Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel az itteni nők, ha a férfi ismerkedés során rájön arra, hogy a csaj nincs vele anyagilag egyszinten és dobja a csajt?

Figyelt kérdés
Fordítva ez nem probléma, de ha a férfi dob egy nőt mert az vele nincs egyszinten, akkor már rögtön pár feminista betámadja a tagot.
2023. dec. 28. 14:08
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
71%
Nem jól használod a feministát. Pont a nem-feministák támadják be. Engem nem érdekel, ha az anyagi helyzetem miatt dobnak, de a gyakorlatban nem tudom elképzelni ezt. 8 éve vagyok a párommal, nem tudom, mennyit keres, de ugyanannyit költünk a lakásra, kajára, utazásokra... Nem tudom, mit csináltam volna, ha benyögi, hogy nincs pénze a heti bevásárlásra, vagy én benyögöm neki, hogy nem tudok vele menni nyaralni.
2023. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, az igazán jól kereső férfiak nem a gyakorin verik magukat, és SOSEM probléma nekik, hogy fizetniük kell egy nőnek. Ők élvezik, hogy adhatnak, örömet okoz nekik látni, hogy boldoggá tehetnek egy nőt.

Mindig azok jönnek a pénzzel, akiknek nincs, vagy akiknek ki kell számolni a filléreket, annyira féltik a 3 darab pólót, ami a nevükön van.

Szánalmas az ilyen pasi, mi csak röhögni szoktunk rajtuk a társaságunkban.

Egy IGAZI férfit nem érdekel a nő anyagi helyzete, nem esik nehezére biztonságot teremteni, és örül annak, hogy adhat. Az ilyen incelek, mint te meg kitörlődnek a genetikai medencéből, meg normális értékrendű ember messzire elkerüli az ilyet.

2023. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
A normális nők se a gyakorin ugatnak, mégis itt vagy femcelkém. :'D
2023. dec. 28. 14:48
 24/47 anonim ***** válasza:
82%
Nem probléma, dobjad nyugodtan, és írj ki minél több ilyen kérdést hagy ne tagadhassák már le a pasik hogy ugyanolyan anyagiasak mint a nők, ha nem jobban. Az elsunnyogás a ciki, nem az ha bevállalod hogy anyagias vagy.
2023. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy a 22-es hozzáállása tényleg borzalmas. Nem irigylem a pasikat se ezek miatt.
2023. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Nekem számít az anyagi rész. Volt olyan barátnőm aki fele annyit se keresett mint én és mindennel csak lehúzni akart. Kinek kell ez? Neked se kéne egy ilyen csávó.
2023. dec. 28. 14:53
 27/47 anonim ***** válasza:
78%
Én nem emlékszem rá, hogy valaha láttam volna felháborodott nőket a gyakorin vagy bárhol, mert az anyagi helyzetük miatt "dobták volna őket", mint ahogy te írod. Mutass már ilyen kérdést! Mert itt úgy látom, egyedül te vagy felháborodva, kérdező, de elég rendesen.
2023. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
76%
25, pick me, love me, choose me!
2023. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
66%
Jogos, te döntöd el mi számít. Amúgy a 22 konkrétan a feminizmus ellentétét írta le, legalábbis amit tanultunk róla a suliban.
2023. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
2023. dec. 28. 14:57
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!