Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a nőknek ez a diploma mániájuk, amikor Magyarországon egy átlag ételfutár 8 általánossal több pénzt keres mint egy átlag mérnök?

Figyelt kérdés
Mégis az van, hogy már nem csak hogy nem írnak vissza a nem-diplomás férfiaknak, ennél rosszabb a helyzet. Egyre több nő - ahol van rá lehetőség - beállítja hogy csak diplomás férfiak tekinthessék meg egyáltalán az adatlapját... Minek? Amikor már akkora túlképzés van diplomásokból ebben az országban, hogy kevesebbet keresnek mint egy melós.
2023. okt. 10. 01:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy jó nagy baromság. Az is, hogy általános elvárás a diploma, meg az is, hogy egy ételfutár többet keres.
2023. okt. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sose volt még diplomás párom, viszont nem állítok be semmit mert csak élőben ismerkedek.
2023. okt. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
89%
Egy tanárnál többet keres, egy mérnöknél nem. Amikor a neten ismerkedtem egy szóval sem mondtam, hogy van diplomám mégis visszaírtak. Nem a munkáról, meg az iskolákról kezdtem el velük diskurálni :D
2023. okt. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nőknek nem a pénz, hanem csakis az ész a fontos :D
2023. okt. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
23%
Vannak aki egyfajta rangnak tekintik a diplomát, még ha az valami jeletéktelen fizetős szakon csinálta, de elmondhatja , hogy ő már diplomás (a mekiben ;) ´, na ők már az első mondatok közt megkérdezik, hogy mit dolgozik a pasi, aztán abba is marad ha számukra rangon aluli.
2023. okt. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
77%

Amiért suliban is kinézik, aki 3as alatt teljesít, de még a hármast is néha..


Az érettségi az alap szint, az az elvárt, attól még bukó van, de legalább a versenybe bejutottál(utolsó helyen). Van okjs szakma is, foksz is, meg alapdiploma, mesterdiploma és phd.

A középmezőnyből kell mindenkinek, felsőfokú képzettséget várnak el MŰVELTSÉG terén, erre jön majd még rá, ki mennyit keres, abból is középmezőny kell az emberek nagy részének. Így pl túlképzett szocmunkás nem az igazi.. egyébként több lány tanul évek óta jobb gimikben és persze a felsőoktatásban, mint férfi, szóval esélyes, hogy ő is legalább olyan képzett, mint amit elvár.


Én pl egy gáz vagy villanyszerelővel is boldog lennék, de azért csinálja, mert azt szereti, legalább egy 2 éves felsőfokú képzése legyen, hogy lehessen választási lehetősége is.

2023. okt. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
85%

Na azt ne mondd, hogy egy ételfutár, havi 900-1M nettot megkeres. Mert ennyit keres egy mérnök. (Tudom, a vőlegényem az) Mert akkor én is beállok kajafutárnak a könyvelés helyett!


Nekem nincs diplomamániám, ellenben volt olyan pasim, (nem sokáig) akinek nem volt.

Észrevettem, hogy próbál lehúzni, rombolni az egészseges önbizalmamat!

A diplomámat könnyen szereztem, mázlim volt...

.A munkahelyi előmenetelemet csak a szerencsemnek köszönhetem... Nekem mennyire könnyü, csak bámulom a monitort! Az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy nem akarta, hogy munkahelyet váltsak. (5km.rel volt messzebb) De teljesen mindegy volt, mert bármennyit lehetett otthonrol dolgozni!) Mert "milyen már, hogy jobban keresek nála". És "megtiltotta", hogy váltsak! Na ez volt az a pont, hogy kivágtam! Már nem nehezkedik rám a társkeresés súlya, mert találtam megfelelő, értékes férfit, de ha megint keresnem kéne, lehet, hogy én is kiírnám, hogy csak diplomás... (egyebként, egy asztalos/villanyezerelő, egyéb értékes pasi szerintem nem kizárt egyetlen nőnél sem) Azt meg, szerintem meg lehet érteni, hogy egy gyártósori dolgozó, nem fog kelleni egy csinos, jól kereső nőnek!

2023. okt. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
83%

Mert talán több esze van egy mérnöknek. Jobb körökben fog forogni és kapcsolatokat építeni. Vagy hozzá hasonlót, vagy felfelé választ, aki előbbre akar jutni az életben.

A mesterember megint más. De amikor azt hallom, hogy szellemi munkában nem lehet elfáradni, akkor miért nem tanultál, az is szellemi munka és nem a szalag mellett kellene megpusztulni minimálbérért.

2023. okt. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
88%
Én pl azért mert egyetemen ismertem meg a jelenlegi párom, és az exem is. Ma már mindannyian diplomások vagyunk.
2023. okt. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
87%

Lépj be a Wolt/Foodora futáros csoportba Facebookon. Ne egy kamu TikTok videóból indulj ki. Egyáltalán nem keresnek jól. Aki mindennap 12 órázik esőben hóban fagyban is biciklivel az talán keres 500-at Budapesten. De sokat kell adózniuk, meg azért pihenni is akarnak, így olyan 250et vihetnek haza. A covid alatt biztos jobban lehetett keresni, de most már nem csak rendelni lehet.


Amúgy én nő vagyok és nincs diplomám, emiatt mániám sincs, VISZONT nektek férfiaknak van, mert akárhányszor megemlítem, hogy nekem nincs, akkor eltűntök, vagy leb.asztok, hogy akkor csöves leszek örök életemre és takarodjak vissza az iskolapadba.

2023. okt. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!