Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a nőknek ez a diploma mániájuk, amikor Magyarországon egy átlag ételfutár 8 általánossal több pénzt keres mint egy átlag mérnök?

Figyelt kérdés
Mégis az van, hogy már nem csak hogy nem írnak vissza a nem-diplomás férfiaknak, ennél rosszabb a helyzet. Egyre több nő - ahol van rá lehetőség - beállítja hogy csak diplomás férfiak tekinthessék meg egyáltalán az adatlapját... Minek? Amikor már akkora túlképzés van diplomásokból ebben az országban, hogy kevesebbet keresnek mint egy melós.
2023. okt. 10. 01:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
100%

36

Mesélj, te milyen aldozatokat hozol?

Mert én felb*szom a karrieremet egy gyerek miatt, amiert semmilyen elismeres nem jár, (sem anyagi, sem társadalmi) nem egy férfi írja itt, hogy a felesege csak otthon van, és az amyaságnemmunkamitcsinálotthonegésznap (Hát bzdmeg)

2 evvel vissza is vetem a karrieremet.... utána meg kb senki nem akar alkalmazni, (legalabbis jól fizető helyeken sokkal nehezbben) mert a gyerek beteg!

Ha elhagyod a feleseged, mert már nem szép, (rá marad minden....az meg nyomot hagy a kulson)


TE! Milyen áldozatokat hozol? Neked lehet egyszerre családod, karriered!


Meselj, TE milyen aldozatokat hozol, hogy csaladod legyen?

Egyet nem tudsz írni!!!!

2023. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
100%

40

Jóx benne vagyok a csaladi életben! De akkor ugye keresel havi 1.5M ft.ot? Mert ugye, ha én szülök, neked kell eltartani, es eltartani azon a szinvonalon, amit magamnak is megteremtenék. Ja hogy az nem megy majd szolj ha igen, hidd el akkor lesz jelentkető bőven rad

2023. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
93%

34, valójában engem kérdeztél. Azért nem válaszoltam rá, mert nem releváns. Egyrészt, itt az volt a kérdés én mit, vagy miért várok el. Másrészt, olyannak, aki ennyire másképp látja egy nő helyét a világban, vagy egy kapcsolatban az ég világon semmit nem tudnék, vagy akarnék nyújtani.

Abban igazad van, hogy jelenleg egyedül vagyok. De abban tévedsz, hogy miért. 8 évig voltam együtt a volt párommal, 18 éves koromtól. Hogy idézzelek, el lettem kapkodva, nem, hogy huszonévesen, de még előbb. És a srác visszavár. De, nekem már nem felelt meg az a kapcsolat. Túl nőttem rajta, elmentünk egymás mellett, nem volt már jó. Nem egész egy éve vagyok egyedül és képzeld, még két macskám is van, 3 évesek. Nem a magány miatt szereztem be őket, ahogy az általában elő van adva, hanem, mert nagyon szeretem az állatokat. A párkapcsolat és a háziállat megfér együtt.

Nagyon sok mindent meg tudok adni, amíg azt viszonozzák. De egyoldalúan kiszolgálni, ellátni csak állatot, gyereket, vagy beteget vagyok hajlandó. Nem tudom konkrétan mire is vagy kíváncsi, de 8 éven át nagyon jó voltam az előző páromnak, úgyhogy nem aggódom emiatt.

2023. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit elfajult a kommentelés. Ráadásul köze sincs a kérdéshez.
2023. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
21%

Megint megtudhatuk hogy egy modern nő miben különbözik egy modern férfitől?

A nemi szervein kívül? Semmiben :D


Köszönöm. Nálam egy nő nem a nemi szerveinél kezdődik és ér véget. Ennél sokkal többről van szó, de ezt hiába magyarázzuk a fenti nőszerű lényeknek, mert ők már rég nem nők, maximum biológiailag.


Apa is elmehet gyesre, sőt egyes országokban elvárt. Én pl simán megtenném. A másik jól kell választani és akkor nem fog elhagyni a férfi és nem is kell munka mellett kiszolgálni, DE cserébe ne a nő hordja a nadrágot, maradjanak meg a hagyományos szerepek, mivel nem véletlenül vált be egészen a modern korig a hagyományos szereposztás.

2023. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
18%

41: Kicsit nyugodjál le talán. Először ne is akarjál karriert. Vagy karrier, vagy gyerek - válassz! Igen, otthon a helyed a gyerekekkel, ez a normális egy családban!

Mindkét fél hoz áldozatokat, mit nem értesz ezen? Ha egyedül vagyok férfiként, azt csinálok amit akarok, amihez kedvem van, szabad vagyok, önkényes céljaim hajhászom stb. Ha családot alapítok akkor meg az elsődleges prioritás hogy biztosítsam a megfelelő megélhetést... Komolyan nem érted ezt?


1.5M? Jó vicc. Hol élsz te ember? Tisztában vagy itteni bérekkel?

Meg hogy rengeteg család képes ennek töredékéből gazdálkodni? Ezek szerint nem tudod megfelelően beosztani, gazdálkodni, illetve az igényeid el vannak szállva teljesen, ez LUXUS.

Persze ez megint olyan, ha erre vágysz, rendben, de ne lepődj meg ha hoppon maradsz.

2023. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
66%
Es szoptatni hogyan fogsz te seggfej? Vagy még a tejet meg en fogom fejegetni 10 ora munka után? Hogyne! 🤣
2023. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
94%

46

Pont ez a lényeg :) hogy nem maradok hoppon.... Mert sajat döntésem alapján maradok egyedul. En meg fiatal vagyok (26) de látom a 40es szingli kolleganoimet az irodaban....ezerszer boldogabbak, mint a 40es anyukak...

2023. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
88%

45

Hát, én jelenleg netto 750et keresek, tehat, a válaztottamnak is annnyit kell minimum, (mert eltartani nem fogok senkit) tehát, ha én ezt feladom, neked kell megkeresni azt, ami kiesett, vagyis összesen 1.5M.et

2023. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
16%

43: De releváns, mindig az. És még mindig nem kaptam választ egyetlen nőtől sem, más kérdésben sem. Helyette megy a hárítás, fake felháborodás. Egyszerű kérdésre nem kapok választ, hogy milyen pozitívumot hoznátok az életembe? :D Diplomát meg végzettséget, mintha az érdekelne egy férfit. :D Előbb választanánk feleségnek és anyának a fiatal, kedves, és tradicionális beállítottságú egyszerű felszolgálólányt! Annyira el vagytok tévedve, hogy szörnyű. Mondom hogy modern feminizmus.


"Túl nőttem rajta."

Ja ja, a karrierizmus ugye. Otthagytad a szeretett férfit.

Köszönöm, ezzel is csak tovább bizonyítod a hipergámia és monkey-branching valóságát.

2023. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!