Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Templomba járó lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomba járó lányoknál milyen esélyeim lennének?

Figyelt kérdés
szoktam olvasni a bibliát
ma 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

Templomba járni, meg Bibliát olvasni nem rossz dolog. Én is járok meg olvasom is.

De azért parázna gondolataim így is vannak. Már ezerszer gondolatban megcsaltam a férjemet.

Szóval van esélyed az ilyen lányoknál. Ők is szeretnének sok mindent kipróbálni.

ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak ezen múlik.
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van kifejezetten ilyen vallásos ismerősöm, aki lány és csakis hívő férfival szeretne együtt lenni. Szóval vannak még ilyenek. Biztosan, nem indulnál az ilyen lányoknál hátránnyal. :)
ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos a vonzalom nem attól függ, hogy mind a ketten olvassátok-e a Bibliát, vagy mind a ketten jártok-e templomba. Ez így csak 1-2 közös pont, ami önmagában kevés.
ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tobb mint a szorakozohelyeken.. ott csak a legjobb pasik ervenyesulnek tobbnyire.
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy a külső az elsődleges szempont vallásos lányoknál is, ami alapján válogatnak. Tapasztalat.
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!