Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online csajozásban járatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online csajozásban járatos férfiak tanácsára volna szükségem. Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Egy hete fűzöm a csajt tinderen.

3x, de lehet, hogy 4x hívtam már randira. Visszautasított minden alkalommal. Elmondja, hogy neki ez még korai, ő még beszélgetni szeretne, de akkor sem tudja "garantálni", hogy akar velem találkozni majd X hét elteltével.


Én ezzel úgy vagyok, hogy garantáltan vesztes játszma. Ha el is jutok a randira, ott még 1000 ponton elvérezhet a dolog (akár az én oldalamról is). Erősen kérdéses, hogy nekem megér-e ekkora kockázatot ez a csaj.


Megkérdeztem tőle: fél év alatt 4 pasival találkozott személyesen, egyik sem jött össze....


Már látom előre, ahogy majd benyögi, hogy már az elején mondtam, hogy "valószínűleg nem fogsz tetszeni".


Egyébként nagyon aranyos és szép csaj, igazán tetszik, ezt ki is fejeztem neki. Szeretném, ha összejönne, nade így?


Tegnap "sarokba szorítottam". Leírtam, hogy ez nekem így nem pálya, szeretnék vele találkozni, de nem akarok vele hetekig csetelgetni.


Mondanom sem kell, nem "tört meg". Érződött rajta a meglepődés, egy kis sértődés is, de "ha ezt akarod, megértem".

Nem hatotta meg.

Ma már többször írtunk egymásnak, magyarul kb. segget csináltam a számból.


Mit lehetne még egy ilyen csajjal kezdeni? Érdemes még folytatnom vele a beszélgetést? Próbálkozzak tovább?

Mit javasoltok?


ma 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Legyel bzi
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

igen tudok neked segíteni ,valószínűleg egy férfivel beszélgetsz

szívesen

ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Én azt javaslom keress tovább. Nem muszáj megszabadulnod tőle, de kezeld úgy hogy nem nyerő, és csak nagyon kis eséllyel lehet ebből bármi. Ha ennyiszer utasítja el a találkozót, és ennyire nem ígér semmit, vagy nem szab meg egy normális időkeretet hogy neki mikor lenne jó a találkozó, akkor valószínű ő nem is igazán akar találkozni. És akkor vagy chatelgetős ego boost vagy neki (ki tudja hány másik emberrel együtt), vagy amit a 2-es is mond hogy jó oka van, hogy nem akar találkozni. Pl más van a képeken, azóta teljesen elhízott, vagy akár hogy nem is nővel van dolgod.
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem pasi, már átmentünk facebookra, instán is aktív, rengeteg képe van. Nem kamu profilok.
ma 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Rondanak tart. Felejtos
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!