Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/417 anonim ***** válasza:
100%

"fantasztikus, hogy névtelen gyáva genny, ideböffentette ruszkipropagandával életének jellemzőit.



#ásít, #leköp, #svéd cserediákkal együttérez ellői hálás miatt"


A vérzéses stroke ( agyvérzés) akkor jön létre, amikor az agyi artéria megreped és vérzik. Ilyenkor a vér és az oxigén nem jut el a rendeltetési helyére, ráadásul az érpályából kilépő vér irritálja az agyszövetet, és megnöveli a koponyán belüli nyomást.

2023. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/417 anonim ***** válasza:
100%

"fantasztikus, hogy névtelen gyáva genny, ideböffentette ruszkipropagandával életének jellemzőit."


De amugy hogy jon ide a ruszki propaganda? Shrekkel egyutt vedeled a sort es pluszban rabelyegeztel, vagy mi van itt?

2023. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/417 anonim ***** válasza:
100%

#246

Pedig de, férfiként írok.

Miért meglepő, hogy máshogy gondolkodok a nőkről, mint te? Amúgy jól kijövök velük, ezt jól gondolod. 16 éves koromtól kezdve többet voltam kapcsolatban, mint egyedül, de nekem is volt olyan korszakom (kb. 2,5 év), amikor a kutyának se kellettem (legalábbis a nekem tetsző nőknek nem, még ha megszakadtam, akkor se). Annyira ki voltam bukva nagyon sokáig, hogy azt el nem lehet mondani.

Eleinte én is így kezdtem el gondolkodni a nőkről, ahogy te és más ide író, sikertelen, alacsony pipás férfi kommentelők. A nőket okoltam a sikertelenségemért úgy kb. 1,5 évig, de utána magamban kezdtem el keresni a probléma forrását. És láss csudát, fel is tártam a problémákat, utána már egyre több sikerem volt, fél éven belül pedig találtam is egy magamhoz való vékony és csinos 24 éves, emellett angyali természetű, koránál jóval fiatalosabb lányt a 2,5 éves szenvedés után. Csak hogy ne tudj belém kötni, hogy biztos valami ronda csaj volt, az meg mindenkinek megy.

Egyértelműen annak tudom be a változás okát, hogy megpróbáltam magamon változtatni (önkritika), illetve változtattam a szemléletmódomon, életszemléletemen is. Pl. nem ekkora hangsúlyt helyezni a nőkre, mint te és rengeteg más férfi. Ez a fokozatos változás sokkal közelebb hozott nem csak a nőkhöz, de az emberekhez is általában. Jóval több közeli barátom is lett utána. Én abban a 2,5 évben rengeteget változtam. A szemléletmód csiszolása és a fejlődés a legfontosabb dolgok, nem véletlenül írtam neked ezekről.

Tudom, hogy sose fogod ezt beismerni, úgyis a magadét fogod fújni továbbra is, és egy tapodtat se fogsz változtatni magadon és a hozzáállásodon, csak mondom, hogy vannak akik nem osztják ezt a nézetet, amit magadénak tudsz.

Mellesleg én egy-két hírhedt arcon kívül (pl. bírságbajnok) nem láttam egyetlen férfi kommentelőt egyetlen kérdésednél se, aki valaha is osztotta volna a nézeteidet. A férfiak bő többsége nem így gondolkodik, ahogy te, de azt el kell ismerni, hogy akik huzamosabb ideig sikertelenek a párkeresés terén, azok hajlamosak erre az útra tévedni.

Ha változást akarsz, márpedig valamin változtatnod kell majd. De mivel ez úgysem fog megtörténni, én szerintem előbb vagy utóbb beadod a derekad, és inkább leállsz majd egy gold digger típusú hölggyel, csak már legyen melletted egy vékony, csinos nő.

2023. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/417 anonim ***** válasza:
100%

#246

És nem, nem veszek fel semmilyen álarcot a hétköznapokban. Én teljesen önmagamat adom mindenhol. Ami felszabadító érzés. Ha te álarcot veszel fel a mindennapokban, az egy mindennapos rabság lehet számodra.

A kapcsolataim pedig lehet, hogy zátonyra futottak, de a mostani komolynak és véglegesnek ígérkezik, szóval még mindig többet tudok nálad a kapcsolatokról és arról is, hogy hogy kell megtartani egy nőt.


Hozzáteszem, nem volt mind a 7 párkapcsolat, így pl. egy barátság extrákkal vagy szexkapcsolat nemigen futhat zátonyra. De még ha zátonyra is futottak párkapcsolataim, ez nem cáfolja meg azt az állítást, hogy akinek volt már több párkapcsolata is, az többet tud a párkapcsolatokról, mint te. Akkor lenne igazad, ha azt állítanád, hogy "akinek zátonyra fut a kapcsolata, az nem tud többet a JÓ kapcsolatról". Így még el lehetne fogadni. De nem ez volt az eredeti állítás.

Veled valami nagyon nem oké, én csak ennyit látok. Kicsit félelmetes forma vagy még így távolról nézve is.

2023. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/417 A kérdező kommentje:

#269


Tehát mondjuk kasszás vagy a Tescoban, ahol sok férfivel "találkozol", de ez hol releváns? Attól, hogy sok férfivel találkozol nem fogják neked ezeket mondani csak úgy futólag. Én se tenném pedig állítólag hímsoviniszta nőgyűlölő vagyok.

2023. febr. 12. 16:58
 276/417 anonim ***** válasza:
100%

#275! Nem, nagyon hideg. Marhára nem vagyok kasszás sehol.

Pont ez az, hogy te hímoviniszta nőgyűlölő vagy, én meg normális férfiakról beszéltem. Olyanokról, akik egymással is, nőkkel is beszélnek.

#269

2023. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/417 A kérdező kommentje:

#273-274


Te most leírtál nekem ilyen általános sallangokat meg féligazságokat, csak, hogy azon sose fogok tudni változtatni, hogy nem jóképűnek születtem. Jóképűséget nem lehet vásárolni sem. Amit tehetettem megtettem, sikeres lettem. De ahogy itt egyre több nő írogat és látom, hogy beigazolódik róluk minden korábbi állításom egyre jobban afelé hajlok, hogy nincs is szükségem kapcsolatra mert csak felhergelnének közben. Néha kell egy kis szex a fizikai szükségletek miatt és ennyi.


Azért mert valakinek volt már több luxusautója még nem lesz szakértő egy olyannal szemben akinek egy se volt, viszont sokkal jártasabb a témában minden megközelítésből.

2023. febr. 12. 17:04
 278/417 A kérdező kommentje:

#276


Én is beszélek a munkahelyemen nőkkel, akár beosztottról legyen szó akár partnerrel és egyiknek se fejtegetem ezen nézeteimet.. ahogy neked se fogják.

2023. febr. 12. 17:05
 279/417 anonim ***** válasza:
100%

#278! Mit nem értesz azon, hogy nem csak velem, egymással is beszélnek, nőkről IS beszélnek, meg minden másról, amiből kiderül az ember, emberekhez, nőkhöz bárkihez való viszonya, hogy milyen az értékrendje stb. Fényévekre van a tiedtől minden normális emberé.

#276

2023. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/417 anonim ***** válasza:
100%
278. Adj tanácsot mint szakértő, akkor hogyan ismerjük fel a magadfajta beteg pszichopatát nehogy a hálójukba kerüljünk nem sejtve, hogy mit gondolnak a nőkről a beteg agyukkal?
2023. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!