Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/417 anonim ***** válasza:
100%

És kit érdekel, hogy te mivel elégszel meg és mivel nem?? Láthatóan senkit, nem véletlen vagy egyedül.

Egy nő (meg úgy alapból az ember, nemtől függetlenül) meg bőven több annál, hogy szép meg csinos. Nem mindenki olyan felszínes, mint te, bizony-bizony sok férfinek az összkép, a külső ÉS a belső egyaránt fontos és nem csak egy lyukat lát egy nőben. Egyáltalán nem leadják a szintet, hanem képesek a realitás talaján maradni és a saját ligájukban ismerkednek, plusz csak és nem kizárólag külsőben meg szépségében mérik a másik ember értékét. Ez olyasmi, amit te a büdös életben nem fogsz megérteni és ez így is van jól. Maradj is egyedül, minden nő nevében ezerhála, hogy nem nyomorítasz meg senkit a pszichopata, nárcisztikus személyiségeddel..

2023. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/417 anonim ***** válasza:
100%

#245! Tudjuk, te mindig mindenkinél jobban látod a dolgokat. A tény mégis az, hogy mi élünk boldog párkapcsolatban és te vernyákolsz itt csajért. Szóval eléggé bizonyított, hogy melyikünk módszere működik 🤷🏼‍♀️

"18-27 éves korom között kb. minden hétvégén jártam kocsmázni az akkori haverokkal szóval tisztában vagyok vele ki hogy beszél, szerintem többet voltam kocsmákban mint te drágám! Ha csak nem ott dolgozol." Ebben ne legyél olyan biztos, de nem fogok itt leállni versenyezni veled. Biztos lehetsz benne, hogy több férfi beszélgetést hallottam már életem során, mint te, és a helyzet az, hogy nem mindenki olyan egyszerű őstulok, mint te, így nem is gondolkodik úgy a nőkről. Amúgy ez abból is látszik, hogy a haverjaid, akikkel összejártál boldog kapcsolatban éltek és élnek. Ha olyan szar lenne nekik, most ők nyígnának itt, nem te. Ezek szerint nekik megfelel.

Egyébként, ha nem változtatsz, mert meggyőződésed, hogy kizárólag azért nincs nőd, mert nem vagy jóképű, akkor minek írsz ki minden nap kérdést? Fogadd el, nem vagy jóképű, úgyse lehetsz, nem lesz nőd, foglald el magad mással. Attól se lesz, hogy itt írogatsz 🤷🏼‍♀️

#242

2023. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/417 anonim ***** válasza:
100%

Azt most hagyjuk hogy neked a munkád és a pénzed is kamu.

De még ha igaz is lenne, akkor is értelmetlen a kérdésed. Régen sem volt egy lánynak "felemelő" hogy férjhez adták a középkorú Gróf Bunkóhoz mert van pénze. A jóképű, jótestű lovászfiúval vigasztalódott amikor a 'zura házon kívül volt. Manapság meg nem kényszerülünk visszataszító emberekhez.

2023. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/417 A kérdező kommentje:

#252


Ha nekem is alacsonyak lennének az igényeim akkor én is élhetnék párkapcsolatban. Nem nagy kunszt találni valami férfit/nőt és együtt lenni vele ha nincsenek igényei az embernek. Erre bárki képes.


Elég érdekes lenne ha több férfi beszélgetést hallottál volna nőként mint én férfiként. De itt látszik megint, hogy csak csacsogsz a semmiről , igazi nő.

2023. febr. 11. 18:49
 255/417 A kérdező kommentje:

#253


Attól még a gróffal volt együtt. És a gróf igényeit szolgálta ki.


Az meg, hogy büntetést kockáztatott a félrelépéssel csak a nőről árulkodik.

2023. febr. 11. 18:50
 256/417 anonim ***** válasza:
100%
#255 de te nem vagy gróf, nem vagy senki, csak egy gyármunkás, vagy közmunkás. ECCerű vagy mint a faék. ECCerű gondolkodás, eCCerű igények, zsíros kaja, sör, jónő az elhízott dagadt kádári kisembernek. Egy kis hímsoviniszta proli aki beiszik és hülyeségeket röfög.
2023. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/417 A kérdező kommentje:

#256


De bizony ha a régi időkkel hasonlítjuk össze akkor gróf vagyok és olyan nőt kapnék akire csak rámutatok.

2023. febr. 11. 18:57
 258/417 anonim ***** válasza:
100%

#254! Okoska, te egyedül magaddal állsz szóba, és a képzelt irodádban vered a farkad, utana meg egyedül vedelsz. Én folyton emberek közt vagyok, plusz jó par évvel idősebb nálad. Szerinted ki hall több beszélgetést?🤣 Az, hogy férfinek hiszed magad, semmit nem jelent. Robinson is férfi volt a regényben, és hány férfi beszélgetést hallott, okoska?🤦🏽‍♀️

Szeretnél te úgy kinézni, mint azok a férfiak, akikkel én együtt voltam. Az igényéssegről inkább ne nyiss vitát, elég vitát elbuktál már 😉

2023. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/417 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére a gyakori és a femcel hulladékok mindig tudnak hova süllyedni.


Még véletlenül sem a nőverő, nőket megerőszakoló, állatkínzó, gyerekekkel szexelő, drogos, alkoholista (ez esetben is csak azért, mert vissza mert szólni) a visszataszító, hanem aki nem jóképű.


A gyakori a gennylényeknek meg hagyja ezt a fajelméletes nácizmust.

2023. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/417 anonim ***** válasza:
93%
257 Ébresztő, 2023 van, nem a régi idők, a nőknek is minden joguk megvan a saját ízlésüknek megfelelően partnert választani. Akkor is, ha még 5x földhöz vered magad. Ha már régi idők: kösd ki szépen a netedet és a házadat lehetőleg a két kezeddel építsd fel, hisz a régi időkben ez már csak ig működőtt.
2023. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!