Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/417 A kérdező kommentje:

#230


Azon férfiak nem reagálnak más kérdésekre, én se megyek oda más férfi kérdéséhez irkálni.


Egész életemben sportoltam és edzettem pár évvel ezelőttig. Ez olyan vázizomzatot épít fel ami nem tűnik csak úgy el.


Átlag feletti intelligenciával rendelkezek, ebben biztos lehetsz.


Nem halhattad, hiszen ha nő vagy akkor nem lehetsz része egy ilyen beszélgetésnek, mivel ha ott vagy akkor nem beszélnek ilyen módon a férfiak.

2023. febr. 10. 21:20
 232/417 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező még évek múltán is ide fog írogatni, mert egyre jobban elveszíti a szocializáltságát azáltal, hogy magánkapcsolati téren beszűkítette magát az életmódja által.

Bár ezt ő nem látja, de a megjegyzései egyszerűen arról árulkodnak, hogy fogalma nincs, hogyan működnek az emberi viszonyrendszerek, kapcsolatok.

Aki a pizzáslányos sztoriban semmi kivetni valót nem talál, arra mi mást lehetne mondani?

De még ha kapcsolatba is kerülne, gondoljatok bele, mi lenne az első vita alkalmával: összevesznének az első alkalommal, és a kérdező (önkritika híján) semmiben, de semmiben nem ismerné el a saját hibáját, mert egyszerűen az ego nem engedi. Soha, egyszer se tudná azt mondani a másiknak, hogy "bocsánat, most én voltam a hibás". Az ilyen embereket előbb-utóbb (logikus módon) otthagyják, mert a másik fél előbb-utóbb belefárad az állandó önmarcangolásba, amiért mindig ő érzi magát hibásnak. És ebbe a hibába bizony gyakran beleesnek olyanok, akik magasra jutottak, és többnek érzik magukat másoknál.

Szóval én maximálisan azon a véleményen vagyok, hogy a kérdező ha nem változtat egyes dolgain (amik egytől egyig az intelligencia részei!), akkor még vagy hosszú ideig egyedül marad, vagy ha meg is találja a párját, akkor 1-2 éven belül, de legkésőbb a rózsaszín köd leszállta után véget ér a szerelmi történet.

Hogy egyszerűsítsem a dolgokat, a kérdezőnek ezekben kéne változtatnia, amik bizony mind egy szálig az intelligencia részei:


- önkritikus gondolkodás

- változásra való hajlandóság

- szocializáció (hogy tudja, hogyan kell viselkedni egy nővel ismerkedéskor és kapcsolatban)

- életmódváltás (legalább a sok sörrel leállni és kicsit sportolni helyette)

- színesebb életvitel (a hétvégi beszűkültség helyett színesíteni a hétvégéket)

- racionálisabb gondolkodás (pl. tanácsot elfogadni olyanoktól, akik más területen jók, például ha valaki jártas a párkapcsolatokban, vagy boldog magánélete van)

- látókör szélesítése, hogy legyen miről beszélgetni a nővel

- esetleg művelődés még pluszban


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ezekben persze mindenkinek kell fejlődnie, de a kérdező ezekben le van maradva másoktól, ez nyilvánvaló. Ha tetszik neki, ha nem.

2023. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/417 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes kérdező, hogy az én ezekhez hasonló (231-es, 233-as) kommentjeimre már harmadszorra nem reagálsz. Csak nem jogosak a kritikák?

Egyszer nem hallottam még tőled azt, hogy igen, ez jogos, ezen megéri változtatni. Ha mégis jogos, akkor inkább nem reagálsz rá.

Több ezer kommentből, amit valaha kaptál, még soha, senkinek a tanácsára, véleményére nem mondtad azt, hogy megfogadod, vagy hogy jogos. Pedig már csak a nagy számok törvénye alapján is kellett hogy legyenek jogos kritikák a több ezer között. Ez azt jelenti, hogy te maximálisan biztos vagy önmagadban, te így vagy jól, ahogy vagy, fejlődni nem akarsz semmiben.

Hát akkor ez ennyi, nincs miről beszélni úgy gondolom.

2023. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/417 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azt kihagytam, hogy a fejlődésre való igény is az intelligencia része. A te jelenlegi életviteled ezt nyilván nem teszi lehetővé, hiszen ehhez túlságosan szürke, egysíkú. Ehhez azon kéne változtatni, amit írtam a 231-ben.
2023. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/417 A kérdező kommentje:

#234


1, Nem fogok minden sértegetésre válaszolni.


2, Mivel átlagfeletti intelligenciával rendelkezem, nyilván saját magam is átlátom ezeket a dolgokat. De már kifejtettem korábban ezekkel kapcsolatos álláspontomat és mivel most már elég sok sör van bennem így nem akarok nagy kifejtésekbe belemenni, hogy utána azt kérjétek számon tőlem.


De azért pár rövid szösszenet. Van önkritikám. Változásra is hajlandó leszek ha kapok csinos nőt, addig nem. Való életben tudok szocializálódni mivel másik énemet veszem elő aki kedves, humoros és jól elbeszélget másokkal.


Mivel abban, hogy eljárjak haverokkal, stb hétvégén bulizni már nem látok értelmet ezért nincs szükséges haverokra.


Tanácsokat elfogadok, de csak olyantól akire felnézek, az itteni nők nem ez a kategória, de nyilván ha valami olyat ír ami valós és nem csak személyemre vonatkozik azt elfogadhatom, de nem tudtok újat mondani mivel mind intelligenciában , mind sikerben felettetek állok. Kizárólag annyival lehettek többek véleményetek szerint, hogy van egy csávó aki rátok mászik esténként és veletek tölti az idejét. Csak, hogy ez semmi.


A látóköröm igen széles, de itt nem fogok nyilván témán kívüli dolgokról csevegni.


Rendszeresen olvasok és nézek olyan tartalmakat amiktől "művelődők".

2023. febr. 10. 21:53
 236/417 anonim ***** válasza:
100%

#232! Persze, mivel te mindenkit lenézel magadon kívül, így nyilván semmit nem nézel a saját kérdéseiden kívül. Nem is lenne rá időd, túlságosan lefoglal, hogy magaddal beszélgess és leírd 100x ugyanazt a hülyeséget. Attól még a férfiak nem ilyenek. Megint mellébeszélsz, mert fosol.

Láttál te már pályaelhagyó élsportolót? Te még az se voltál. Pont, hogy a sport abbahagyása után kifejezetten gyorsan mennek fel a kilók. ZSÍRBÓL!

Biztos vagyok benne, hogy az intelligenciád átlag alatti, mivel folyamatosan bizonyítod. Az enyém valóban átlag fölötti, nem is írtam le eddig egyszer se, mert ez is az egyik jellemzője. Az átlag fölötti intelligenciával rendelkezők nem szoktak vele kérkedni. Teljesen lényegtelen, nem az határozza meg az embert.

Itt megint saját magadnak mondasz ellent. Azt mondtad, menjek be egy kocsmába és akkor hallhatom. Most akkor mégse hallhatom? Ne zavarj össze!🤣 Akkor ezek szerint sose beszélhetnek nőkről, mivel a legtöbb kocsmában van minimum egy női pultos🤷🏼‍♀️

#230

2023. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/417 A kérdező kommentje:

#236


Én sem kérkedtem vele amíg nem kezdtetek el ostobának hívni. De ennyi erővel most te is kérkedsz vele, kvázi nem lehetsz az saját megfogalmazásod szerint?!


Nem a női pultos előtt fognak erről beszélni, hanem az asztaluknál ahol nem hallja.

2023. febr. 10. 22:08
 238/417 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel átlagfeletti intelligenciával rendelkezem,"


Ezt erősen kétlem. És azt is, hogy felettem állsz.

2023. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/417 anonim ***** válasza:
100%

#235

Mióta sértegettelek, áruld már el? Nem ismered azt a szót, hogy kritika? Az elmondottak és az ismeretek alapján állítottam fel a kritikáimat. Attól, hogy te sertésnek veszed, még nem lesz az.

De a leírtak alapján bebizonyítottad az általam az imént leírtat:

"Ez azt jelenti, hogy te maximálisan biztos vagy önmagadban, te így vagy jól, ahogy vagy, fejlődni nem akarsz semmiben.

Hát akkor ez ennyi, nincs miről beszélni úgy gondolom."


Mivel azt írtad, csak attól fogadsz tanácsot, akire felnézel. Pedig attól kéne fogadni tanácsot, aki valamiben jobb nálad.

Ha valaki jobb nálad párkapcsolati téren, akkor abban. Ha valakinek boldog magánélete van, akkor abban.

Vagyis alátámasztottál ismét, hogy b@szol fejlődni bármilyen területen, nem fogadsz semmilyen tanácsot a más területen nálad jobb emberektől. Innentől mindenfajta veled való vita meddő vita. Valszeg te még a saját bőrödön se tanulsz.

Te így vagy tökéletes magad szerint, ahogy vagy, fejlődni nem akarsz a 232-ben leírtakban. Hát, súlyos hibát követsz el, de te ezt úgyse fogod belátni, kár neked bármit is mondani. De ha te magad nem látod ezt be, akkor majd az élet beláttatja veled, amikor a magánéleted 10 év múlva is pont ugyanilyen lesz, mint most.

2023. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/417 anonim ***** válasza:
100%

#237! Azt írtam, nem írtam le EDDIG, most azért kellett, mert te viszont már 50x leírtad és összehasonlításképpen írtam, hogy viselkedik az olyan ember, akinek magas, hiszen neked nem. Más válaszolók intelligencia hányadosát nem ismerem, csak a sajátomat, ezért más példát nem írhattam🤷🏼‍♀️ Ez messze nem kérkedés, mert nem az a lényege, hogy nekem mennyi, hanem annak szemléltetésére szükséges, milyen jegyek jellemeznek egy magas intelligenciájú embert és milyenek egy alacsonyt.

Ki ne találd már, hogy egy ismeretlen félrészeg társaság az alapján választ témát, hogy ül-e tőlük 2 asztalra egy vadidegen nő (például én.)

#236

2023. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!