Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/417 anonim ***** válasza:
95%

Mert attól még lehetsz unalmas, nagyképű, önző, meg lehet ezer más olyan tulajdonságod, ami nem tetszik nekik.


És nem, nem vagy egy szinten egy szép nővel, ha te nem nézel ki jól. Nem minden nő megy csak a pénzre, hahó. Szexuális vonzalom is kell.

2023. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/417 A kérdező kommentje:

A szép nő meg az élet többi részén nincs egy szinten velem az nem baj?


Vagy egy átlagos nő , átlag munkával pláne nem, na az nem baj olyankor?


És ki mondta, hogy nagyképű, stb. lennék? Nyilván kedvességet, humort, jó beszélgetéseket, stb. ugyanúgy tudom biztosítani vagy még jobban mint másik férfi.

2023. febr. 7. 16:21
 3/417 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet szexuális vonzalmat érezni a pénztől.

Szexuális vonzalmat csak akkor érzel, ha valaki szexuálisan vonz.

2023. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/417 A kérdező kommentje:

#3


Elég érdekes, egyre jobban bizonygatják itt a nők, hogy bizony SEMMI más nem számít csak a külső. A többi mind mehet a kukába, csak A KÜLSŐ számít.


Ha egy férfi Brad Pitt-nek születik akkor kap jó nőt, ha nem nem.


De azért a pénz részével vitatkoznék mert bizonyos bevétel felett a férfi olyan nőket kap amilyet csak akar.

2023. febr. 7. 16:27
 5/417 anonim ***** válasza:
100%
Engem dobott már olyan pasi, aki minden szempontból alattam volt. Külsőre, anyagilag, végzettséget tekintve, mindenhogy. Én belezúgtam, ő belém nem. Pedig papíron fordítva kellett volna történnie :D A szerelem nem ilyen szempontok szerint válogat. Csak mert jól keresel, nem fognak az öledbe hullani a nők. Ahhoz egy érdekes személyiség is kell, meg olyan külső, amit el lehet viselni napi szinten anélkül, hogy fél üveg bort le kéne húzni szex előtt. Bocsi, a szép nők megtehetik, hogy válogassanak.
2023. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/417 anonim ***** válasza:
100%
#4 te vagy az, akinek CSAK jó nő kell, erre panaszkodsz, hogy csak a külső számít nekik. Hát api, neked is xD
2023. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/417 A kérdező kommentje:

#6


Egy férfi meg egy nő nem ugyanaz ilyen szempontból, csak sajnos kifordultak a nők magukból a social media agymosása miatt.


Illetve nekem jó nő kell, igen. Viszont cserébe sokkal többet nyújtok mint más átlagos férfi.

2023. febr. 7. 16:31
 8/417 anonim ***** válasza:
98%
Amióta egy nő is lehet jó beosztásban jó keresettel.
2023. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/417 anonim ***** válasza:
100%

"tt kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel a"


Muhaha, mindjárt leszakad a plafon.

2023. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/417 anonim ***** válasza:
94%
Alacsony, dagadt, alkoholista qrvapecérként te a nők számára párként szóba jöhető férfiak között valahol a béka segge alatti szinten vagy.
2023. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!