Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/417 anonim ***** válasza:
100%
Nekem önmagában ez nem felemelő tényező. Nyilván lehet pozitívum, ha mellette személyiségre is megfelel, és külsőre is vonz (ez nálam nemcsak a latin macsót jelenti, vonzott már férfi, aki közízlés szerint átlagos vagy alatti). De ez a hozzáállás, hogy "amiért én x területen elértem vmit, nekem KIJÁR az a nő, amit kinéztem magamnak", baromira antipatikus - és fordított nemekkel is az lenne!
2023. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/417 anonim ***** válasza:
100%
jahahahaha, shrek megint alkotott
2023. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/417 anonim ***** válasza:
100%
90. Ezt úgy találtam, hogy a Felnőtt Párkapcsolatok rovatok belül beírtam a keresőbe, hogy pizzafutár. Amúgy van pár találat és tuti hogy mindegyik Shrek kérdése
2023. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/417 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, megtaláltam nektek A KÉRDÉST😁

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/417 A kérdező kommentje:

#77


Attól, hogy indítasz egy céget aminek lópikula az árbevétele még nem leszel velem egy szinten. Ennyi erővel indít gipsz jakab egy céget és azt mondja, hogy ő cégtulaj mint Csányi Sándor tehát egy szinten vannak.


#81


Nem a főnöke hívta a rendőrt hanem ő amikor odamentem a lakásához és megvártam amíg hazaér, hogy beszéljek vele. Csak, hogy ő még beszélni se volt hajlandó csak felment a lakásba és rendőrt hívott. Ennyit a női becsületről.


#85


De igen, mivel ha alacsony pozicióban vagy és rosszul keresel akkor az meghatározza az egész életed. Sose lesz szép autód, sose lesz szép házad, sose jutsz el trópusi helyekre, sose engedhetsz meg magadnak olyan dolgokat amit egy jól kereső ember, stb. stb.

2023. febr. 8. 16:14
 96/417 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, zaklatsz egy nőt, aztán még te kéred rajta számon a viselkedését...
2023. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/417 A kérdező kommentje:

#96


De NEM zaklattam, ez a lényeg. Fejtsd már ki mi volt a zaklatás ebben? Nagyobb gesztust tettem mint egy átlag férfi azzal, hogy pénzt is adtam neki.


Ennyi erővel ha egy férfi hozzád szól vagy elhív randira az egyből már zaklató? Kivéve ha Brad Pitt kinézetű?

2023. febr. 8. 16:54
 98/417 anonim ***** válasza:
100%
Kéretlenül (többször) odamenni valakihez zaklatás, nem is értem, hogy mit képzelsz. XD Tudod milyen para egy nőnek, amikor egy ismeretlen vagy csak félismerős férfi megjelenik az otthona előtt és nem hajlandó elmenni? Főleg, hogy korábban megpróbáltad lefizetni, mint egy prostituáltat? Szánalmas.
2023. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/417 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a főnöke hívta a rendőrt hanem ő amikor odamentem a lakásához és megvártam amíg hazaér, hogy beszéljek vele."

Mekkora bohóc vagy, te jóúristen 😂😂😂

2023. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/417 A kérdező kommentje:

#98


Egyszer mentem csak oda úgy, hogy találkoztunk. Nem lefizetni akartam, az albérletébe akartam besegíteni mivel hallottam, hogy gondjai vannak, ez csak egy gesztus volt, mintha virágot adtam volna neki, de egy virágcsokrot nem tudok bedobni egy postaládába.


Nem voltam ismeretlen neki, mivel sokszor szállított hozzám. Heti több alkalommal.

2023. febr. 8. 17:09
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!