Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/417 anonim ***** válasza:
100%

#120! Tehát itt (is) hazudtál: "Egyszer mentem csak oda úgy, hogy találkoztunk." Legalább 2x mentél a lakásához, az, hogy 1x találkoztatok csak, az nem rajtad múlt.

Brad Pitt-tel véletlenül találkoztam párszor. Soha nem beszélne így nőkről, nőkkel,vagy bárkivel, mint te. Nem csak külsőleg, mindenhogy klasszisokkal fölötted áll.

Ha a jóképű férfiak szerinted nem mennek oda, mert "nem szorulnak rá", akkor miért írod, hogy mi történne. Irreleváns, hiszen, mint ahogy én is írtam, normális ember nem menne oda, tehát nem is történne semmi.

#119

2023. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/417 anonim ***** válasza:
100%

112

Nincs az a pénz, ami ezt kompenzálná :D

2023. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/417 anonim ***** válasza:
100%

"egy nő is ugyanúgy ránéz a férfi intimtájékára mint egy férfi a nő melleire."

Maximum futólag és azt is csak véletlenül. Semmit nem értesz a nőkhöz. Egy nő is előbb megnézi egy másik nő kirakott melleit minthogy nézegetné egy férfi sliccét.

2023. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/417 anonim ***** válasza:
100%
Sokakat továbbra sem hoz lázba Brad Pitt, bármennyire is bele vagy buzulva, másrészt nem csak a külső számít, hanem a külső IS! Fontos, hogy vonzónak találjam a másikat, de emellett pont ugyanúgy fontos, hogy emberileg is normális legyen és szerethető belső értékei legyenek. Na már most te egyikkel sem rendelkezel. Ez az egyik, a másik, hiába lett volna jóképű az illető, a legtöbb nő valahogy nem szereti a zaklatókat, akik csak úgy hívatlanul megjelennek a lakásuknál (akár többször is) meg pénzt dobálnak a postaládájukba, mintha csak vmi prostik lennének. Ez nem értelmes emberre jellemző viselkedés!
2023. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/417 anonim ***** válasza:
81%

"Attól, hogy indítasz egy céget aminek lópikula az árbevétele még nem leszel velem egy szinten. Ennyi erővel indít gipsz jakab egy céget és azt mondja, hogy ő cégtulaj mint Csányi Sándor tehát egy szinten vannak."


Beszélgethetünk cégekről, csak nem tudom egy ranglétra 600. fokán lévő "főnökként" mennyire értesz hozzá. Személyes pénzügyek terén megadhatom a befektetési szakim telefonszámát a Morgan Stanley-től, lehet neked is tud segíteni. Ha egy picit még sikerül fentebb küzdened magad és igazi tőkéhez jutnod persze.


Abban igazad van, hogy nem vagyunk egy szinten. Nem én szoptam 30+ évet azért, hogy a "halál-f#sza után 3 km" nevű cégnél legyek valami csöves középvezető. Én vagyok az akivel a partnerek kezet fognak ha megyek valahova, te vagy az akinek úgy szólnak hogy "hé, te".

2023. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/417 anonim ***** válasza:
100%

A pizzáslányos sztori elég egyértelműen arról árulkodik, hogy nem sokat konyítasz az emberi kapcsolatokhoz.

A másik kérdésednél már kitárgyaltuk ezt, hogy barátaid nincsenek, barátnőd nincs, egyedül élsz otthon, és a magánéleti űrt a dohányzás, piálás és falás tölti ki. A beosztottjaiddal vagy kollégáiddal szintén csak munkakapcsolat van. De magánéleti téren az emberi kapcsolatokban komoly hiányosságok vannak, ha te ezt a pizzáslányos esetet nem tartod kicsit sem(!) problémásnak. Egyrészt, hogy pénzt adsz neki, másrészt, hogy a lakása előtt várod, odáig mész utána... Ez az "Úristen, te nem vagy komplett" kategória.

Ilyenre legfeljebb csak olyan ember képes, akinek halvány gőze sincs az emberi kapcsolatokról. Nem a munkára értem, hanem hétköznapi értelemben.

De erre úgyis az lesz az érved, hogy "magas pozícióban vagyok/nem vagyunk egy szinten". Minden érvednek ez az alapja, mert így hiteltelenítheted a másik felet, hogy utána a magas lóról tudj vitázni az emberekkel. Szinte minden kommentedben szóba kerül, nem tudsz erről leakadni, mert ezzel kompenzálsz, amiért másoknak sikeres magánéletük van.

A vicces az, hogy a másik kérdésben egy teljesen más témában, szövegkörnyezetben jutottak arra a következtetésre, hogy nem sokat konyítasz az emberi kapcsolatokhoz, ott nem a pizzáslány miatt írták/írtam. De amint ezt megláttam, ez még tízszeresen ráerősített a feltételezésre.

Szóval ezt a kritikát nyugodtan veheted készpénznek, ha többen, több szempontból következtetnek erre az emberek.

Már alig várom, hogy ebből a kritikából is oda lyukadj ki valahogy, hogy "magas fizetés/magas pozíció/nem vagyunk egy szint" 🤗

2023. febr. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/417 anonim ***** válasza:
100%

Már 10 éve nem voltam Magyarországon, úgyhogy nem rendeltem, így nem is tudhatom.

Szerintem ez nagyon felelőtlen dolog, mert így bárki tudhatja a futárok címét és az ilyen elmebajosok, mint a Shrek, simán zaklathatják az embert.

2023. febr. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/417 A kérdező kommentje:

#121


Ez nem hazugság, egyszer mentem csak oda úgy, hogy megvártam. Előtte voltam ott bedobni a levelet, de nem találkozni vele.


#123


Ez nem így van, nyugodtan nézz utána.


#124


Mondtam már többször, hogy nem feltétlen Brad Pitt-re kell gondolni főleg nem most 60 évesen, de fiatal korában nyilván a férfiak top 0.01 százaléka nézett ki úgy mint ő. Testileg is, arcra is, stb.


Most ha van neked valami top kategóriás férfi jelölted akkor nyugodtan helyettesítsd be őt oda.


#126


Nem ez a válaszom rá és hülyeség mivel nem erről szólnak a válaszaim. Csak akkor hozom fel amikor okom van rá mert támadás ér.

Mint mondtam már korábban, ezt bizony egy szép gesztusnak vette volna a pizzáslány ha egy jóképű férfi megy oda. De mivel én nem jöttem be neki így inkább előadta a hattyú halálát de azért a pénzem eltette.


#127


Mert talán egy futár nem tudja mindegyik rendelő nevét,címét,telefonszámát? Ez több adat mint amit én tudok meg a számláról.

2023. febr. 9. 16:41
 129/417 anonim ***** válasza:
100%

#128! Ok.,akkor gyengébbek kedvéért: Egyszer se mehettél volna oda, mert nem adta meg neked magán okból a lakcímét. Irreleváns, hogy nem vártad meg. Visszaéltél az adatával így is, hisz akkor se használhatnád, ha a rendeléssel lenne problémád, a futárcéget keresheted. "Mert talán egy futár nem tudja mindegyik rendelő nevét,címét,telefonszámát? Ez több adat mint amit én tudok meg a számláról." A futár se élhet vissza ezekkel az adatokkal ugyanúgy. Nem hívhat fel magánügyben, akkor se, ha tetszel neki. (Ne érts félre, nem emiatt nem ostromolnak a futár csajok🤣). Tehát első alkalommal a személyes adataival éltél vissza, a második alkalom pedig egyértelműen kimeríti a zaklatás fogalmát. 2 bűncselekmény.

"Mondtam már többször, hogy nem feltétlen Brad Pitt-re kell gondolni főleg nem most 60 évesen, de fiatal korában nyilván a férfiak top 0.01 százaléka nézett ki úgy mint ő. Testileg is, arcra is, stb." Nem érted, hogy nem a külső a legfőbb különbség köztetek, hanem, hogy ő normális, te meg elmebeteg? Bármilyen jóképű pasit helyettesítünk be, ugyanez az eredmény.

"Mint mondtam már korábban, ezt bizony egy szép gesztusnak vette volna a pizzáslány ha egy jóképű férfi megy oda. De mivel én nem jöttem be neki így inkább előadta a hattyú halálát de azért a pénzem eltette." De nem megy oda! Mit nem értesz? Brad Pitt se megy oda, meg a többi jóképű pasi se, mert tudja, hogy így nem lehet közeledni egy nőhöz. Ilyet csak a beteg elmék csinálnak.

#121

2023. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/417 anonim ***** válasza:
100%
Kéretlenül megjelenni valaki otthona előtt egyrészt bunkóság, másrészt nagyon ijesztő, ha idegen vagy; és igen, attól még, hogy néhányszor szállított hozzád, még ugyanúgy nem ismer téged. Csak egy vagy a sok-sok vásárló közül, semmi több.
2023. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!