Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/417 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy mi nők jobban tudjuk, hogy NEKÜNK ki az igazi férfi és ki nem, mint egy agyatlan rinyagép a gykról. Ja és nem utolsósorban saját magadat minősíted és mutatod be az itteni gusztustalan, ocsmány megnyilvánulásaiddal. Tökéletesen leszűrhető belőle, hogy: öntelt vagy, rettenetesen buta vagy, beképzelt vagy, hímsoviniszta vagy, ok nélkül lenézed a nőket pusztán azért, mert nők, megveted őket illetve azokat, akik a te elképzelt világod szerint alattad vannak, úgy nyilatkozol, hogy a nők csak szülésre és dugásra valók és jobb volt a régi világ, amikor még el voltak nyomva stb stb. Benned aztán semmi értékelhető, semmi emberi nincs.
2023. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/417 A kérdező kommentje:

#151


Attól, hogy neked ki az igazi férfi az nem azt mutatja, hogy ki az igazi férfi.


Az igazi férfi én vagyok. Az, hogy neked ki kell az max neked az "igazi férfi", nem úgy általánosságban.

2023. febr. 9. 18:38
 153/417 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondolsz, hogy ha itt mindenki ugyanazt mondja neked minden kérdésednél akkor valószínűleg nem mindenki hülye és csak te vagy helikopter? Magyarul ha ebben a büdös életben te tényleg szeretnél egy nőt akkor szembe kellene nézned a szar, gané, undorító mivoltoddal és el kellene határoznod, hogy bakker megváltozok, dolgozom magamon és akkor esetleg még lesz is valaki aki megszeret.
2023. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/417 anonim ***** válasza:
100%

"Az igazi férfi én vagyok. "


Te csak egy hisztis, alkesz, hímsovinszta túlsúlyos pasi vagy.

2023. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/417 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ha te vagy az igazi férfi, akkor biztos körbe zsonganak a csinos fiatal nők. Ja, jut eszembe, nem- Éppen ezért vagy itt minden este és többet hisztizel, mint 100 menstruáló nő egyszerre.

Ez a rinya, amit itt levágsz, nem férfias, hanem szánalmas.

2023. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/417 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is egy ilyen ocsmány, undorító belsejű alkesz fogja meghatározni kerek 0 darab kapcsolattal a háta mögött, hogy ki az igazi férfi 😅

Ennyi erővel az, hogy szerinted ki az igazi férfi, az max a te véleményed szerint fogja ezt jelenti, nem pedig úgy általánosságban. Bizony, ez visszafelé is működik am.

Pont, hogy a többség véleményéből lehet az általános következtetést levonni. Nyugodtan elhiheted, ha megkérdeznéd a nőket, hogy igazi férfinak neveznének-e egy olyan alakot, aki megvet és lenéz minden nőt, aki állandóan azt érezteti, hogy te semmire nem vagy jó szexen és szülésen kívül, aki minden második percben a nyomorult pénzével menőzik, aki nem tudja mit jelent a tisztelet, alázat, önkritika, szeretet és társai, plusz aki emellé el van hízva és alkesz is, nyugodtan elhiheted, hogy kapásból nemmel válaszolnának. Ahogy maguk férfiak is.

Milyen érdekes amúgy, ha annyira isten király, értékes l, igazi férfi vagy, akkor miért is vagy egyedül? Hmm? Ja, mert hogy vagy nem. Értelmes ember nem szorul rá, hogy bizonygassa az igazát mindennap idegenek embereknek.

2023. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/417 A kérdező kommentje:

#155


Egy nőnek manapság már nem egy igazi férfi kell mint én, hanem egy jóképűnek született 0.

2023. febr. 9. 19:01
 158/417 A kérdező kommentje:

#156


Azért mert nem születtem jóképűnek. Nekem kizárólag szép és csinos barátnő felel meg. Ha beérném olyanokkal mint ti vagy mint egy átlag férfi akkor lenne barátnőm, csak, hogy ez a szint nekem nem elég.


Ahogy a munkában is magasra jutottam már most fiatal koromban, úgy a nőkben is csak a magas kategóriát fogadom el.

2023. febr. 9. 19:02
 159/417 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fura, az én környezetemben a valóban igazi férfiaknak valahogy sosem okozott problémát barátnőt találniuk, sosem voltak arra kényszerülve, hogy egy anonim oldalon egy halom idegen embernek bizonygassák milyen értékes és milyen igazi férfiak. Mondjuk lehet azért, mert ők nem ilyen felfuvalkodott, öntelt, beképzelt szaralakok, akik kívül-belül rohadnak.🤷🏻‍♀️
2023. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/417 A kérdező kommentje:

#159


Azok nem igazi férfiak akik leadják a színvonalat. Én is már rég élhetnék barátnővel, kölökkel, stb. ha akartam volna. De én nem fogok összejönni olyan nővel ami nem felel meg az elvárásaimnak.

2023. febr. 9. 19:05
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!