Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
 411/417 anonim ***** válasza:
100%

"Ismételten megváltoztatod amit én mondok..



Olyan baromságokat írsz, hogy már fáj."


"Na most ezután ha én elmondom, hogy csak idejöttem a leányzóhoz mert kölcsönadtam neki és úgy beszéltük meg, hogy most törleszt és ezért jöttem,"


?

2023. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 412/417 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rendőrség leelnőrzi a digitális eszközeiteket, kihallgatják a szomszédokat, akkor egyértelművé válik, hogy soha a büdös életben semmilyen kapcsolat nem volt köztetek, csak néha kiszállított neked kaját. Vagyis a papír nélküli kölcsönadás egy ordas nagy kamu. AZt viszont látják a kamerafelvételeken, hogy te valamit bedobsz apostaládájába.
2023. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 413/417 anonim ***** válasza:
100%

“….közölte, hogy nem fog fizetni mire rendőrséggel fenyegettem”

Aha, kicsit sem önbíráskodás meg zaklatás szagú, hogy ostoba vagy, mint a franc, hogy idegen embereknek dobálsz pénzt a postaládájukba vagy jelen esetben azt hazudod kölcsönt adtál papír nélkül, aztán még te mész oda követelőzni és rendőrrel fenyegetőzni. A pizza futár pedig sem ismerősöd, sem barátod nem volt, egy idegen volt számodra, aki néha kaját vitt neked.

Plusz nálunk pl a földszint be van kamerázva meg a környéken is vannak térfigyelő kamerák, amiből látni lehetne, hogy levelet dobalsz a postaládájába, aztán megjelensz csak úgy a semmiből, “lesben állva”, hogy mikor tudod elcsípni szerencsétlent….

2023. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 414/417 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit ironikus, hogy pont az beszél felfogóképességről meg társairól, aki több száz komment ellenére SEM képes ésszel felfogni, hogy mennyire beteg idegen nők lakásánál megjelenni meg a postaládájába pénzt dobálni, ezzel ócska prostinak nézve őt illetve hogy normális ember képes emberi kommunikációra és ki tudja nyitni a száját és annyit kérdezni “Lenne kedved meginni valamit munka után?” vagy bármi hasonló.
2023. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 415/417 anonim ***** válasza:
100%

#404!"Tényleg mindig megerősít itt ez az oldal, hogy mennyire nem egy értelmi szinten mozgok az átlagos nőkkel." Igen, erre mi már nagyon rég rájöttünk 😂

Megtennéd, hogy válaszolsz a kérdésemre, vagy arra már nem terjed ki az intelligenciád? Megfogtalak, mi?😉

#393

2023. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 416/417 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ostoba ez Shrek, hogy még értelmesen hazudni sem tud. A rendőrség pillanatok alatt rájönne, hogy hazudsz, te szerencsétlen észlény!

Te vagy intelligen és fönök? Hol? Elég buta vagy.

2023. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 417/417 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem shrek "hatalmas vagyona és gazdagsága" is csak itt létezik és a valóságban tuti nagyon szegény.
2023. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!