Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
 321/417 anonim ***** válasza:
100%
Én is eltettem volna a lúzer malac pénzét, és vettem volna belőle egy szexi fehérneműszettet hogy azt tépje le rólam a jópasim. Remélem a pizzáslány is ezt tette 😎
2023. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/417 anonim ***** válasza:
100%

313

Vagy kiábrándul :D

2023. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/417 A kérdező kommentje:

#319


Nem a 20 ezer forint érdekel, hanem az elvek. De ő ennyire olcsó úgy tűnik, csak a testét nem tartotta annak. De kíváncsi lennék ha 200 ezer forintot dobok be akkor mi lett volna utána. Ugyanúgy rendőrt hív és megtartja a pénzem a semmire? Alám fekszik? Visszaadja?


#320


Itt nem agyi felépítésről volt szó, hanem alá- és fölérendeltségi viszonyokról.


Nem tudom te milyen környéken laksz, de nekem sose vették ki levelem postaládából, se családi körben nem hallottam ilyenről. Borítékban volt egy levél mellett, nem látszott, hogy pénz van benne, elég érdekes lett volna ha valaki feltöri ezért a postaládát..


Mit kellett volna tennie? Mondjuk ha annyira nem tisztel, hogy beszéljen velem akkor visszaadni és azt mondani, hogy belőled és a pénzedből sem kérek? De a pénzemből kért úgy néz ki. Lehet ha 200 ezer forintot dobok be vagy csúsztatok neki oda kiszállításkor akkor máshogy alakult volna a helyzet.

2023. febr. 13. 18:46
 324/417 anonim ***** válasza:
100%

#307! Annyi agyad nincs, hogy felfogd, ha már manipulálni akarsz valakit, akkor előtte kell megjátszanod magad, nem más előtt 😂 Hiába köszönsz jó napottal a "komoly üzletben", ha a szép nő, akit fel akarsz szedni, történetesen tescos diáklány és lesziáztad, már elkönyvelte, hogy egy paraszt vagy. Szerinted hol fogja érdekelni, hogy Erzsike néninek a "komoly üzletben" tudsz normálisan köszönni? Ezzel max. Erzsike néni hisz normálisnak, de őt meg ugye nem akarod felszedni.🤷🏼‍♀️

#308! Erről nem nyitok vitát, már kitárgyaltuk. Még mindig nem a te szubjektív véleményed határozza meg, hogy intelligensek-e a pszichopaták, mivel te nem készítettél róluk tanulmányt, mások meg igen. Na, az tény. Nyugodtan utána járhatsz. Azt lesz@rom, hogy te mit gondolsz.

#310! No, akkor dugj a felsőbbrendűségeddel, más úgyse fog veled😁

#298, #302

2023. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/417 A kérdező kommentje:

#324


Te tényleg nagyon butuska vagy.. elmondtam már, hogy 1, a való életben alapból másik énem adom mindenki előtt 2, olyan nők előtt akik érdekes pláne mást, egy teljesen megnyerőt. Tényleg nem érted amit írok vagy nem tudsz olvasni, már nem tudom eldönteni..


Nos még egy öngól, szerintem inkább te nézz utána, mivel ez nem szubjektív véleményem hanem az általad is említett tanulmányok és kutatások eredménye. Javaslok egy Google keresést és utána egy bocsánatkérést.

2023. febr. 13. 18:55
 326/417 anonim ***** válasza:
100%

Nem, igazad van itt különböző fajokról van szó, végülis sokat javít a nem létező agyi kapacitásodon. 🤦🏻‍♀️ Az, hogy ezek után sem érted, hol a probléma a szánalmasan gyenge hasonlatoddal, téged minősít. Saját magad kínálod tálcán példák tömkelegét arra, hogy miért is vagy sötét, mint az éjszaka. Állat és ember nem egy faj, hogy akarod őket összehasonlítani?? Férfi és nő felépítése konkrétan majdhogynem ugyanaz, agyi részét tekintve ugyanaz, a a testi felépítésük pedig főként a nemi szervekben tér el. Plusz ugyanazok a jogok illetik meg, ugyanazok a szabályok, törvények vonatkoznak rájuk stb stb. Egyenrangúak! Nem, nem felsőbbrendűbbek a férfiak pusztán azért, mert nekik épp pöcs nőtt a lábuk közé. Aki meg hozzád hasonlóan nyilatkozik embertársairól, az pláne nem. Ennyiben jó az állatos példa, mert te még egy állatnál is alsóbbrendűbb vagy emberileg.


Attól még, hogy te nem olyan környéken laksz, ő lakhat. Újat mondtam? Elég sok panelban fordultam már meg, rengetegnél volt megfigyelhető ez a jelenség. Sőt, anno rajtakaptunk néhány gyereket, ahogy próbálják kihalászni a postaládából a leveleket, hátha találnak benne valami “izgit”. Szóval még csak az sem biztos, hogy valóban megkapta, de ha meg is kapta: nem gondolhatod komolyan, hogy azután, hogy qrvának nézted és zaklattad, még ő lesz az, aki odamegy hozzád, hogy visszaadja a pénzedet. Szánalmas, de tényleg.

2023. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/417 anonim ***** válasza:
100%
#327 ami köztem meg egy patkány között van, az is alá- és fölérendeltségi viszony. Ha érted 🤡
2023. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/417 anonim ***** válasza:
100%

327 Például MINIMÁLIS INTELLIGENCIÁVAL rendelkező embert, ami te szemmel láthatóan nem vagy és soha nem is leszel. Sajnálom, hogy tőlem kell megtudd, de ezzel a stílussal, ilyen hozzáállással, ilyen gusztustalan személyiséggel te egy gyűrűs féreg szintjét sem ütöd meg. Tehát a különbség, ami normális ember és közted van, az ugyanaz, ami normális ember és egy féreg között van.

A kommented pedig újabb bizonyíték arra, hogy mérhetetlenül ostoba vagy és még az a 2 agysejt is túlzás volt, amiről eddig azt hittük, hogy rendelkezel.

2023. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/417 anonim ***** válasza:
100%

"Mi volt a primitív abban a kérdésben? Az, hogy támadásokra reagálok ott meg nyilván nem leszek kedves."


Nagyon, nagyon szomorú, hogy ezt még kérdezni kell.

2023. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/417 anonim ***** válasza:
100%

#325

Akkor miért nincs szép nőd? Van pénzed, csodás a belsőd. Ugye?

Hol csúsztak el a szamitásaid szerinted? Valami nem kóser 😁

2023. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!