Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/417 A kérdező kommentje:

#289


Megint magadnak mondasz ellent, egyszer azt mondod, hogy sose mondanád azt, hogy kedves vagyok majd 2 sorral lejjebb, hogy még is csak eltudnám neked játszani azt pár percben.


Látod, te is előszőr támadsz aztán amikor jön az igazság, a valós élethelyzet belátod, hogy de igen. Engem is normális és kedves férfinak tartanál. Kvázi igaz volt az állításom. Az, hogy hosszútávon mi történne az kérdéses, de az első aktusig biztosan tudnám tartani magam ha egy megfelelő nő kerül elém.


#290


De pont ez a lényeg, ezen nők akikkel szóba állok munkajelleggel ha itt írnak akkor engem úgy írnának le, hogy kedves és normális. Ezen van a hangsúly, ezt nem akarod érteni.


Velem is szoktak beszélgetést kezdeményezni emberek, csak én nem vagyok vevő rájuk, így gyorsan ejtem őket.


Nem beszélgetőpartnere akartam lenni hanem megakartam kapni az említett nőt, mivel jól nézett ki és bomba teste volt.


Ha egy szép és csinos nőt sodor felém az élet akkor az lehet ez a partner. És ha valóban értelmes is emelett akkor valóban lehet beszélgetőpartner is de az nem egy pizzafutár kategória. Főleg nem egy ilyen mint az utólag kiderült.

2023. febr. 12. 19:05
 292/417 anonim ***** válasza:
100%

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Tanulj már meg szöveget értelmezni, mert ez így egyre kínosabb. Egyetlen szóval nem mondtam, hogy azt állítanám rólad, hogy kedves és normális vagy, főleg mivel ezeknek szöges ellentéte vagy. Te hiszed el egyedül, hogy akár csak 2 percig is el tudnád játszani, hogy az vagy, de ez nyilvánvalóan nem igaz. Nem mellesleg én nem vagyok hozzád hasonlóan olyan sekélyes, felszínes és előítéletes, hogy bárkiről is véleményt formáljak egy pár perces beszélgetés után, ami lekorlátozódott a munkára. Nem magadból kellene talán kiindulni és akkor nem sülnél be újra meg újra.

A lényeget te nem tudod felfogni, annak ellenére sem hogy már százszor minimum leírta itt jó néhány kommentelő. Az, hogy SZERINTED elő tudod adni a normális férfit még nem jelenti azt, hogy az is vagy. Ez nem érdem, nem dicsőség, erre max egy pszichopata lenne büszke. Aki 1-nél többször beszélne veled és nem munkáról, hanem általános, hétköznapi témákról, azonnal levágná, hogy nem csak kívülről rohadsz, hanem belülről is. Elég példának venni a pizzáslányt ugye. Még csak beszélnie sem kellett veled a köszönésen kívül, mégis tudta, hogy egy iszonyat creepy és ocsmány ember vagy. Nem véletlen hívta rad a rendőrséget. De ott van pl a házimunka, amit másik kérdésnél fejtegettél, hisz szted normális nő megcsinálja egyedül munka után az otthoni teendőket. Ez is egy óriási red fleg, amit nem tudnál takargatni, hisz már a reakciódból és az arcodra akaratlanul kiülő megvetésből es egyet nem értésből tisztán levehető lenne mennyire nem értesz vele egyet. Lehetne még sorolni, számtalan példával szolgáltál már, de beléd minden szó kár.

2023. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/417 anonim ***** válasza:
100%

#291! Dehogynem, felfogom. Te nem fogod fel, hogy ez csak a te egyik tévhited a sok közül. Senki nem írna le normálisnak, mivel nem vagy az. Nem fogod fel, hogy akik szóba állnak veled "munkajelleggel" (mellesleg pont te írtad, hogy ebből nem derülhet ki, milyen vagy, mivel munkáról van szó, tehát itt se áradozhatna arról, hogy normális vagy, csak arról, milyen vagy szakmailag), mert kötelező, azokkal is kapcsolatba kerültél már a beszélgetés ELŐTT. Köszöntetek egymásnak/kezet fogtatok/látta a testtartásod/ a nézésed/hallotta, milyen hangnemben beszéltél másokkal stb. Ezekből már rég lejött neki, hogy egy felfuvalkodott p@cs vagy és mire arra kerül a sor, hogy beszéljen veled, már csak arra vár, hogy túlessen a kötelezőn, le se szarja, mit mondasz, csak legyen vége minél előbb és szabadulhasson tőled. Hazudhatnál neki bármit, már nem változtatná meg a rólad kialakult képet.

Hogy sodorna már feléd, pláne nem pizzafutárt? A munkahelyet ugye kizártad, mert paranoiás vagy és feljelentenének, máshová nem jársz, hozzád meg csak futárok járnak, akiket szintén kizártál🤣 Mondjuk így legalább tuti, nem koppansz, nem fog kiderülni, hogy mennyire nem tudnál eljátszani szart se.

Ugye, régen te voltál a "bombanős" elmebeteg, csak váltottál, mert mindig tiltottak?🙄

#290

2023. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/417 A kérdező kommentje:

#292


Ez hihetetlen, OLVASD MÁR EL amit írok!!!


Azt mondtam, hogy ha találkoznál velem kedvesnek és normálisnak tartanál akiről itt úgy írnál, hogy normális férfivel találkoztál nem olyannal mint "én" az itteni őszinte énem.


Hányszor írjam még le, hogy megértsd??


Te arról papolsz, hogy milyen férfiakkal találkozol és ők nem olyanok mint én. Nos ha velem találkoznál valóéletben és csevegnénk egy kicsit akkor rólam is ez lenne a benyomásod, miközben téves lenne itteni állítások alapján.

2023. febr. 12. 19:50
 295/417 anonim ***** válasza:
100%

294

És meddig vagy képes eljátszani a szereped? És szerinted mennyire és meddig lesz hihető? Csak mert a valós éned az a hímsovi, nőket lenéző személyiség.

2023. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/417 A kérdező kommentje:

#293


Na látom megint válaszoltál, de bizony ha velem találkoznál akkor kedvesnek és jó embernek állítanál itt be, ebben biztos vagyok és te is biztos lehetsz.


Te valami olyan embernek képzelsz el engem aki élőben nem tartja vissza magát és elárulja magát, hát rossz hírem van, nem ilyen vagyok. Teljesen más énemet mutatom és nem vennéd észre ha nem akarom.


Ezt bízzuk a sorsra , ha van igazság az életben akkor kapni fogok egy szép és csinos nőt. Én megtettem mindent az élet más területén és sikeres lettem, az, hogy nem jóképűnek születtem nem akadályozhat meg ebben.


Nem tudom mire gondolsz, szóval nem hinném mivel csak a saját hatáskörömben írtam ki kérdést és nem rémlik, hogy bombanőt használtam volna, nem is a szavajárásom ez.

2023. febr. 12. 19:54
 297/417 A kérdező kommentje:

#295


Ha már túl vagyunk az első aktuson onnantól könnyebb manipulálni a nőt és elfogadóbb is lesz.

2023. febr. 12. 19:55
 298/417 anonim ***** válasza:
100%

#296! Nem megint, 1 kommentedre 1x válaszolok, amit alá is írok. Ami nincs aláírva az egy másik válaszoló, vele is vitázol párhuzamosan.

Látom, még mindig nem fogod fel. Ha találkoznék veled, köszönnék, te lesziáznál, már tudnám, hogy egy p@cs vagy. Kezet fognánk, a kézfogásodból nézésedből látnám, hogy egy p@cs vagy. Persze közben fel se állnál, mert az alapvető illemszabályokkal se vagy tisztában, tehát ezalatt az 1 perc alatt már harmadszorra is megállapítanám, hogy egy p@cs vagy. A beszélgetésre már nem kerülne sor, mert ott hagynálak a f@szba. Ha valamilyen okból kifolyólag muszáj lenne(amit nem tudok elképzelni), akkor valahogy kibírnám, megpróbálnám minél rövidebbre zárni és amikor végre szabadulnék, arra gondolnék, hogy végre megszabadultam ettől a pöcstől.

Én szívesen a sorsra bízom, de ne legyenek illúzióid, ez sose fog megtörténni. 10 év múlva is itt fogod szidni a nőket és már a sorsot is.

Te szegény pára! Te komolyan azt hiszed, hogy lenne 2.aktus?🤣 Leszámítva, hogy 1.nélkül nehezen lenne, de ezt most hagyjuk. Tegyük fel, hogy valami szörnyű tévedés során mégis rád kerülne egy nő. Leírtad már, hogy te nem csinálsz semmit, rajtad lovagoljon. Szerinted van olyan hülye nő, aki még 1x hajlandó lenne visszamászni rád, miután SEMMIT nem nyújtottál neki?🤣🤣🤣 Na, ehhez már tényleg nagyon sötétnek kell lenni.

#293

2023. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/417 anonim ***** válasza:
100%

“de bizony ha velem találkoznál akkor kedvesnek és jó embernek állítanál itt be, ebben biztos vagyok és te is biztos lehetsz.”

Bizony nem állítanálak be annak, mivel hogy nem vagy az és itt már számtalanszor be is bizonyítottad, hogy NEM tudnád megjátszani magad. Ennyire nem lehetsz korlátolt. A pizzas lány is kedvesnek és normálisnak írna le, ugye?😊 Hisz normális és kedves ember kinézi a számláról a futár címét, majd elmegy hozzá és pénzt dobál a postaládájába. Aztán mikor nem jön válasz, megjelenik hivatlanul a házánál. 😂 Igazad van, valóban ilyen egy normális és kedves ember. Röhög a vakbelem. Már egy anonim fórumon sem tudod leplezni az ocsmány belsődet, a valóságban pedig annyira sem menne. Az egy dolog, hogy nem jelented ki szó szerint azt, amit itt leírsz, de bőven elég lenne figyelni a metakommunikációdat és máris le lehetne vágni, hogy ez az igazi éned. Annyi eszed nincs, hogy 110%-osan megjátszd magad.

Van az életben igazság, pontosan ezért nem lesz soha senkid és ezért fogsz egyedül meghalni.

2023. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/417 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már túl vagyunk az első aktuson onnantól könnyebb manipulálni a nőt és elfogadóbb is lesz."


Szóval még szociopata is vagy.

2023. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!