Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/417 anonim ***** válasza:
100%

#308

Nagyon nem látod jól, hogy mi mentén és hogyan lehet manipulálni embereket


Érzelmi manipulációról beszéltem. Te is ebben az értelemben értetted gondolom. Szerinted az érzelmi manipulációhoz nem kell az a faktor, hogy a nő érzelmileg kötődjön hozzád? Ne bolondozz már.

Az nem manipuláció, ha uralkodsz egy nőn (te magad írtad), aki nem érzi jól magát melletted, fél tőled, stb. És csak azért van veled, mert valamivel telebeszéled a fejét, de amúgy szabadulna tőled. Ez inkább az érzelmi zsarolás kategória.

2023. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/417 anonim ***** válasza:
100%

#311

Bocs, az idézőjel lemaradt az első mondatról.

* "Nagyon nem látod jól, hogy mi mentén és hogyan lehet manipulálni embereket"

Erre írtam a többit.

2023. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/417 A kérdező kommentje:

#311


Pont azt írtam korábban, hogy az első aktusig kell eljutni a nővel és onnantól már érzelmileg is jobban kötődik.

2023. febr. 13. 17:39
 314/417 anonim ***** válasza:
100%

"A pénz is emiatt volt, hogy lássa kivel van dolga. "


Látta. Hívta is a rendőrséget. :DDD

2023. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/417 anonim ***** válasza:
100%
310 Íme Mr.Intelligencia, aki egy EMBERI LÉNYT állatokkal hasonlít össze. 🤦🏻‍♀️ Annyira fájdalmasan buta vagy, hogy esküszöm nem értem, hogy tudtál életben maradni mostanáig. Téged mutogatni kéne cirkuszban…
2023. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/417 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést már észrevettem egy ideje: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Viszont sokáig azt hittem, ez nem a Shrek lesz, mert a második oldalon leírta: "Az meg, hogy a belsőm milyen arról elég annyi, hogy összetennéd te meg a többi nő is a kezét ha olyan férfival lehetne együtt belső szempontjából mint én, CSAK ÉPPEN NEM VAGYOK GAZDAG".

Ezt a csávót, aki írta ezt a kérdést, még Shreknél is két fokkal sötétebbnek gondoltam, erre nem kiderül később, hogy ez is a Shrek... a vége felé már tagadhatatlan.


Fú ember te nagyon beteg vagy, már ne is haragudj. Kezdem azt gondolni, hogy ez már tényleg klinikai kategória, amit ez az ember lenyom itt napi szinten. Nem csak az, hogy önmagában már ez beteges, hogy napi szinten nyomja ezt, de amilyen stílusban, amilyen primitív módon, mint valami visszamaradott kamasz.

Nézzetek bele abba a kérdésbe, valami iszonyú primitív a kérdező. Csak remélni tudom, hogy mégse te vagy az is, mert az már tényleg a nagyon-nagyon-nagyon alja szint. Még ennél is két fokkal lejjebbi szint.

2023. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/417 anonim ***** válasza:
100%

#313

Egy dolog, hogy jobban kötődik, de az messze nem egy szint az odaláncolással/érzelmi manipulációval. Tudom, hogy te se ezt írtad, csak megjegyeztem, hogy valakit érzelmileg manipulálni, ahhoz azért komoly skillek kellenek.

2023. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/417 A kérdező kommentje:

#314


De azért eltette a pénzt. Ez mit mond el róla?


#315


Alá-fölérendeltségi viszonyról volt szó, ez egy jó hasonlat volt.


#316


Sose mondtam, hogy gazdag vagyok, ha az lennék akkor már rég kerestem volna egy valódi barátnőfeelinges golddigert, de ahhoz sajnos nem elég az én keresetem, ezen a szinten csak olyan golddigger van aki egy prostival egy szinten van csak még többe kerül.


Mi volt a primitív abban a kérdésben? Az, hogy támadásokra reagálok ott meg nyilván nem leszek kedves.


#317


Tisztában vagyok ezekkel, de nem fogok erről beszélni, mivel utána azt is csak felrónátok nekem.

2023. febr. 13. 18:00
 319/417 anonim ***** válasza:
100%
Te mindig ezzel jössz, hogy szegény pizzás csaj eltette a pénzt. Most komolyan azt mondod, hogy egy ilyen trauma után amit okoztál egy embernek neki el kellett volna ballagni a zaklatója ingatlanához, hogy visszategye a pénzt, vagy hogy gondolod? Tudod mennyire megviseli ez az embert, soha az életbe az utca közelébe sem mer menni egy szegény nő egy ilyen zaklatás után.
2023. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/417 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmi fogyatékos szerint egészen biztos jó hasonlat embert és állatot összehasonlítani, azonban ennél még egy telepi prolinak is több esze van. Férfi és nő agyi felépítésében az égvilágon semmilyen különbség nincsen, ellenben az állat és az ember között! Akinek ezt komolyan magyarázni kell az nemes egyszerűséggel fogyatékos. Bár ismerek egy fogyatékkal élő férfit, nálad még neki is fényévekkel több esze van és bőven több intelligenciája meg empátia szorult bele, mint beléd.

Kérlek írd le nekünk, hogy 1: honnan tudod, hogy a pizzas lány vette ki a postaládából a pénzt és nem más (nálunk ugyanis van hogy simán kulcs nélkül is ki lehet nyitni a másik postaládáját vagy épp felfeszegetik, megrongálják) és 2: mégis mit kellett volna tegyen a szaros pénzeddel?! Miután nyilvánvaló vált számára, hogy egy közönséges qrvanak nézed meg maga a tudat, hogy ott jártál az otthonánál, plusz utána fel is bukkantál azzal a céllal, hogy találkozz vele, mint valami hibbant zaklató, mégis hogyan kellett volna visszajutassa hozzád a szaros pénzedet?! Agytröszt.

2023. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!