Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
 361/417 A kérdező kommentje:

#360


Csak, hogy ezt nem tudhatod. És bizony én is intelligens vagyok, sőt bizonyíthatóan átlag feletti intelligenciával rendelkezem.

2023. febr. 15. 17:36
 362/417 anonim ***** válasza:
100%

" mivel csak külső alapján ítélt é"


És ennek te csak örülj. Nem mintha jó pasi lennél, de a beslőd még annál is rosszabb :D

2023. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 363/417 A kérdező kommentje:

#362


Kiváló belsőm van ezen oldalon kívül.

2023. febr. 15. 17:55
 364/417 anonim ***** válasza:
100%

“iratkozz be egy magyarnyelv tanfolyamra” akarod mondani magyar nyelvtanfolyamra. 🤦🏻‍♀️😂 És ez osztja az észt a helyesírásról, beszarok. Igekötőket is rendszeresen rosszul írod, Mr. Intelligencia. Az, hogy valaki nem használ ékezetet mert pl telefonról egyszerűbb úgy írnia vagy épp nem magyar billentyűzetről ír nem jelenti, hogy nem tud helyesen írni. Ellenben veled.

Egyetlen egy dolgot bizonyítottál, hogy az intelligenciád az átlag alattit is ALULRÓL súrolja. Minden kommented tökéletes példa erre. A belsőd pedig alapjaiban véve undorító és attól, hogy megpróbálod eljátszani SIKERTELENÜL (lásd pizzás lány), hogy valaki más vagy, még ugyanúgy az a hulladék ember vagy, akit itt is láthatunk. :)

2023. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 365/417 A kérdező kommentje:

#364


Te még nem hallottál arról, hogy félrenyomja valaki a szóközt? Egyébként meg ezt ne hasonlítsuk már össze azzal, hogy valaki a saját nyelvét csúfolja meg azzal ahogy ír. Pl. az akinek írtam ezt.


Persze, átlag alatti, lassan ott tartunk, hogy amőba leszek. Hiába vergődsz/vergődtök ezzel, mivel tisztában vagyok a képességeimmel. Átlag feletti intelligenciával rendelkezek amire korábban is volt több bizonyítékom és a jelenlegi karrierem is jó mérőfoka ennek.


Nem különösebben tudtam megpróbálni ezt a pizzafutár lánynál mivel csak akkor találkoztam vele amikor hozta az ételt akkor meg "szia, köszi, heló" volt kb. , utána meg akkor beszéltem volna vele amikor odamentem de akkor nem volt rá esély. Tehát ez is hibás következtetés.


Lehet azért nem sikerül értelmezni és felfogni amit írok, mivel túl magas szinten vagyok hozzátok képest. És itt nem a beosztásomra gondolok, hanem intellektuális szinten.

2023. febr. 15. 18:14
 366/417 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hát rögtön gondoltuk, hogy minden egyes alkalommal pont félreütöd a szóközt, amikor csak elírsz valamit. :D A vesszőket is azért felejted el kirakni elég sokszor a megfelelő helyre. Önkritika nulla. Aki olyan alapvető dolgot nem tud, mint igekötők megfelelő használata, az minden csak nem intelligens ember.

Milyen bizonyítékod volt? Minden kommented ennek a szöges ellentétjét igazolja. Érdekes, itt is mindenki egyöntetűen egyetért abban, hogy rendkívül sérült vagy és átlag alatti az intelligenciád is, de te ezt sem tudod megcáfolni, helyette előveszed mindig a “de én vezető vagyok, sikeres vagyok, alattam vagytok és irigyek vagytok” habi dumát, mert kínodban mást nem tudsz felmutatni. Kínosan próbálod semlegesíteni mások jól megalapozott, érvekkel alátámasztott állításait, de mivel a valódi intelligenciaszinted rendkívül alacsony, így ez nem sikerült még nagyjából egyszer sem.

Itt egyedül te vergődsz minden nap újra és újra, hisz semmilyen emberi kapcsolatod nincs, nincsenek barátnőid, nincs nőd, nincs senkid, így itt trollkodsz.

Tudod egy GLS futárnak sincs sok ideje, egyik címről rohan a másikra, barátnőmnek mégis sikerült fél perc alatt megkérdeznie az egyiktől, hogy “Ne haragudj, megkérdezhetem, hogy hívnak, esetleg van kedved meginni valamit miután végeztél?”. Igaz készült rá lelkileg heteken át, mire le merte szólítani és megkérdezni, de megoldotta. Te ehelyett a lehető legbetegebb és leggázabb megoldást választottad és instant prostinak nézted, aztán csodálkozol, hogy rendőrt hívott rád és nem akart tőled semmit se.

Ja egyébként valahol írtad, hogy 200 ezret kellett volna bedobnod és ha elteszi, de nem válaszol neked, akkor rendőrrel mész visszakövetelni. 😆 Ez jó vicc volt, csak hogy ez nem így működik. Rendőrség max kiröhög mekkora lúzer vagy. Te dobtad be önként és teljesen szándékosan a pénzt neki, az hogy a szándék, ami miatt bedobtad nem jött be, az egyéni szoc.probléma. Azt sem tudnád bizonyítani, hogy valóban bedobtad, se azt, hogy ő valóban ki is vette és el is rakta. De ha tudnád se mennél vele semmire, te dobtad be önként és dalolva, előtte kellett volna gondolkodni, nem utólag bánkódni.

2023. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 367/417 A kérdező kommentje:

#366


Az semmire nem bizonyíték, hogy az itteni felém rosszindulatú nők egyöntetűen szidnak.


Nyilván nem lesz sláger a macska sem ha bezárják az egerek közé és az egerek cincogni fognak, hogy rossz, csúnya macska.


GLS példa irreleváns , mivel teljesen más egy nőnek meghívnia egy férfi mint fordítva.


Abban biztos lehetsz, hogy abba nem nyugodtam volna bele ha azt akarja benyelni viszonzás nélkül. Nem is csak a pénz, de az elvek miatt.

De szerintem ott ezzel nem lett volna gond, mivel valószínűleg tovább jutok, ha pedig mégsem akkor ekkora összeget nem nyelt volna be csak úgy.

2023. febr. 15. 19:30
 368/417 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező fogadd már el végre a tényt hogy önmagában a nagy vagyon/jó egzisztencia nem elég egy kapcsolathoz.


Cseszheted a rengeteg pénzed ha egy undorító elviselhetetlen, taszító személyiséged van.

2023. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 369/417 anonim ***** válasza:
100%

#361!Jól van, tegyük fel, hogy igazad van (nincs, de játsszunk olyat). A futár csaj tényleg megvásárolható. Nagyon szép, hisz a te kényes ízlésednek is megfelel. Mekkora intelligencia kellett ahhoz, hogy ebből azt szűrd le, hogy egy húszasért megkapod, mert senki nem ajánl neki soha többet? Arra nem gondoltál, ha ez lenne a helyzet, nem lenne anyagi problémája, mivel van az országban egy csomó hozzád hasonló ronda, pénzes hím? Miért, nem azokét fogadná el?

#360

2023. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 370/417 anonim ***** válasza:
96%

Dehogynem bizonyíték. Arról nem mi tehetünk, hogy te annyira egyszerű vagy, mint a faék és a saját magad egybites szintjén úgy tudsz csak funkcionálni, hogy ami/aki nem téged igazol az a te olvasatodban nem is igaz és nem fontos. Újabb példa arra, hogy intelligens ember hogyan NEM viselkedik.

Macska-egér nagyon nem nő-férfi párhuzam, tekintve hogy ők eleve “ellenségek”, a macska ösztönösen próbálja elkapni és kinyírni az egeret, míg ez a fajta jelenség átvitt értelemben nagyon nincs jelen nő-férfi esetében. Tehát eme példád is csődöt mondott, köze nincs a témához, de tőled többet nem is vártunk.

A GLS példa pont, hogy nagyon is releváns, csak ugye itt is bevetetted a “nem tudok érvelni, ezért tagadok és szigorúan érvek nélkül közlöm, hogy ez irreleváns”, faék egyszerű módszered. Nem azon volt a hangsúly, hogy ki-kit hív el, hanem arról, hogy ha akar az ember tud egy alkalmas pillanatot teremteni egy ártatlan kérdés erejéig, ahelyett hogy pszicho módjára pénzt dobálna a másik postaládájába. Vagy mit gondolsz, azért mert a nő akarja elhívni a férfi futárt, hirtelen már több lesz az idő?🤦🏻‍♀️ Nem, elárulom ugyanúgy hello-köszi-sziából áll a csomag (nálad étel) átadás. Ebből is látszik, hogy a gondolkodás nem éppen az erősséged.

Te meg abban lehettél volna biztos, hogy a rendőrség nem foglakozott volna értelemszerűen a pancserségeddel, amit saját magadnak köszönhettél volna, innentől a pénznek akár búcsút is inthetsz. Semmiféle viszonzás nem jár, a lány futár, nem egy ócska qrva, aminek te tekintetted és ahogy te bántál vele. Az, hogy te annyira ostoba vagy, hogy félidegen nők postaládájába dobálod a pénzt, majd utólag sírsz, az a te bajod. Bár ha a visszaszerzést is ilyen rendkívül intelligens, megfontolt és emberei módon próbáltad volna megoldani, mint az egész “ismerkedést”, akkor jó eséllyel ismer rendőr lett volna rád hívva, max ez kiegészül egy távoltartásival. :)

2023. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!