Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
 301/417 anonim ***** válasza:
100%

"De pont ez a lényeg, ezen nők akikkel szóba állok munkajelleggel ha itt írnak akkor engem úgy írnának le, hogy kedves és normális."


Gondolod te. Meg se kell szólalnod igazából, egy nő (

de egy másik férfi is) leveszi azokat a figyelmeztető jeleket a nonverbális kommunikációdból, hogy nem vagy normális, a kedvességet is csak játszod.

2023. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/417 anonim ***** válasza:
95%
#302! Dehogynem. Hát, rólad is rögtön levágtuk, hogy nem vagy százas, még ötvenes se. Akik itt panaszkodnak, azok a, buta nők, mivel bármily meglepő, a nők se egyformák, nem mindenki veszi észre, b, a pasi, akiről írnak, pszichopata, ezért meg tudják játszani magukat. A pszichopaták többsége intelligens, így meg tudja vezetni az embereket. Te és Shrek viszont túl ostobák vagytok ahhoz. Ez a magyarázat.
2023. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 303/417 anonim ***** válasza:
100%

#285

Az az igazság, valahol mindenki azt látja és hallja, amit látni és hallani akar. Ami passzol a saját véleményéhez, világképéhez, stb.

Az incelek pl. mindig azzal jönnek, hogy soha, vagy max. ezerből egyszer látnak olyat, hogy egy szép csaj együtt van egy kevésbé helyes pasival. Pedig mások szoktak látni ilyen párokat. Természetesen nem (annyira) gyakori, de azért nagyon is lehet látni ilyet is. Még férfiként is így látom, nemhogy nők, akik jobban meg tudják ítélni az adott férfi kinézetét, vonzalmát.

Ami a férfiakkal való őszinte beszédet illeti, hogy a legtöbb férfi hasonlóan gondolkodna a nőkről, mint te, én is férfi vagyok, de én sem ezt látom. És hozzád hasonlóan én is szellemi munkásokkal vagyok körülvéve szélesebb körben is.

Ezek mindig szubjektív dolgok. Az emberek általában a hasonló érdeklődésű, kultúrájú, véleményű és világlátású emberekkel barátkoznak, hasonlók hasonlókat vonzanak be. Ezért tűnik neked úgy, hogy a legtöbb férfi ezt gondolná. De ez a te szubjektív tapasztalatod. Nem jelenthető ki általánosítva. Ahogy az sem, amit én látok, mert én is nyilván hasonlókat vonzok be. Pedig nekem tényleg széles ismerősi köröm van, de mást tapasztalok általában véve, mint te. Hogy melyik az igaz, azt legfeljebb egy jó sok férfi által kitöltendő anonim kérdőívvel, szavazással lehetne eldönteni. Vagy ha valaki nem sajnálja a pénzt, akár reprezentatív felméréssel.

Ennyit erről. Úgyhogy szerintem is elengedhetjük ezt a dolgot, hogy te a férfiak fejébe látsz, és levonsz ebből egy általánosított konzekvenciát. Az ilyen személyes tapasztalatok MINDIG szubjektívek. Általánosítani legfeljebb akkor lehet, ha a társadalom szélesebb köre elismer valamit, hogy az a dolog, jelenség ÁLTALÁBAN úgy szokott lenni.

2023. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/417 anonim ***** válasza:
100%

Már előre látom, mindjárt jönni fog valami lekezelő válasz, hogy biztos alacsony kategóriás szellemi munkásokkal vagyok körülvéve és azért látom így, de előre szólok, hogy nagyon nem.

Vagy érdemben reagálj, rá, vagy ne reagálj rá. Ezt az egyet kér(t)em tőled, hogy a degradáló stílust kerüljük, ha vitázunk.

2023. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/417 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már túl vagyunk az első aktuson onnantól könnyebb manipulálni a nőt és elfogadóbb is lesz."


Ahhoz, hogy egy nőt érzelmileg manipulálni tudj, nálad szerintem nem állnak fenn ennek feltételei.

Röviden és tömören az alábbiak szükségesek egy nő manipulálásához és magadhoz láncolásához:

- nagyon magas érzelmi intelligencia és beleérző képesség

- nagyon összetett lelkivilág

- egy nőnek MAGÁTÓL kell akarnia téged

- hogy egy nő magától akarjon téged, ahhoz pedig az kell, hogy a nő egyértelműen ragaszkodóbb legyen, jobban kötődjön hozzád érzelmileg, mint te hozzá.

- továbbá nőkkel való tapasztalat, ismerned kell a női természetet és lelkivilágot. Ehhez pedig nagyon sok, nőkkel töltött MINŐSÉGI idő és tapasztalat szükséges. Ez nálad ugye alapból is kiesik a körből.


Tedd fel magadnak a kérdést, a többi közül melyik van, és melyik nincs meg nálad.

2023. febr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/417 anonim ***** válasza:
100%

"illetve azzal, hogy lesziázom megadom neki az engedélyt a tegezésre mint a megrendelő ügyfél. Pont az amit ő csinál a jónapotozással az az illetlenség. "


Senkinek nem kell neked engedélyt adnod, de ha már itt tartunk, az illem szerint a nő kezdeményezheti a tegezést, nem a férfi, és ő sem úgy, hogy csak szó nélkül neki áll tegezni.

2023. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/417 A kérdező kommentje:

#298


Te kicsit el vagy tévedve.. komolyan gondolod, hogy majd jónapotozom a 18-20 éves kasszás diáklányt a tescoba? Viccnek is rossz.


Az meg, hogy munkahelyi viszonylatban ha találkozok egy nővel akkor nyilván eldöntöm a korától és poziciójától függően hogyan köszönök, de leginkább megvárom, hogy ő köszönjön és ha tegez akkor nyilván én is, ha jónapotozik akkor én is. De ezt nem egy tesco pénztárnál fogom eljátszani vagy pizzafutárral. Megint más a helyzet ha mondjuk egy komolyabb üzletbe térek be és ott jó napottal üdvözölnek.


#299


Itt nem játszom meg magam, a való életben más énem öltöm fel. A pizzáslányt alapvetően nem tekintettem sokba csak szerettem volna vele pár együttlétet vagy ha neki bejött volna akkor nyilván többet is. A pénz is emiatt volt, hogy lássa kivel van dolga. De hát nem jött be, lehet ha 200 ezret dobok be akkor más lett volna a leányzó fekvése.


#300


Mindegyik ember manipulálja a másikat bizonyos szinten, nem kell ehhez szociopatának lenni.

2023. febr. 13. 16:53
 308/417 A kérdező kommentje:

#301


Nyilván azért jutottam olyan pozicióba ahova mert nem vagyok normális.


És azért voltak még korábban mikor nem voltam vezető kolléga szinten több ember is akivel jóban voltam munkahelyi szinten. Sőt cégen belül jelenleg is van olyan hölgy kolléga aki mindig jelzi miután visszatérek egy szabadságról, hogy alig várta, hogy végre visszajöjjek és ne a helyettesítőmmel kelljen egyeztetnie.


#302


Itt is annyit ér a szavad mint más válaszokban. "A pszichopaták többsége intelligens". Épp az ellenkezője, a pszichopaták közül túlnyomó részben vannak az átlagos vagy az alatti intelligenciával rendelkezők. Tele van a börtön buta és ostoba pszichopata gyilkosokkal és erőszaktevőkkel, csak éppenséggel mindenkin az ugrik be amikor van egy kiemelt értelmiképességekkel rendelkező sorozatgyilkos vagy egy sikeres és könyörtelen vezető, politikus, stb.. Szokásosan csak beszélsz a semmibe és akkor jössz nekem azzal, hogy én nem tényeket közlök. De én tényeket közlök amíg te ilyen badarságokat.


#305


Nagyon nem látod jól, hogy mi mentén és hogyan lehet manipulálni embereket.


#306


Had ne kérjem ki egy 18 éves tescos diáklány engedélyét, hogy lesziázzam a kasszában.

2023. febr. 13. 17:03
 309/417 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem elég, hogy súlyosan egészségtelen és egyben visszataszító életmódot élsz (zabálsz, döntöd magadba literszámba a sört, cigizel stb), magyarán egy elhízott alkoholista vagy, emellé megveted a komplett női nemet, lenézel magad körül mindenkit (pedig itt egyedül téged lehet lenézni ilyen ocsmány személyiséggel), mindenkit pénzért akarsz megvenni és alapvetően minden ember emberi mivoltját pénzben méred, még büszkén villogsz is azzal, hogy a való életben totálisan megjátszod magad és próbálod leplezni az igazi, valódi, ocsmány belsődet, épp mint egy pszichopata. Bravó, ez aztán az igazán hízelgő. A pláne már csak az az egészben, hogy itt is többszörösen bizonyítottad, hogy egyáltalán nem tudnád magad hosszútávon megjátszani, ha csak a másik fél nem egy totális analfabéta simán le fogja venni a beszédedből, a gesztikulációdból, mindenből hogy nagyon nem az vagy, mint akinek megpróbálod elhitetni magad.

Az sem melletted szól, hogy az alapvető illemszabályokkal sem vagy tisztában. Az pedig ultra, extrém gáz és szánalmas, hogy annyira 0 vagy az emberi kapcsolatokban, hogy ahelyett hogy face to face próbáltad volna randira hívni a pizzáslányt, te inkább prostiként kezelve pénzt dobálgattál a postaládájába, majd csak úgy megjelentél a lakásánal, mint valami kattant zaklató. De persze te osztod az észt itt párkapcsolatról, mikor sima emberi kapcsolatokról sincs halvány fingod se. Önkritika nem sok szorult beléd. Az meg elég visszásan hat, hogy te ugyan sokba nem nézted a pizzáslányt, te azért megpróbáltad felszedni (igazi balfék módjára), hogy megdughasd, meg ha hagyta volna, akkor amúgy többre is.

Ja és igen, így legalább valóban láthatta kivel van dolga: egy érzelmi analfabétával, aki az emberek pénzben méri, mellé pedig még egy hibbant zaklató is. Nem véletlen hívta rad a zsarukat….

2023. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/417 A kérdező kommentje:

#309


Attól, hogy megakarsz simogatni mondjuk egy macskát vagy kutyát és az elszalad attól továbbra is te leszel a felsőbbrendű..

2023. febr. 13. 17:20
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!