Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/417 anonim ***** válasza:
14%

Még ocsmányabb, hogy minden kocsmában jártam már, és férfi vagyok nickek nem szólalnak fel ez ellen.


Radnóti lassan nyolcvan éve megírta, hogy mekkora cinkos némák vagytok, és nem szégyellitek a fajelméletes pajtásotokat, és egyben magatokat.


#hány #leköp

2023. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/417 anonim ***** válasza:
100%

Megjött immár Shrek bírságbajnok bátyja,

Visszeres seggén lóg szattyánbőr gatyája.

Kókadt kanócpöcse gubbaszkodva hallgat,

Nem kér ő már pinát, csupáncsak nyugalmat.

2023. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/417 A kérdező kommentje:

#258


Teljesen mindegy, hogy idősebb vagy , mivel nő vagy. Az meg, hogy a munkahelyeden találkozol férfiakkal az irreleváns, összeköszöntök egy kis small talk és kész. 0 ŐSZINTSESÉG.


Azok a férfiak meg szeretnének olyan sikeresek lenni mint én. Illetve nekem te nem lennél elég, nekem csinos és szép nő kell.


#260


Így működött, csak éppen nem én építettem volna fel hanem a szolgálaóim. Jobb is lett volna az a kor egy sikeres férfinek mint nekem. Ott nem lett volna feleselés, főleg nem a nőktől.

2023. febr. 11. 19:20
 264/417 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki, akkor te aztán egyáltalán nem vagy abban a helyzetben, hogy bárkire is azt mond pláne ismeretlenül, hogy neked nem elég. Ki akarna neked megfelelni, ne viccelj már. :D Esélyed nem lenne visszautasítani normális nőt, az ugyanis szóba sem állna egy ilyen gusztustalan emberrel, ahogy egyetlen másik csinos nő sem teszi. Elhiszem, hogy a te lelked az nyugtatja, ha azt vizionálod, hogy mindenki felett állsz és itt csak csúnya nők írnak, de ettől még a valóság nem változik. Én pl nem vagyok elhízva +30 kg-val a hasamon, tehát nálam már itt elhasalnál, esélyt sem kapnál arra, hogy visszautasíts, sem, mert igénytelen hájpacnikkal nem állok le.
2023. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/417 A kérdező kommentje:

#264


Biztos vagyok benne, hogy nem vagytok csinos és szép nők amilyet én elvárok. Ha van is akkor maximum az összes kommentelőből 1.

2023. febr. 11. 19:54
 266/417 anonim ***** válasza:
19%

fantasztikus, hogy névtelen gyáva genny, ideböffentette ruszkipropagandával életének jellemzőit.


#ásít, #leköp, #svéd cserediákkal együttérez ellői hálás miatt

2023. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/417 anonim ***** válasza:
100%

#263! Honnan az anyámból tudnád már, hogy én mit csinálok a munkahelyemen? Amúgy nem csak munkahely van a világon, tudom, ez számodra hihetetlen. 1hónap alatt többet találkozom férfiakkal, mint te egész életedben.

Nyugi, olyan "sikeres" senki nem szeretne lenni, mint te.😂 "Kicsit" többet értek el nálad. Kit érdekel, hogy neked milyen nő kell? A lényeg, hogy a szép nők leszarják.🤷🏼‍♀️

#263

2023. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/417 A kérdező kommentje:

#267


1 hónap alatt több férfivel találkoztál mint én az életemben? Érdekes.


Prosti vagy? Vagy mire gondolsz?

2023. febr. 11. 20:19
 269/417 anonim ***** válasza:
100%

#268! Nem. Miért lennék prosti? Neked, a mindent tudónak csak eddig terjed a fantáziád?😂 A prosti amúgy jóval kevesebbel találkozik, mivel csak pár kuncsaft megy hozzájuk naponta és ugye abban vannak "törzsvendégek" is.

#267

2023. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/417 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag feletti intelligenciája szegénykém eddig terjed. 😂 Ha egy nő munkájából kifolyólag sok férfival találkozik, akkor az csak prosti lehet. 🤦🏻‍♀️ Huh baszki, vannak bajok.
2023. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!