Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/417 anonim ***** válasza:
100%
#219 Úgy lehet, hogy nem az. Azt azért senki nem hiszi el ténylegesen, hogy ez az IQ bajnok agyhalott főnök lenne bárhol is, ugye?😆 ennyi ésszel azon is erősen csodálkozom, hogy egyáltalán életben van.
2023. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/417 anonim ***** válasza:
100%

Aki pedig tagadja az objektív bizonyítékokon alapuló tényeket (márpedig te mindkét objektív tényt tagadod), akkor még a racionális gondolkodásra sem vagy képest, ahogy korábban állítottam rólad. Amennyiben rólad van szó persze. Ami arra utal, hogy az önkritika is hiányzik belőled, ha nem fogadod el a racionális alapokon nyugvó, bebizonyított kritikát magaddal szemben.

Semmit nem rühellek jobban, mint amikor valakinek bebizonyítok valamit tényszerű, tárgyilagos bizonyítékok alapján, és még akkor is vitatkozik tovább. Az az ember egyszerre irracionális, egyszerre önkritika nélküli.

2023. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/417 anonim ***** válasza:
100%
*amennyiben magadról van szó persze
2023. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/417 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyjuk is mára. Már valszeg úgyis részeg.
2023. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/417 A kérdező kommentje:

#214


Attól még vitathatatlan, hogy női fölény van itt , illetve egyből lecsapnátok rá, hogy szavazzatok, csak, hogy bizonyíthassatok ellenem.


#215


Így van. Félnek, hogy nem kapnak p-nát.


#216


Nem hinném, hogy ez lenne a helyzet, ti nem mondhattok rám nemet mert esélyt sem kaptok. Maximum a csinos és szép nők. Rátok én mondok nemet, én vagyok a bíró.


#218


Attól még ti nem úgy gondoltok az alkoholizmusra mint ahogy bizonyítani akarjátok. Ha megiszik az ember pár sört és emiatt alkoholista hát legyen akkor biztos az vagyok.


Csak, hogy a valóságban, a köznyelvben egy alkoholista nem bírja ki alkohol nélkül, remeg ha nem iszik, elvonási tünetei vannak. Nálam ilyen nem áll fenn.


Kövér sem vagyok, csak van egy kis felesleg rajtam, ezt már elismertem. Viszont a BMI kalkulátor becsapós mert nem veszi figyelembe, hogy milyen alkatú valaki. Van olyan 100 kg-s férfi aki egy zsírtenger és van olyan mint én akinek erős vázizomzata van és teljesen máshogy néz ki emiatt, az izom nehezebb mint a zsír.


#219


Átlagfeletti értelmi képességekkel rendelkezem.


#220


Minden férfi titkolja ezt, de ha elmész egyszer egy kocsmába és meghallgatod a férfiakat miről beszélnek mikor nincsenek ott a nők akkor bizony felébredsz.

2023. febr. 10. 20:51
 226/417 anonim ***** válasza:
100%

#221! Persze, hogy nem az, annyi esze van, mint egy marék molylepkének.

Max. a zárt osztályon vezető. Amikor viszik a betegeket az udvari sétára őt rakják előre, mert a nagy segge távolról is jól látszik, így senki nem szakad le a csoprtból🤣

2023. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/417 A kérdező kommentje:

#222


Most leírtad magatokat. Én előálltam itt az igazsággal és ahelyett, hogy átgondoltátok volna vagy egyetértenétek, nem, hogy csak tagadásba estetek de konkrétan rám támadtatok.


#224


Amikor már tényleg részeg vagyok nem írok ide, mivel akkor nem tudok olyan jól érvelni és hibákat ejthetek amire utána rászálltok. Még 7 sört ittam. Ha a kilencediket bontom akkor valószínűleg bezárom az oldalt.

2023. febr. 10. 20:55
 228/417 A kérdező kommentje:

#228


"dikh" Tovább nem olvastam az írástudatlan fröcsögésed.

2023. febr. 10. 21:02
 229/417 anonim ***** válasza:
80%

#225! Nincs női fölény volt már arról is szavazás a felnőtt párkapcsolatok topicban, hogy milyen nemű vagy. Egyébként a kérdések fele inceltől származik, akik ugyebár nem nők.

Mar megint azt bizonyítottad, hogy mennyire sötétt vagy. Hol írta #216, hogy mi mondunk rád nemet? Azt írta, a szép nők nemet mondanak rád, ami egy tény, hiszen nincs, sose volt szép nőd, eleve erről szól minden kérdésed, mivel NEMET mondanak rád.

Tök mindegy, szerinted mi van a köznyelvben orvosi értelemben alkohobeteg vagy, ez bizonyított tény. Lényegtelen, minek nevezed magad.

Azt is kifejtettük már, hogy nincs erős vázizomzatod, mivel biológiailag lehetetlen. Nem épül izom a zabálástól, meg a sörtől, ez is tény. Egyébként rohadt egyszerűen ellenőrizheted, egy csomó mérleg mér testzsír százalékot és izmot is🤷🏼‍♀️

Átlag alatti képességekkel rendelkezel. Ez is tény. Bizonyíték rá minden kommented.

Nyugi, hallottam eleget. Kocsma mondjuk nem reprezentatív, mivel oda főleg a hozzád hasonló alkesz suttyók járnak, de meg ott se mindenki vélekedik igy a nőkről, sőt, alig valaki.

#220

2023. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/417 anonim ***** válasza:
75%

#219


Úgy lehet valaki ennyi ésszel főnök, hogy az intelligencia-hányad nem egyenlő azzal, hogy valaki jó a szakmájában.

És igen, a kérdező finoman szólva nem egy kimagasló intelligencia. Alapból már a beszédén, fogalmazásán is látszik, hogy ezen felül egy egyszerű ember, egyszerű aggyal. Ez egyébként az életmód miatti beszűkülés miatt (is) van. Az élete nagyon szürke másokéhoz képest. Napközben dolgozik, hazaérve ide ír, hétvégente meg csak és kizárólag otthon sörözik és fal egymagában, mindenféle szociális háló nélkül.

Ez nyilván erősen beszűkíti az embert, és leegyszerűsíti a gondolatvilágát.

Ezért tűnik a kérdező ostobának, mert be van szűkülve. Valszeg könyvet se olvas, nem valószínű h művelődéssel töltené az idejét, ha már nem jár el se kirándulni, se programozni, se sportolni, se barátokkal a hétvégén, se semmit, csak egyedül otthon. Gondold már el, milyen hatással van ez egy emberre. Így az embernek csak egyetlen eszköz marad a kezében: villantani a magas beosztást, mint védőpajzsot. Ezzel védekezik a kritikák ellen.

És még egyszer mondom, a szakmában jó lenni nem egyenlő a magas IQ-val. Egy darabig összefügg a kettő, de egy pont után már nem.

2023. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!