Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/417 A kérdező kommentje:

#210


A férfiak nem olvassák el az ilyen kérdésekben szereplő több 100 választ, hogy megfogalmazzák a véleményüket mivel ezen kérdés számukra irreleváns.

2023. febr. 10. 20:08
 212/417 anonim ***** válasza:
100%

#211! Nem kell hozzá elolvasni, hiszen már a kérdéseddel se értettek egyet, akkor még nem volt több száz válasz.🤷🏼‍♀️ De tessék, írj egy állítást, ami szerinted tény, felteszem szavazásra. Nem kell sokat olvasni, csak egy sort. Nem mered, mi?🤣

#210

2023. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/417 A kérdező kommentje:

#212


Felteszed szavazásra ahol te és az itteni nők szavaznak majd, mi változik?

2023. febr. 10. 20:16
 214/417 anonim ***** válasza:
100%

#213! Megint mellébeszélsz. Most írtad, hogy azért nem válaszoltak, mert nem olvastak el a több száz választ. Itt az kimarad. Az oldalon szép számmal vannak férfiak is, tehát ugyanúgy válaszolhatnak. Ráadásul mozgósíthatod azt a rengeteg férfi ismerősöd, akikről, mint állítottad egyetértenek veled. Szorul a hurok, mi? Túl nagy kihívás találni egyetlen embert, aki egyetért veled🤣

#212

2023. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/417 anonim ***** válasza:
5%

valóban nem mondják ki sehogy

1. félnek a pi.namegvonástól a való életben

2.itt csak sunyi lepontozást kapnak.

3. javasolt egy valóság bizonyítás, közjegyző előtti szerződéssel, mert egy férfi sem hiszi el, hogy őszinte lehet és cserébe nem kap retorziót.

4. javasolt bepoloskázni pasitok, amikor kanbuiba megy, hogy miként is vélekedik a nőkről

2023. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/417 anonim ***** válasza:
100%

"A bíróság se az alapján dönti el, hogy a vádlott megy e a börtönbe, hogy ő meg a családja mit hazudozik össze csak azért, hogy mentse az irháját."


Mucuka, itt a nők a bíróság. Pontosabban a csinos, fiatal nők. És ők nemet mondanak neked. Ennyi. A többi felesleges rizsa.

2023. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/417 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor használom a tény kifejezést amikor valamit tényszerűen írok le."


A tény nem ezt jelenti.

A tény azt jelenti, hogy egy állítást be lehet tényszerűen (tehát objektív bizonyítékokkal alátámasztva) bizonyítani, emiatt válik ténnyé az állítás/vád/történet stb.

2023. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/417 anonim ***** válasza:
100%

#217

Így pontosan emiatt, ha itt BMI-kalkulátor szerint bebizonyították, hogy elhízott vagy, akkor tényszerűen elhízott vagy, mert objektíven be lett bizonyítva.


Ha megfelelsz az alkoholozimus fogalmának is (mert ezt is objektíven, tudományos definícióval, adatokkal bizonyították be neked), akkor tényszerűen alkoholistának is vagy nevezhető az alapján, amennyit és ahányszor iszol.


Ezeket hívják ténynek. És így van, be lett bizonyítva tényszerűen, objektíven mindkettő.

2023. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/417 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ennyi ésszel hoogy lehet valaki főnök.
2023. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/417 anonim ***** válasza:
100%

#215! Nekem normális pasim szokott lenni, őket nem kell bepoloskázni. Tudom, nektek fogalmatok sincs milyen az, de léteznek. Pont az ellentétetek.

Egyébként egy "apróságot" nem veszel figyelembe. Tegyük fel, hogy az én pasim nem mondja el nekem. (Nem így van, de játsszunk ilyet.) Szerinted én, meg a többi nő, más pasiját nem halljuk? Veletek ellentétben velünk a való életben is szóba állnak emberek, férfiak is. Jó, mondjuk, hogy nekem ők se mondják, hisz nő vagyok. De akkor egymás között se? Én nem egy lakatlan szigeten élek. Szerinted soha nem hallhatok férfiakat nőkről beszélni? Ugyanígy a többi nő se? Senkinek nincs apja, bátyja öccse akárkije? Soha nem ülünk be sehova, ahol a szomszéd asztalnál véletlenül egy férfi társaság beszél a nőkről? Igen, vannak hasonlóan bunkók, mint a kérdező, bár ennyire ocsmány példányt még szerencsére nem láttam, de a többség nem mond ilyeneket. A kérdés pedig onnan indult, hogy lehet-e tény Shrek állítása, ami egyértelműen nem lehet, mivel nem elfogadott általánosan, max. nagyon szórványosan. (A szavazást le se lehet pontozni, szóval ez megint egy szar kifogás volt.)

#214

2023. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!