Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/417 anonim ***** válasza:
100%
A napi 5-6, hétvégén 10-12 sör elfogyasztása mindenféle szempontból erősen lefedi az alkoholizmus fogalmát.
2023. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/417 A kérdező kommentje:

#189


Egyáltalán nem jó az autópályás hasonlat. Egyszerűen bosszant titeket, hogy leírom az igazságot és amikor hadakoztok akkor se adom be a derekam ahogy a legtöbb férfi. Illetve a tudat, hogy feletettek állok nyilván az is bosszantó, ezért csaptok át ilyen támadásokba.


#190


Kétlem, hogy ha mondjuk meghagyok egy finom két személyes grill tálon pár chevapot , sült krumplit, rizst, stb és azt kiteszem a kuka mellé akkor az moslék lenne. Az a hajléktalan aki megtalálja szerintem aranyba foglalná a nevem érte.

2023. febr. 10. 17:33
 193/417 anonim ***** válasza:
100%

#187! Te szerencsétlen! Ki mondta, hogy azért jobb neked, mert "egyszerűbb"? Értelmesen és magyarul leírtam, hogy azért jó neked, mert akkor abban a pillanatban újra éreztetheted a felsőbbrendűséged valakivel, mert van végre valaki, aki még nálad is nyomorultabb, legalábbis anyagilag. Mert téged csak ez éltet, mivel nárcisztikus pszichopata vagy. Ahogy megint nem bírtad ki, hogy leírd, hogy mindannyiunk fölött állsz, de titkon magad is tudod, hogy ez k.rvára nincs így, akkor se ha 100x leírod. A hajléktalan esetében legalább el tudod magadnak hazudni, hogy fölötte állsz. Az egy olyan szitu, ahol könnyebb elhinni.

#186

2023. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/417 anonim ***** válasza:
100%

El ne hidd már, hogy az agyament hülyeséged bárkit is bosszant.😂 Senki nem veszi magára, mivel ordas nagy fszságokat írsz mindenféle bizonyíték, érv nélkül. A saját véleményed vetíted ki és azt képzeled, hogy ez az igazság. Ne vicceljünk már. A vitakultúrád kimerül abban, hogy kitartóan ismételgeted ugyanazt a 4 sablon mondatot, amit nem mellesleg már 86x cáfoltak meg.

És el kell szomorítsalak, az ég világon nem állsz te senki felett. Egy felfuvalkodott, öntelt és beképzelt hólyag vagy, aki a szaros munkáján kívül semmi mást nem tud felmutatni, ezért próbálja úton-útfélen azt bizonygatni mennyivel mások felett van. Én személy szerint a te fajtádat szarba sem veszem, nálad még egy hajléktalant is többre tartok. Emberileg egy nulla vagy és ezerszer inkább vagyok egy olyan férfival, aki ugyan nem vezető, cserébe nem is egy elhízott, hímsoviniszta alkoholista, önkritika nélküli vég lény, hanem szerethető és törődő és legfőképpen egyenlő felkent kezel, ismeri a szeretet, a tisztelet és az alázat kifejezéseket. Kettőnk közül nem én vagyok, aki egész héten itt nyavalyog és próbálja bizonygatni a nem létező felsőbbrendűségét, ellenben kettőnk közül én vagyok az egyetlen, aki kielégítő és boldog párkapcsolatban él évek óta. Amit sok másik kommentelő is jó eséllyel elmondhat magáról. Ennyire állsz te bárki felett. :)

2023. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/417 A kérdező kommentje:

#193


Ha már degradáltok, hogy dagadt és alkoholista vagyok akkor nyilván viszontválaszolok rá azzal, hogy ti viszont alattam vagytok a ranglétrán. Az, hogy van egy kapcsolatotok az nem nagy szám, egy férfit vagy egy nőt mindenki talál magának ha nincsenek nagy igényei, viszont oda eljutni ahova én , pláne ilyen fiatalon az olyan ami nagyon nagyon kevés embernek sikerül. Ezért igenis felettetek állok ez nem kérdés, ez TÉNY.

2023. febr. 10. 18:05
 196/417 A kérdező kommentje:

#194


Én is tudok szerethető és törődő lenni ha olyan nőt hoz elém az élet akit megfelelőnek tartok.

2023. febr. 10. 18:05
 197/417 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért igenis felettetek állok ez nem kérdés, ez TÉNY."


Igen. Egy fejreállított világban. Egy olyanban, amilyen a te fejedben van.

2023. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/417 anonim ***** válasza:
100%

#195! Na jól van Shrek, megsajnáltalak. Megértem, hogy a borsónyi agyaddal nem tudod értelmezni azt a szót, hogy tény. Csatolom neked. Kérd meg az olvasni tudó segítődet, hogy olvassa fel neked és segítsen értelmezni😁

[link]

Szerencsére tényleg kevés ember jut el odáig, hogy 31 éves korára elhízott alkoholista pszichopata legyen egy képzelt pozícióval, de neked sikerült 👏 Minden itt válaszoló alatt állsz.

#193

2023. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/417 anonim ***** válasza:
100%
Honnan is tudod te egész pontosan, hogy itt ki és mit ért el a munkájában és pontosan hol áll azon a képzeletbeli ranglétrán? Jaa, hogy sehonnan. Ellenben mi pontosan tudjuk (még hozzá tőled!!), hogy heti 30-40 sört lazán megiszol, ahogy azt is, hogy 170 cmhez vagy 100 kiló, ahogy azt is, hogy semmit nem sportolsz, csak döglesz egész nap stb stb. Ezekből TÉNYSZERŰEN következik, hogy 1) el vagy hízva, 2) alkoholista vagy. Ezt nem mi mondjuk, ezt a jól alátámasztott és bizonyított tények mondják. Mivel ezzel szembeszállni nem tudsz, sem megcáfolni, hisz tények, ezért próbálsz hárítani a kitalált kamu vezetői pozícióddal. Mondani bármit lehet, ennyi ésszel pedig a kutya nem fogja elhinni, hogy bárhol is vezető vagy, azt pláne nem, hogy önerőből. Van egy rakat teljesen inkompetens, agyilag zokni “vezető”, már miért is állna egy ilyen hulladék bárki felett is? Ugyan már. Elhiszem, hogy a lelkednek jobban esik ezt hinni, de ezt rajtad kívül senki nem látja így. Érezheted te magad felsőbbrendűnek, a másik meg pontosan ugyanígy érezheti magát tőled felsőbbrendűnek, mivel mondjuk belsőre, emberileg, személyiségileg fényévekkel feletted áll. A világon semmiben nem befolyásol, hogy te kitől hiszed magad feljebbvalónak, a valóság ami számít, az pedig nem más, hogy te vergődsz itt minden áldott nap nő után siránkozva, egyedül, magányosan, barátok es bárminemű emberi kapcsolat nélkül. Téged csak szánni lehet. Meg nevetni rajtad. Újra es újra bebizonyítod minden válaszoddal és minden kérdéseddel, hogy nálad emberileg mindenki mérföldekkel feljebb helyezkedik el. Márpedig a kamu munkáddal és kamu pénzeddel bizonyítottan semmire nem jutsz, hisz emellett kívül-belül ocsmány vagy, ellenben aki emberileg is értékes az nem lesz soha ilyen megkeseredett, másokat megvető, megalázó, degradáló szarkupac.💩
2023. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/417 A kérdező kommentje:

#198


Tudom mit jelent, és hol itt a gond? Akkor használom a tény kifejezést amikor valamit tényszerűen írok le.


#199


Mert tudom. Akinél nem így volt az leírta, hogy ő mondjuk xy pozicióban/szakmában van. Statisztikailag pedig kicsi az esélye, hogy valaki felettem álljon itt, pláne nőként.

2023. febr. 10. 18:34
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!