Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/417 anonim ***** válasza:
100%

179


Egész aranyos vers a kis pocakos számára!

2023. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/417 A kérdező kommentje:

#172


Mivel történetesen a nők lába között van a lyuk ami vonzza a férfit születésétől fogva. Csak, hogy nekem nem mindegy a nő többi tulajdonsága se, nem elégszek meg a lyukkal mint sok más férfi. Kell a jó köret is hozzá.


#173


Mi az, hogy nincs bennem emberre jellemző tény? Még is mi az emberre jellemző tény ami bennem nincs meg?


#175


Téves feltételezés, hogy egy prosti csak a munka miatt mondaná azokat amiket akart. Pont, hogy maga ellen beszélt pl. azzal, hogy miért nem inkább a barátnőmmel vagyok, majd miután mondtam, hogy nincs csodálkozott, hogy az fura. Ezek a beszélgetések már az aktus után történtek amikor nem volt erre indoka, nyilván előtte, vagy közben mondjuk, hogy dicséri az embert,stb. hogy jobban érezze magát az munkaköri leírás , de ez nem.


De erről nem nyitok vitát, mivel tisztában vagyok a dolgokkal.


#176


Mivel egy csinos nő nem ad esélyt olyan férfinek aki nem jóképűnek született így nem is ismerheti meg a kiváló belső értékeimet.

2023. febr. 10. 16:19
 183/417 A kérdező kommentje:

#177


Ez volt az utolsó alkalom, hogy reagáltam rád, mivel írástudatlan emberekre innentől azt a fáradtságot se fogom venni, hogy egyáltalán elolvassam a választ.

2023. febr. 10. 16:21
 184/417 anonim ***** válasza:
100%

#182! Hát az túl hosszú lenne. pl.lélek, más emberek iránti tisztelet, empátia, ilyesmi. Egyszerűsítsük le, te mondj egy olyat, ami megvan. De ne valami hülye külső tulajdonságot, ami más élőlényeknek is van. Kizárólag emberit!

#173

2023. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/417 A kérdező kommentje:

#184


Kedves, humoros, jó beszélgetőpartner vagyok.


Van olyan ember akit tisztelek, tehát ez sem igaz, hogy nincs. Empátiát is szoktam érezni bizonyos helyzetekben. Hajléktalanoknak is van, hogy odadobok egy kis pénzt, illetve ami ételt nem fogyasztok el esténként azt reggel munkábamenetkor nem a kukába dobom hanem mellé teszem, hogy megehesse.

2023. febr. 10. 16:27
 186/417 anonim ***** válasza:
100%

#185! Kedves😂Na, ez tényleg humoros beszólás volt. Muti már egyetlen mondatot, amiben kedves voltál!

Humorod nincs, röhögni azért lehet rajtad, mert szánalmasan hülye vagy, de az nem egyenlő a humorérzékkel.

Beszélgetni kizárólag magaddal szoktál. Élőben senki nem áll veled szóba, de még itt is ugyanazt a 3 mondatot ismételgeted, normálisan nem tudsz kommunikálni senkivel. Ez beszélgetésnek se nevezhető, nem még jónak.

"Van olyan ember, akit tisztelek". Ez nem bizonyíték. Mutasd hol van? Anélkül nincs.

"Hajléktalanoknak is van, hogy odadobok egy kis pénzt." Na, ezen látszik, hogy el se tudod játszani, hogy nem vagy pszichopata."Odadobok." Kizárólag azért, hogy éreztesd a felsőbbrendűséged, mert TE ezt élvezed. Az nem empátia, ha azért teszel valamit, mert neked jó.

#184

2023. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/417 A kérdező kommentje:

#186


Itt nehéz kedvesnek lennem amikor folyamatos támadás alatt állok. Amikor valaki dagadtnak meg alkoholistának hív annak ellenére, hogy semelyik nem vagyok akkor mit kedveskedjek neki?


Mi az, hogy azért teszem mert nekem jó? Az, hogy az ételt nem a szemetesbe dobom a többi szeméttel hanem a kuka mellé teszem le, hogy megegye valami hajléktalan abba mi a jó nekem? Ez nekem pont, hogy plusz fáradtság, egyszerűbb lenne a többi szeméttel együtt kidobni, nem külön még ezzel is nyüglődni.

2023. febr. 10. 17:10
 188/417 anonim ***** válasza:
100%

180-181

Köszönöm, remélem szafaládé barátunknak is megmelengette a szívét❤️


Látom még mindig a helyesírásnál vagy leragadva, te kis serpenyőben pörkölt szalonnagalacsin. Akkor jegyezd föl magadnak valahová- ha persze még van szabad helyed- , hogy a mégis az egy szó.

Frissíteni kéne operációs rendszeredet, már jó néhány év eltelt a Windows 98 kiadása óta.

2023. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/417 anonim ***** válasza:
100%
Jaj persze és te vagy a szegény ártatlan, amit csak úgy mindenféle ok nélkül támadnak. Mint mikor az autópályán szembe mész a forgalommal, majd te dudálsz és hőbörögsz, hogy miért megy mindenki veled szemben. Bőven tettel eleget azért, hogy így reagáljon kivétel nélkül mindenki a válaszaidra. Minden második megkérdezed ugyanazt a fszságot más sorrendben, amire egyetlen választ sem vagy hajlandó elfogadni. Épp hogy te vagy az, aki instant támad és undorító stílusban beszél mindenkiről, folyamatosan szidod és megveted a nőket, lekicsinyled azt, aki nem keres állítólagosan annyit, mint te stb stb. Saját magadnak köszönd meg.
2023. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/417 anonim ***** válasza:
100%
Azosztigen. Még a meghagyott moslékodat sem sajnálod másoktól igazi aranyszíved van. :DDDDDDD
2023. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!