Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/417 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miről van szó, de mancik végre gátlástalanul tombolhatnak. Mi ez, ha nem főnyeremény?
2023. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/417 anonim ***** válasza:
74%

Eddig még egyetlen egyszer sem sikerült helyesen használod a tény kifejezést. Most legalább valaki vette a fáradtságot és belinkelte, itt lenne az ideje megtanulni a szavak jelentését, mielőtt dobálózol vele. Segítek neked, az NEM tényközlés, hogy egy valótlan dolgot - amit semmivel nem tudsz alátámasztani és ami valójában csak a te saját véleményedet tükrözi - 56x leírsz. Attól még sem tény, sem igaz nem lesz.

Aha, újabb csodálatos példa az érvelési képességeidre. “Mert tudom”. 🤣🤣 Az igen. Te meg egy ostoba kamugép vagy, aki csak kitalálta, hogy vezető poziban dolgozik. És hogy miért? Hát mert tudom.:DD Na meg mert az itt megcsillogtatott értelmi képességeid és itt tanúsított viselkedésed ezt tökéletesen alátámasztja. Úgy vagy vezető, ahogy én a pápa. Ha meg valamilyen érthetetlen módon az is lennél, akkor te pont az a “esze nem sok, de épp emiatt legalább majd elviszi ő a balhét, ha valami gebasz lesz” típus vagy, ami szintén se nem becsülendő, se nem tiszteletreméltó. Különböző szakmákat meg teljesen felesleges összehasonlítani, mivel teljesen más kompetencia és tudás kell egyikhez és másikhoz. Bár tudod van aki tovább lát a munkánál és fontosabb számára, hogy valaki emberileg legyen értékes. Nos márpedig te emberileg a béka segge alatt vagy 5 méterrel es akkor még lehet keveset is mondtam.

2023. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/417 anonim ***** válasza:
61%

#200! Úgy látom, a segítődnek lejárt a munkaideje. ÁLTALÁNOSAN elfogadott. Amit rajtad kívül nem fogad el senki, az nem általánosan elfogadott, márpedig itt pontosan ez történik. ELLENTÉTBEN a feltételezeséssel, véleménnyel. Na, azt írod te le. Érted? Tény-><- vélemény. Nem tudsz különbséget tenni a két szó között, ez itt a probléma.

#198

2023. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/417 A kérdező kommentje:

#203


Attól még, hogy vannak csoportok arról, hogy a Föld lapos és hangoztatják ezt "sokan" attól még TÉNYSZERŰEN kijelenthető, hogy a Föld gömb alakú.


Ugyanígy amit én itt kijelentek az csak TÉNYSZERŰ említés. Attól még, hogy itt vannak hazugságban élő nők akik próbálják ezen tényeket megváltoztatni attól még ez TÉNY marad.


Ha leírom, hogy 1+1 az 2 , de ti itt erősködtök, hogy az 3, attól még nekem lesz igazam.

2023. febr. 10. 19:00
 205/417 anonim ***** válasza:
76%

#204!😂 Hülye gyerek, pont az a lényeg, hogy általánosan elfogadott. Itt pont te vagy a laposföldes, tökéletes példát hoztál. Csak te egyedül vagy abban a csoportban. (Ebből következik, hogy még a laposföldesek is közelebb állnak a tényhez, mint te, mert még ott is többen vannak, mint a te csoportodban.) Állítasz valamit, amit te fogadsz el egyedül. És van a másik 8 milliárd ember, akik meg elfogadják annak az ellenkezőjét. Akkor melyik a tény te matek zseni?

A 1+1 példád kicsit uncsi már de tökéletesen alátámasztja, amit írtam. Az tény, mert általánosan elfogadott. Amit te írsz, a nagy semmi, mivel csak te fogadod el, ami tök lényegtelen.

#203

2023. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/417 anonim ***** válasza:
61%

#204! Mellesleg a Föld nem gömb, hanem geoid alakú. Általános iskola, vezetőkém😉

#203

2023. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/417 A kérdező kommentje:

#205


Azért mert itt kb. 10 nő az ellenkezőjét mondja, hogy mentse magát az még nem cáfolja az én tényszerű közlésem.


Örülök, hogy tudod használni a Wikipedia-t. Ennek semmi köze a vezetőséghez. A Föld nem lapos hanem kerek/gömb/gömbölyű. Nem földrajz órán vagyunk.

2023. febr. 10. 19:41
 208/417 anonim ***** válasza:
61%

#207! A Wikipédiat egyszer használtam, amikor segítettem neked a tény szó jelentésében, mert megsajnáltalak, hogy neked még az se megy.

Nem csak az itteniekről van szó(ahogy az sem tény, hogy mind nők lennének.) Mutass egyetlen embert, aki egyetért a te "tényeiddel".😂 Megjegyzem, akkor se lenne tény, mert 1 ember semmi, dehát annyit se tudsz🤣

#205

2023. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/417 A kérdező kommentje:

#208


A férfiak nagy része egyetért mindennel amit írok csak nem mondják ki hangosan, illetve nem mondják el ezt egy nőnek. Ahogy én sem teszem a valóéletben. De legbelül így éreznek. Kvázi ez egy férfiak közt nagy számban elfogadott állítás, TÉNYSZERŰ.


Az irreleváns, hogy a nők véleménye mi erről, hiszen nyilván a saját bőrüket mentik.


A bíróság se az alapján dönti el, hogy a vádlott megy e a börtönbe, hogy ő meg a családja mit hazudozik össze csak azért, hogy mentse az irháját.

2023. febr. 10. 19:54
 210/417 anonim ***** válasza:
76%

#209! Nem mondják ki hangosan😂 Ma ez volt a legviccesebb mondatod. Segítek, az oldalon nincs férfi szűrő, tehát, ha bárki is egyetért egész halkan is leírhatja, csak saaaajnos, nincs egy se🤷🏼‍♀️ "De legbelül igy éreznek." Mi van, már valami parafenomén is vagy? Ha soha senki nem mondja ki, akkor honnan tudod, hogy azt érzi???🤣Segítek, amit valaki nem mondd ki és nem ír le soha, az nincs. Csak a te fejedben, ugyanúgy mint azok a hangok, amik azt mondjak neked, hogy mások fölött állsz. Ezekre vannak gyógyszerek, lehet kezelni, csak látogass el végre egy pszichiáterhez.

"Az irreleváns, hogy a nők véleménye mi erről, hiszen nyilván a saját bőrüket mentik." Mármint kitől kell menteni a bőrünket? Mi jól elvagyunk a férfiakkal, te nem vagy el jól nélkülünk.

Nem, a bíróság a vádlott fejében lévő hangok alapján dönt nyilván. Őt nem fogják bizonyítékokkal összezavarni😁

#208

2023. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!