Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/417 A kérdező kommentje:

#239


Attól még mert valaki párkapcsolatban él ahol pillanatnyilag talán boldognak is érzi/hiszi magát attól még nem lesz párkapcsolati tanácsadó akitől bármilyen tanácsot is meg kellene fogadnom.


#240


2 asztalra tőlük nem hallod mit beszélnek hacsak nem hallgatódzol. Esetleg folyamatosan hallgatództál kocsmákban csak férfi asztalok beszélgetéseinél?

2023. febr. 10. 22:24
 242/417 anonim ***** válasza:
100%

#241!"Attól még mert valaki párkapcsolatban él ahol pillanatnyilag talán boldognak is érzi/hiszi magát attól még nem lesz párkapcsolati tanácsadó akitől bármilyen tanácsot is meg kellene fogadnom." De hiszen már akkor is pont eggyel többször élt boldog kapcsolatban, mint te. Tehát pont hogy meg kéne fogadni a tanácsát, ha el akarsz jutni egyig. Mivel egy nélkül kettő se lesz🤷🏼‍♀️

Ha nem otthon vedelnél egyedül, te is tudnád, milyen hangerővel beszélnek férfiak 10 sör után 🙄 Ahogy az se érdekli őket, ha a szomszéd asztalnál ül nő. Azonkívül veled ellentétben én minden nap emberek kozott mozgok, nem kell hozzá kocsmába bennem. Igen, hallom, hogy beszélnek, mivel 1.Velem is beszélnek nőkről (tudom, szerinted akkor hazudnak)2. Nem vagyok süket. 3. Nem paranoiások, hogy azt lessék van-e épp mögöttük nő, amikor beszélnek. Nem szoktam hallgatózni, de nyilván nem fogok füldugóval mászkálni.

#240

2023. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/417 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóra rátérve, hogy csak nők lennének itt, én pl. férfiként írtam nem is kevés választ, meg voltak más férfi kommentelők is rajtam kívül. A többség valószínűleg nő, de ne állítsuk be úgy, mintha csak nők nem értenének egyet. Mert a kérdező kérdéseinél teljesen egyöntetű reakciók szoktak születni. Férfi-női oldalról egyaránt.
2023. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/417 anonim ***** válasza:
100%

#242

Így van kérdező, ne is haragudj már, de te egyetlen párkapcsolatban sem voltál még eddig életedben. Pont erről papoltam az előbb, hogy legalább az ilyen dolgokban be kéne ismerned, hogy más jobban tud nálad dolgokat. Akinek pl. 7 kapcsolata is volt, mint nekem (nem nőként, hanem férfiként), az minden bizonnyal többet tud a női lélek működéséről és a párkapcsolatokról, mint te. Mégis nagy ívben teszel bármire, amit mondok. Pedig én nem szóltam hozzád ocsmány módon. Csak egyet tudsz hajtogatni mint a pereces, hogy "felettetek állok, ezért csak attól fogadok el tanácsot, akire felnézek". Mélyen elültetted az agyadba, hogy neked mindig igazad van, te úgy vagy jól, ahogy van, semmiben nem kell változnod. Pedig valami rohadtul nem működik, ha nem haladsz a célod (boldog párkapcsolat) felé. Persze erre is megvan a bejáratott válasz: a csinos nőknek csak a jóképű kell, ezzel el van intézve a saját felelősség kérdése.

Pláne, hogy még azt is elmondtad többször, hogy nem akarsz se a belsődön, se a külsődön változtatni semmit, mert majd a nő teperjen érted, ha akar valamit 😆

Hát, önbizalom az van!

Sajnos menthetetlen vagy, én feladom a küzdelmet. Akkora az egód, hogy nem fogad be semmit, ami kívülről jön. További sok sikert a szerelmi életedben!

2023. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/417 A kérdező kommentje:

#242


Attól, hogy valakinek volt egy kapcsolata még továbbra sem lesz szakértő benne, sokkal jobban láthatom nála a dolgokat.


18-27 éves korom között kb. minden hétvégén jártam kocsmázni az akkori haverokkal szóval tisztában vagyok vele ki hogy beszél, szerintem többet voltam kocsmákban mint te drágám! Ha csak nem ott dolgozol.


Igen, ha veled beszélnek nőkről akkor hazudnak vagy legalább ferdítenek.

2023. febr. 11. 16:12
 246/417 A kérdező kommentje:

#243


Nem hinném, hogy nő vagy ilyen felpontozott válasz aránnyal, vagy ha az vagy akkor nem igazi férfi hanem olyan aki a női véleményeket fújja még ha az hazugság is.


#244


Sok esetben ha valakinek ennyi kapcsolata van az pont azt mutatja, hogy a tanácsát érdemtelen megfogadni, hiszen folyamatosan zátonyra fut a kapcsolataiban, lehet, hogy én jobb tanácsot tudnák neked adni mint te nekem.


És igen, a csinos és szép nőknek a jóképű férfiak kellenek, ami nem vagyok . (Itt megjegyezném, hogy állítólag sose gyakorlok önkritikát, pedig elmondtam ezt is többször, hogy nem vagyok jóképű, sőt kisebb pocakom is van.)


A belsőmön nincs mit változtatni, nem így viselkedek a való életben ahogy itt, ott felveszem az álarcot ahogy mindenki más. El se hinné egy nő ha élőben beszélne velem meg ha itt, hogy egy személyről van szó.


A külsőmön pedig nem fogok változtatni mivel ha ledobom a pocakot meg lenne jobb frizurám akkor se kapnék várhatóan csinos nőt mert attól még nem lennék jóképű. Ezen a dolgon nem tudok változtatni.

2023. febr. 11. 16:17
 247/417 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem többet voltam kocsmákban mint te drágám! Ha csak nem ott dolgozol."


Na ebben teljes mértékben egyetértünk. :D


"Igen, ha veled beszélnek nőkről akkor hazudnak vagy legalább ferdítenek."

Vagy inkább neked hazdunak. Alkoholgőzösen játszani próbálják a menő pasit.

2023. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/417 A kérdező kommentje:

#247


Részegen pont, hogy ki jön az igazság az emberek között, főleg haverok között akik jól ismerik egymást évek óta.


Ilyenkor volt is rá példa, hogy elkezdte mondani az egyik, hogy mennyire elege van már a barátnője okoskodásából stb. és olyan jól elültettem a bogarat a fülében ezzel kapcsolatosan, hogy szakítottak is rá nem sokkal. Utána pár hónapig legalább nem volt barátnője és sokkal jobb lett a helyzet, mint ahogy régen tovább maradt ha közösen elmentünk kocsmázni és nem hozta a barátnőjét, hogy zavarjon. Sajnos utána a következő már hosszabbtávra maradt és utána pár évvel ez után már meg is szakítottam a kapcsolatot vele is mert meguntam a nője hülyeségeit, nélküle meg már alig tudtunk találkozni.

2023. febr. 11. 16:27
 249/417 anonim ***** válasza:
100%

“Sajnos utána a következő már hosszabbtávra maradt”

Szóval még rosszindulatú és irigy is vagy. Normális ember nem úgy nyilatkozik a barátja párkapcsolatáról, hogy hát sajnos hosszútávú. Nem véletlen vagy tök egyedül, egy beképzelt pöcs vagy, aki nem képes elviselni, ha nem csak körülötte forog a világ és a haveroknak nem ő az első, hanem értelemszerűen a szeretett barátnő/feleség.

Az külön szánalmas, hogy te osztod azt észt párkapcsolatról, miközben kereken 0 db kapcsolatot tudsz felmutatni eddig életedben. Te mindenkinél mindent jobban tudsz, te jobb tanácsot tudsz adni párkapcsolat terén is, sőt minden téren is. Akkor áruld már el kérlek, ha ekkora király vagy és csak a te tanácsaid a jók és csak a te tapasztalatod a valós meg az elfogadott, akkor miért is az van, hogy te vagy egyedül és nekünk van (nekem legalábbis) évek óta jól működő kapcsolatunk? Jaa persze-persze, mert annyira felszínes vagy, hogy kizárólag a csinos nőket akarod, akik meg érthető módon nem állnak le egy magadfajtával. Na de akkor hol a kérdés?! Örülj magadnak, hogy te mindent jobban tudsz mindenkinél (ami természetesen nem igaz) és ne a gyakori népét fáraszd itt egész nap, miközben nincs is kérdés, hisz tudod rá a választ: nem vagy jóképű, nem lesz csinos nőd, marad a fizetett prosti, téma lezárva. Szia.

2023. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/417 A kérdező kommentje:

#249


Nem mindenki elégszik meg egy átlagos vagy csúnyácska nővel. Sok férfi igen, én nem.


Emiatt nem lesznek ők előttem.

2023. febr. 11. 18:15
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!