Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
 281/417 A kérdező kommentje:

#279


Nem egy munkahelyen fogja normális férfi - mint én - kibeszélni ezen észrevetéleket úgy, hogy hozzád hasonló nők is halhassák, ennyire ne legyél már buta!


Mintha azt mondanád, hogy nem rabolnak bankokat mivel te bankba dolgozol és nem szoktál senkit hallani arról beszélgetni, hogy majd kirabolják a bankot.


#280


Nem vagyok pszichopata, észrevenni egyébként meg nem tudja egyik nő sem, aki nekem megfelelő és esetleg arra kerülne a sor, hogy ő is akar tőlem valamit akkor bizony teljesen úgy fogok viselkedni ahogy azt ő akarja látni, természetesen nem túlzásba víve a dolgot mivel az is túl feltűnő lehet. Ha meg olyan nővel van ez akitől nem akarok se kapcsolatilag semmit, sem bármilyen más hasznot munka miatt, stb. akkor meg úgyse fogok vele hosszabb távon beszélni, amíg meg pár szót váltunk addig nyilván nem adok hangot semmilyen ilyen jellegű véleményemnek.

2023. febr. 12. 17:17
 282/417 anonim ***** válasza:
100%

#281! Menthetetlen vagy. 25x leírtam, hogy nem csak munkahelyről beszélek. Az se ment át, hogy a hozzád hasonló elmeháborodottaknak nincs annyi esze, hogy csak a titkos naplójuknak írják le a véleményüket. Látod, te se bírod ki, hogy ne hírdesd itt minden nap az igét 😂Mivel betegek vagytok. Tehát de, hallottam már elég ilyen hasonló f@szságot is, de a normálisak ugyanúgy beszélnek.

De nem csak beszédről van szó. Minden reakcióból, viselkedéséből látszik, milyen az értékrendje az embernek, az egész világlátása lejön, nem csak a nőkhöz való viszonya.

Nézzünk téged. Kár is bármit mondani, mert olyan torz az énképed, hogy elképesztő. Pl.azt hiszed, ha az érdeked úgy kívánja, el tudod játszani, hogy normális vagy, hiába derült ki már több ízben, hogy erre nem vagy képes.

Bocs, hogy megint ezt kell felhoznom, dehát ez az egyetlen csajozási kísérleted, amit elénk tártál, az is kudarccal végződött. A pizzás csajnak először csak annyit kellett volna eljátszanod, hogy tisztában vagy olyan alapvető normákkal, amit már egy 8 éves is tud. Az se ment. (Köszönés.) Nem kell ahhoz beszélned, hogy levágják, hogy lenézed a masik embert. Tök mind1, hogy a munkája vagy a neme miatt, de nem csak az számít, hogy mit mondasz, hanem minden egyéb, amit NEM TUDSZ megváltoztatni, mert túl hülye vagy hozzá. Utána azt kellett volna eljátszanod, hogy csak félhülye vagy (pl.nem dobálsz pénzt a postaladájába,) dehát azt se ment. És most nem az a kérdés, hogy mi történne, ha egy jóképű férfi tenné, mert azt már kiveséztük, hanem az, hogy mennyire vakon vagy. Az egész életed arról szól, hogy mi lenne HA...ami sose fog megtörténni. Elhazudod magadnak, hogy mi mindent tudNÁL eljátszani, mikor a napnál is világosabb, hogy semmit🤷🏼‍♀️

#279

2023. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/417 A kérdező kommentje:

#282


De ezt nem fogod fel. Te itt látod, hogy én ezt írom, de ha valóéletben találkoznánk akkor teljesen máshogy könyvelnél el magadban és velem példálóznál itt, hogy a többi férfi normális. Ugyanígy vannak ilyen férfiak akikkel találkozok, akiket hallasz beszélni, van egy feltételezésed róluk az általuk mutatott kép által, de nem tudod, hogy igazából mi van a fejükben.

2023. febr. 12. 18:26
 284/417 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen alapon te sem tudod mi van a másik fejében! A különbség csak az, hogy te ennek ellenére is következetesen meg akarod magyarázni, hogy márpedig te tudod az összes férfiról, hogy hogy a beszél a nőkről, márpedig te tudod az összes férfiról, hogy hogyan érez, hogyan játssza meg magát stb stb. Más személyes tapasztalatát és alátámasztott érveit (amire te eddig egyszer sem voltál képes) el akarod bagatellizálni és vitatni, míg azt, amit te tapasztaltál azt mindenek felett álló, örökérvényű igazságként kezeled.

Saját magas bizonyítod be újra és újra és újra, hogy NEM TUDOD megjátszani magad. Azt am mérhetetlen zsigerből jövő nőgyűlöletet, megvetést és lekicsinylést nem tudod elrejteni és palástolni, konkrétan általad leírt példákkal bizonyítottuk be már kismilliószor, te annyira nincsen egy csepp önkritikád sem, hogy egyik füleden be, másikon ki.

2023. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/417 A kérdező kommentje:

#284


Mivel én beszéltem sok férfivel ŐSZINTÉN. Nem úgy ahogy egy nő teszi azt.


Mégegyszer elmondom, az, hogy a te személyes tapasztalatod alapján ha találkoznál velem, akkor itt úgy írnál le mint egy kedves és normális férfit az miben igazolna téged? Miközben állítod, hogy én egy öntelt, himsoviniszta, szexista, stb stb. ember vagyok. Na ugye.


Ha tudnád hány olyan férfivel beszélgetsz és találkozol napi szinten aki így gondolkodik vagy még rosszabbul akkor leesne az állad.

2023. febr. 12. 18:39
 286/417 anonim ***** válasza:
100%

#283! Hány sörön vagy túl, hogy már ilyen szinten nem tudsz olvasni?🙄

Nem jutunk el odáig, hogy beszéljek veled, mivel már előtte kiderül, hogy egy f@sz vagy. Úgyis szereted a szerepjátékokat, játsszuk el, hogy én vagyok a szép pizzafutár. Kiviszem a pizzád, sziával köszönsz, én jó napottal. Ez megismétlődik másnap és harmadnap is. 4.nap nem példálózni fogok veled, hogy milyen normális vagy, hanem elpanaszolom a kolléganőmnek, hogy a pénzes gyökér még mindig nem tanult meg köszönni. MINDEN beszélgetést megelőz egyéb interakció. Akkor még magadat adod, mert annyi eszed nincs, hogy késő lesz a soha meg nem valósuló beszélgetésnél eljátszanod a normálist, tehát már azelőtt elhasalsz. Esélyed sincs beszélgetni.

#282

2023. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/417 anonim ***** válasza:
100%

#285! A #284 választ nem én írtam (de igaza van).

#286

2023. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/417 A kérdező kommentje:

#286


Ez elég rossz példa volt mivel egy pizzafutár nem a beszélgetőpartnerem. Általánosságban annyi velük a komminkáció, hogy heló , köszi, heló


Innen is látszik, hogy fel sem fogod amit írok neked..


Nem ilyen beszélgetésekre kell gondolni. Ezek nem beszélgetések. A Tesco pénztárossal se állok le beszélgetni, fingja se lehet róla milyen ember vagyok, csak köszönök neki.


Te talán csókolómmal köszönnél egy 20 év körüli lánynak? Amúgy is mit magáz mikor látja, hogy nem sokkal vagyok idősebb nála maximum 8-15 évvel, illetve azzal, hogy lesziázom megadom neki az engedélyt a tegezésre mint a megrendelő ügyfél. Pont az amit ő csinál a jónapotozással az az illetlenség. Én tehetettem volna panaszt a viselkedése miatt a kiszállító cégnél ha már itt tartunk.

2023. febr. 12. 18:46
 289/417 anonim ***** válasza:
100%

285 Azt képzeled csak te beszélsz férfiakkal ŐSZINTÉN? Ne röhögtess már, de tényleg.


“Mégegyszer elmondom, az, hogy a te személyes tapasztalatod alapján ha találkoznál velem, akkor itt úgy írnál le mint egy kedves és normális férfit”

Még egyszer elmondom én is: büdös életben nem mondanám azt, hogy kedves és normális vagy, mert NEM VAGY AZ. 🤷🏻‍♀️ Ezt tényleg ennyire nehéz felfogni? Te magad bizonyítottad be többszörösen is, hogy egyszerűen képtelen vagy megjátszani magad, mert túlságosan ostoba vagy hozzá. Az, hogy 3 percig, amíg egy felszínes beszélgetést lebonyolítasz valakivel előadod a szépet és nem villogtatod a hímsovinizmusodat koránt sem jelenti, hogy 1) meg tudod magad hosszútávon is játszani, 2) hogy ez egy pozitív tulajdonság. Nem gondolhatod komolyan, hogy egy ilyen kritikán aluli, undorító, rohadt belsővel ha eljátszod néhány percig a kedves-normálist, az erény.🤦🏻‍♀️ Attól még valójában egy gusztustalan alak vagy és ezen mit sem változtat az, hogy meg PRÓBÁLOD (sikertelenül) eljátszani az ellenkezőjét.

2023. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/417 anonim ***** válasza:
100%

#288!Hülye gyerek, senki nem a beszélgető partnered, mivel veled nem áll szóba senki, akinek nem kötelező 🤣 Megint csak ugyanazt a hülyeséget fújod.🤦🏽‍♀️

Hihetetlen, mennyire nem látod az összefüggést. BÁRKI lehet potenciális beszélgető partner. Érdekes, velem, meg a többi normális is emberrel szoktak beszélgetni más emberek. Veled senki. Vajon miért?🤔

Na, de akkor árulj már el valamit! Sőt, 2 kérdésem van. 1.Minek írtál levelet a nőnek, ha egyébként se lehetne beszélgető partner soha? Úgy képzelted, hogy felszeded, de soha nem fogtok egymással beszélni? Elküldted a levelet és vártad, hogy a következő pizzaszállításnál szó nélkül beleül a farkadba?

2. Kivel történhetne meg az a nagy beszélgetés, ahol majd eljátszod, milyen csodás férfi vagy? Úgy is kérdezhetem, ki lehet potenciális beszélgető partner?

#286

2023. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!