Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/417 A kérdező kommentje:

#129


Persze, hogy nem megy oda, mivel hozzá a nő megy. Attól még HA odamenne akkor az lett volna amit leírtam és nem rendőrség.


Ennyi erővel amikor egy férfi megtudja valahogy egy nő nevét és bejelöli Facebook-on akkor az is gond, bár ahogy most írom belegondolva valóban az, mivel ha bejelöl egy nőt egy férfi aki nem a herceg fehér lovon akkor felháborodik a nő, hogy mit képzel ez az akárki, hogy rá mer írni, persze ha a jóképű férfi tesz így akkor jajj olyan cuki, hogy kiderítette ki vagyok meg így meg úgy.


Szánalmasak a nők.

2023. febr. 9. 17:02
 132/417 anonim ***** válasza:
100%

Az elején kicsit rosszul fogalmaztam valóban. Nem minden érved ez, hanem ha kritika ér, akkor felhozod ezt.

Pl. a pizzásányos sztorinál volt, hogy miért nem tegez téged. Neked erre az volt a reakciód, hogy miért magáznád te is őt, ha nem vagytok egy szinten?

Vagy másik eset: nem jársz el barátokkal szórakozni, mert nem lennétek egy szinten a barátokkal.

Vagy hogy te is adj a külsődre, de azért nem teszed, mert te magasabb szinten vagy.

Példák bőségesen akadnak, látod.

2023. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/417 A kérdező kommentje:

#130


Az utcán vártam, az, hogy ez pont a társasház előtt volt az mellékes. Ott volt biztos, hogy összefutunk. Kezelhette volna ezt jobban is..


Ha kicsit elbeszélgetünk és elmondja, hogy nem akar most tőlem kapcsolatot akkor nyilván az is bosszantott volna belül, de szimplán eljöttem volna és kész, téma lezárva.


Ehelyett felmegy és rendőrt hív.

2023. febr. 9. 17:04
 134/417 A kérdező kommentje:

#132


Mi a baj ezekkel a tényszerű észrevételekkel?


Te se iszol a kutyád vizes edényéből, mert nem egy szinten vagytok. Igen ez egy kicsavart példa, de ez a lényege.


Nem fog Csányi Sándor beállni WC-t pucolni az egyik OTP fiókba, mert nem az a szintje.

2023. febr. 9. 17:06
 135/417 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen kezelte, hiszen ha nem szeretne veled beszélgetni, akkor nem kötelessége, illetve ha veszélyben érzi magát, jobb biztosra menni. Túl sok olyan eset van, ahol egy férfi erőszakkal reagált az elutasításra, így mindig jobb inkább biztosra menni, pláne egy olyan ember esetében, mint te, akit nem ismer, nem tudja mire és hogyan reagálsz. Annyit tudott rólad, hogy pénzt küldtél neki, mint egy prostituáltnak, majd kéretlenül megjelensz és őt várod.
2023. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/417 anonim ***** válasza:
100%
Te meg nem vagy a pizzáslány szintje, ennyi. Se emberileg, sem külsőleg.
2023. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/417 anonim ***** válasza:
100%

#132


+1 példa: "Egy szép és csinos nő kell, aki azt csinálja amit én mondok és ennyi" (mert ugye magasabb szinten vagy).


Soroljam még a példákat?

2023. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/417 A kérdező kommentje:

#135


Ezek szerint ha egy férfi pénzt ad a nőjének ruhára vagy akármire akkor a nő prostituáltnak tekinthető?


#136


Valóban nem vagyok a szintje, sokkal felette állok. Az, hogy ő úgy született, hogy helyes kis pofija van meg szép teste az nem az ő érdeme. Az én sikerem az az én érdemem.

2023. febr. 9. 17:10
 139/417 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy elmebeteg jelenik meg kéretlenül és váratlanul a pizzáját kihordó csaj otthonához és szintén csak egy elmebeteg dobál be pénzt “ismerkedés” gyanánt. Innen is látszik, hogy valóban nem vagy egy szinten sok-sok emberrel, hisz az emberi kapcsolatokról halvány lila gőzöd nincs. Fogalmad sincs, hogyan kell közlekedni egy nő fele, hogyan kell ismerkedni, hogyan kell egyáltalán viselkedni a másikkal. Egy érzelmi 0 vagy. És emberileg is egy nulla vagy. Egy beképzelt kis pöcs, aki a nem létező vezetői fizujával akar felvágni, amit szépen megálmodott magának és amivel folyamatosan kompenzálni próbálsz. Nagyon szánalmas. Amúgy vicces, hogy te beszélsz szintekről, miközben még egy pizza futár is lazán lekoptatott, téged meg evett a fene. 😂 Láthatóan egy futár szintjét sem ütöd meg, ilyen ez.
2023. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/417 anonim ***** válasza:
100%

#131! "Persze, hogy nem megy oda, mivel hozzá a nő megy. Attól még HA odamenne akkor az lett volna amit leírtam és nem rendőrség." Te szerencsétlen! Te tényleg azt hiszed, hogy egy jóképű pasihoz kivétel nélkül minden lány odamegy, aki tetszik neki?🤦🏽‍♀️ Persze, az véletlenül se fordulhat elő, hogy létezik olyan szép nő, aki nem kezdeményez a pasinál. Képzeld, akkor a pasi fog lépni, de NEM ÍGY!

Tehát a te fejedben a jóképű pasi sose kezdeményez, mert náluk a szép lányok szoktak, de a szép lányoknak kell, mert hozzájuk nem megy oda jóképű pasi ugye. Éles logika. Újabb nagyszerű vezetői képesség 🤣

#131

2023. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!