Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/417 anonim ***** válasza:
100%
100) száz szónak is egy a vége, annyira parának talált a lány, hogy rendőrt hívott rád. Ennek elégnek kéne lennie, hogy jó mélyen magadba nézz. Fölösleges ragozni, mert női becsületről siránkozni. Bőven lenne itt neked tanulság, de csak hajtod tovább a magadét, hát egészségedre.
2023. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/417 anonim ***** válasza:
100%
* meg, nem mert
2023. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/417 A kérdező kommentje:

#101


Képzeljük el a szituációt, hogy egy jóképű férfi megy oda, szerintem nem ez lett volna a helyzet. Legalapabb, hogy mosolygott volna, számcserélés, mikor megyünk vacsorázni. Pár helyzetben meg fel is invitálta volna egyből a lakásra.

2023. febr. 8. 17:17
 104/417 anonim ***** válasza:
100%
Itt magáról az elvről beszélünk. Néha szállított ki neked kaját, erre te neki állsz kikeresni a címét, aztán bedobsz a postaládájába egy huszast, mint valami prostinak. Ezután meg hívatlanul odaállítasz. Beteg. Nagyon. Nálam már a pénz bedobálásnál meg magánál a ténynél, hogy idejöttél a számláról kilesve a címemet, elástad volna magad. Majd ezután még meg is jelentést, jesszus. Én is rendőrt hívtam volna és nézhettél volna akármilyen jól, ugyanez lett volna a reakció, hisz aki ilyesmire képes annak az emeleten valami nem stimmel, plusz emberileg nagyon nem azon a szinten van, amit minimum elvárnék egy férfitól (meg úgy általában egy embertől).
2023. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/417 A kérdező kommentje:

#104


Nem kellett nekiállni keresni a címét, mivel a foodpanda minden szállítás után átküldte a számlát amin szerepelt a neve és címe.


Biztos vagyok benne, hogy ha jóképű férfi tette volna ezt akkor nem hív rendőrt hanem randit beszélnek meg.

2023. febr. 8. 17:45
 106/417 anonim ***** válasza:
100%
Te őrült vagy, klinikai eset, szegény nő hát persze hogy bemenekült és rendőrt hívott! Hogy képzeled, hogy egy nő ilyenkor leáll csevegni a zaklatóval?? Gondolom már mikor vitte a pizzát is undorító lenézően stíroltad és hányingere volt tőled erre megjelensz a lakásánál....én síkítozva menekültem volna.
2023. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/417 anonim ***** válasza:
100%
Téged amúgy dugtak már meg?
2023. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/417 A kérdező kommentje:

#106


Szó nem volt ilyenről. Mindig normálisan viselkedek a való életben. Inkább nála láttam olyan jeleket amik arra ösztönöztek, hogy cselekedjek, pl. többs szállításnál is ránézett az intim zónámra.

2023. febr. 8. 17:50
 109/417 anonim ***** válasza:
92%

"ránézett az intim zónámra."


??? Dehogy nézett szegény mikor valakit utálunk próbálunk mindenhová nézni, hogy a pofáját ne kelljen. Szegény valószínűleg csak kínlódott a kellemetlen érzéssel amit keltettél benne és próbált nézni mindenhová. Tiszta perverz vagy.

2023. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/417 anonim ***** válasza:
100%
Álló cerkával vártad vagy mi?
2023. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!