Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/417 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy a számlán tényleg rajta van a futár címe? Ez normális dolog? 😳
2023. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/417 anonim ***** válasza:
100%

Ez kéne hogy felemelő legyen? 🤨🫣


[link]

2023. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/417 anonim ***** válasza:
100%

112. :DDD

Nem is értem, hogy a pizzáscsaj miért nem érezte "felemelőnek", hogy szemet vetett rá egy ilyen hím?

2023. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/417 anonim ***** válasza:
100%
#111 ez nekem is feltűnt már a régi kérdéseinél is, de én külföldön élek, szóval nem tudok beleszólni. Hát itt ez elképzelhetetlen lenne.
2023. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/417 A kérdező kommentje:

#109


Mivel keltenék kellemetlen érzést amikor kinyitom az ajtót, köszönök, hogy szia és átveszem a rendelést? Egyáltalán nem vagyok perverz és nem is viselkedek úgy sosem.


#110


Nem, de egy nő is ugyanúgy ránéz a férfi intimtájékára mint egy férfi a nő melleire.

2023. febr. 8. 18:11
 116/417 A kérdező kommentje:

#111


Sose rendeltél még foodpandán vagy régi nevén Netpincéren? Mivel nem szeretnek adót fizetni ezen cégek így a futárokat csak EV-ként használják ki, és a futár adataival állítják ki a számlát a szállítási díjról amit emailben elküldenek minden alkalommal.

2023. febr. 8. 18:13
 117/417 anonim ***** válasza:
100%
Igen ebben igaza van srekkünknek, a panda és a wolt is így trükközik, szakadt tolvaj cégek akiket régen ki kellett volna rúgni az országból ilyen hozzáállással.
2023. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/417 anonim ***** válasza:
100%

"De igen, mivel ha alacsony pozicióban vagy és rosszul keresel akkor az meghatározza az egész életed. Sose lesz szép autód, sose lesz szép házad, sose jutsz el trópusi helyekre, sose engedhetsz meg magadnak olyan dolgokat amit egy jól kereső ember, stb. stb."


????


Egyrészt, ez nem ilyen egyszerű, azért, mert valaki nem keres jól, támogathatják a szülei anyagilag, megkaphatja a nagymama házát, stb. tehàt simán lehet szép háza meg autója.


Ha van ingatlanod, onnantól a kevesebbet is be lehet osztani úgy, hogy jusson klassz dolgokra.


Másrészt, bármilyen hihetetlen, ez a szép autó meg trópusi nyaralás nem mindenkit érdekel olyan szinten, hogy csak ettől tegye függővé a párválasztást. Engem pl. teljesen hidegen hagynak az autók, nincs is sajátom, mert nem szeretek vezetni, de ha lenne, sem érdekelne, milyen, totál közömbös, a családi autó is egy sima Ford, engem nem izgat. A trópusokra sem jutunk el, mert nem keresünk ilyen jól, de azért nah, enélkül tudok élni, ahogy még több milliárd ember a bolygón.


Nekem átlagosan kereső férjem van, teljesen meg vagyok elégedve vele, dolgoztunk sokáig két helyen, spóroltunk, hogy legyen szép házunk, most sem tudjuk szórni a pénzt két gyerek nevelése mellett, de nem cserélném le egy havi 1 millió kereső mérnökre, mert szeretem. Ennyi.


Ja, és akkor ott van az a sok pár, akik kiköltöznek tanyára önellátni, hát azokat a nőket szerinted érdekli, mennyit keres a párjuk, vagy érdekli őket a trópusi nyaralás? :D


Most ha te ilyen insta cicalányra vágysz, aki nem akar dolgozni, akkor azt írjad. Az átlag magyar nőnek, mint láthatod, átlag férje van, ha neked még egy ilyen àtlag nő sem jut, benned van a hiba.

2023. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/417 anonim ***** válasza:
100%

#95! Nem azt írtam, hogy a főnöke hívta ki a rendőrséget, hanem annyit, amit írtál, a rendőrség is képbe került. Így, hogy meg is vártad, csak még szánalmasabb az egész, ne vágd már magad alatt a fát. Egyébként, ha úgyis megvártad, minek dobtad be a levelet és a pénzt? Ennyi erővel, személyesen is átadhattad volna amit nyilván nem vett volna el, és még a húszezresed is meglenne, amit azóta is siratsz. Nyilván "vezetőként" ehhez már nincs elég agyad. A női becsületnek ehhez semmi köze. Senkinek nem kötelező becsületből elmebeteg perverzekkel szóbaállni. Ezt honnan vetted?

Jóképűvel se lett volna semmi randi, mivel eleve nem mentek volna oda és pláne nem dobálnának pénzt a postaládájába, mivel erre csak az ilyen pszichopata gusztusztalanságok képesek. A sokat emlegetett, imádott Brad Pitt-ed mikor tett ilyet, hm?

#81

2023. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/417 A kérdező kommentje:

#119


Egy korábbi alkalommal dobtam be amire nem reagált utána.


Brad Pitt-nek nem kell mivel ő megkap bármilyen nőt így is úgyis, de ha odament volna akkor nem a rendőrséggel hanem a nő széttárt lábával találkozott volna. Ez a gusztustalan a mai nőkben.

2023. febr. 8. 19:04
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!