Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/417 anonim ***** válasza:
88%

Minden no pont arra vagyik, hogy egy 100 kilos malac izzadjon rajta… De nyugi, lehet majd 85 evesen lesznek sikereid, mert akkor ugy lesznek vele, hogy na, ez barmikor szivinfarktust kaphat szex kozben, 5-6 alkalmat kibirok vele, utana enyem a zse :)

Marmint ize, ilyen koveren meg 85 eves korodig sem kell varnod, mert mar 50 evesen is eselyes leszel a szivbetegsegekre, szoval mar csak par ev, Shrekcsi, addig kibirod.

2023. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/417 anonim ***** válasza:
100%

"Hülyeség amit írsz, nem ugyanolyan indokkal választ párt egy 13 éves ,25 éves, 55 éves, 75 éves, stb."


Most mondom, hogy de!

Ha lehülyeségezed az érzelmi és értelmi működésemet, a szerelmi szempontjaimat, esélyed sincs nálam. Ez egy.

Kettő: TE nem értesz valamit a világból, TE kérdezel meg nőket, miért nem úgy van náluk ahogy hiszed, és én amikor megválaszolom, hogy csinálom én és mindenki akit ismerek, azt mondod nem úgy van. Akkor mégis hogy van? Hiszen nem úgy van, ahogy te gondolod, mert nem működik, a megoldásra meg nincs más variációd, eddig mindenki ugyanazt mondja neked.


Miért kérdezel, ha nem tudod elfogadni mások igazságát?

Mi a célod azzal, hogy kérdezel?


Az mindenesetre biztos, hogy bármilyen emberi kapcsolatfeltétele, és kiemelten a házasságé az, hogy el kell fogadni, sőt támogatni kell a választottad igazságát. A házassági vágyait ki kell elégítened. Ha ő azt mondja, hogy minden nap vigyél neki egy barackot, akkor marad veled de te erre csak azt tudod mondani, ez hülyeség, akkor el fog menni. Ez ilyen egyszerű.

Aztán majd évekig kérdezgeted az idegeneket, mért ment el. Pedig megmondta neked.

2023. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/417 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz a mai vacsorád a sörhegyek mellé?
2023. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/417 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi csinos fiatal nőt akar magának. A húszon éves, az 50 éves, a csóró, a gazdag, az átlagos, a csúnya, a jóképű. Értük megy a legszorosabb verseny. Az, hogy egy fokkal szebb az ördögnél és nem éhbérért dogozol, az édes kevés. Egy fiatal csinos széparcú nő könnyen talál magának olyan párt aki nem csak tehetős, de jól is néz ki, és mellette nem alkoholista.
2023. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/417 A kérdező kommentje:

#48


Érdekes, mert női beosztottak beszélgetéseiben hallom, hogy lenézik XY-t mert csak a raktárba van, vagy ha éppen az irodai terepen alatta lévő pozíciót tölt be.


Na meg úgy ezt általánosságban az életben is tapasztalni lehet. Olyan "viccesek" itt a nők, hogy mindig úgy fordítják ki a valóságot itt ahogy az nekik jó. Ha valaki azt írná, hogy ő csak egy kukás az hátrány e, nyilván az lenne, MIVEL AZ!!!! De ha egy ember sikeres és vezetői pozicióban van akkor jön a kontrázás, hogy amúgy nem számít semmi, ha biorobot valaki az se.


#49


Nem vagyok fent, mivel meguntam, hogy az ilyen Tinderen, stb. csak a top 1% férfi ér el valós eredményt a jó nők között. Amikor felregisztráltam egy jóképű férfi fotóival egyből nagy eredményeim voltak és jól el is beszélgettem a nőkkel.


#50


Nem volt tegnap kérdésem mivel az oldalon se voltam fent, tehát te hazudsz. Az, hogy minden kérdésre azt hiszitek, hogy az enyém az sajnos nem az én hibám. De elég egyszerűen megtudjátok ezt állapítani mivel a korábbi kérdéseimre érkezett válaszokra és szoktam reagálni amikor feljövök. Ahogy ma is tettem 4 másik kérdésemnél is. Tegnap nem találsz azoknál választ. Tudhatod innentől, hogy nem én írtam ki bármire is gondolsz.

2023. febr. 7. 18:15
 56/417 A kérdező kommentje:

#51


Nem fogok rajta izzadni, én azt szeretem ha lovagolnak rajtam.


#53


Még nem tudom, 7-8 óra között ha megéhezek akkor kezdem el nézegetni és amit éppen kívánok.


#54


Csak hogy én kiemelkedő státuszban vagyok. Egy átlagos férfi aki biorobot, stb. az ne akarjon ilyen nőt, de én nem átlagos vagyok a többi téren, csak kinézetben.

2023. febr. 7. 18:18
 57/417 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem ezek 25 évesen is megvannak, de engem szeretnek a nők.


Igaz, nekem kockák vannak sörhas helyett és emberszámba veszem őket, de tuti nem ez a gond. Lehet a 31 szerencsétlen életkor.

2023. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/417 A kérdező kommentje:

25 évesen vezető beosztásban vagy? Érdekes lenne. Persze ha apuci cégéről van szó akkor lényegtelen.


Engem is szeretne sok nő, csak nekem nem elég az ami neked igen.

2023. febr. 7. 18:35
 59/417 anonim ***** válasza:
100%

58

Akkor így jártál.

leszállhatnál már az állítólagos vezetőbeosztásodról. Szerinted ki nem sz.rja le? Ha minden más (!) stimmel, akkor pozitívum nyilván, de önmagában a lőtéri kutyát sem érdekli.

2023. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/417 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lennél "kiemelkedő státuszú", amikor még egy boldog, kielégítő párkapcsolatod sincs? :D Mert rusnya vagy? Nos, sok kevésbé előnyös férfinak van szép párja, szóval itt nálad mással lesz a baj. Például a korcs jellemeddel.
2023. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!