Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/417 A kérdező kommentje:

#18


Mivel akkor sem néztem ki azért Brad Pitt-nek ami kell egy szép és csinos nőhöz. De mostanra kompenzálom ezt a hiányt a másik oldalon.


#19


Azért mivel nincsenek milliárdjaim, és az olyan nőkhöz milliárdok kellenek.

2023. febr. 7. 16:53
 22/417 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy te szinteken, meg patikamérlegre tett jellemzőkön rugóol, közben meg a szerelem rohadtul nem így működik.
2023. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/417 A kérdező kommentje:

#22


Nekem nem kell szerelem csak egy csinos és szép nő.

2023. febr. 7. 17:00
 24/417 anonim ***** válasza:
100%
De nekik meg te nem kellesz.
2023. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/417 A kérdező kommentje:

#24


Ez a kérdés lényege, hogy mikor változtak át ennyire a nők? Értem én, hogy az utóbbi 10 években mesterségesen felemelték őket, illetve az utóbbi 15 év social media agymosása már pláne sok volt. De kíváncsi lennék mikor volt a pontos fordulópont.

2023. febr. 7. 17:03
 26/417 anonim ***** válasza:
100%

20: "Ha a barátnőid,ismerőseid,szüleid,akárkik megkérdezik mit dolgozik a férjed nem azt kell mondani, hogy egy biorobot a szomszéd városban a gyárban, hanem, hogy egy komoly vezetői pozíciót betöltő férfi."


Nincsenek barátaim, ismerőseim, és még a saját munkámról se szoktam senkinek beszélni.


"Amikor el kell menni shoppigolni akkor nem azon kell gondolkodni, hogy a tescoba mi akciós meg mi nem hanem , hogy melyik ruhát vedd meg ami tetszik."

Valami nem stimmel itt. Ha a FÉRJEMNEK van magas fizetése, nem nekem,

én attól hogy tudok soppingolni, hogy valaki másnak sok pénze van?....


"Amikor lakhatást kell tervezni akkor nem azon kell szorongani, hogy miből lesz 30 éves hitellel majd panel lakásotok hanem, hogy hogyan nézzen ki majd a családi ház."


Van több lakásom már, és nem volt olyan életszakaszom, ahol szorongani kellett volna a lakhatás megoldásához.

DE: ismét csak az itt a bökkenő, hogy NEKI van sok pénze, nem nekem. Akkor szoronganék csak igazán, ha valaki másnak a lakásában kellene élnem az ő jóindulatától függve. Akkor ha pl. éheztetne vagy megverne és menekülnöm kéne, elég kiszolgáltatott lennék, ha csak az a lehetőségem volna, hogy az ő lakásában éljek, nem?...

2023. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/417 anonim ***** válasza:
100%
23: De a nőnek kell!
2023. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/417 anonim ***** válasza:
100%

"#24

Ez a kérdés lényege, hogy mikor változtak át ennyire a nők?"


Semikor. Ez mindig így volt.

2023. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/417 A kérdező kommentje:

#28


Hazugság. 30-40 éve sem volt így, nem hogy még régebben.

2023. febr. 7. 17:11
 30/417 anonim ***** válasza:
100%
29: Akkor csak az én családomban van így emberemlékezet óta és az ismerőseimnél is. Biztos véleménybuborékban élünk egy világvárosban 4-500 éve.
2023. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!