Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem felemelő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?

Figyelt kérdés

Hogyan várható el, hogy egy átlagosan kinéző férfi aki viszont vezető beosztással rendelkezik, kiemelkedő fizetéssel, emelett kiemelkedő intelligenciával és belső értékkel az olyan nővel legyen a nők szerint egy leosztásban akik mondjuk átlagos kinézetű vagy még rosszabb nők, mellette mondjuk kasszáznak vagy árufeltöltenek a tescoban vagy valami alsószintű irodai munkát végeznek?


Nem úgy lenne fair ha egy ilyen férfi nőt keres akkor ha már a nő nem tudja szakmailag és fizetésileg hozni a szintet akkor a külsejével skálázza fel magát a férfi szintjére? Kvázi egy szép és csinos nő van azon a szinten amin az említett férfi még ha ő nem is jóképű amit egy csinos nő elvár alapvetően?


Ami akkor érthető ha a jóképű férfi valami hasonló alsó szinten dolgozó ember mert akkor a kinézettel lefedik egymást.


Mióta változott ennyit a világ?


2023. febr. 7. 16:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/417 anonim ***** válasza:
100%
29: Példának okáért nagypapám még gyerek volt, mikor nagymamám kiválasztotta, az sem látszott még, mi lesz a szakmája és milyen egyetemre megy, nemhogy még mit fog keresni 15 év múlva.
2023. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/417 anonim ***** válasza:
100%

"Mióta nem felemelő tényező egy nőnek, hogy egy 31 éves férfi vezető beosztásban van, jó keresettel?"


Ez nálad van így, másnak sikerül jó nővel együtt élnie.

Vagy szerencséjük van, vagy kellenek a belső tulajdonságuk miatt, nem kizarando a külső sem, mert mindenkinek más az ízlése így van szexuális vonzalom, szerelem és harmónia.

2023. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/417 A kérdező kommentje:

#30


400-500 éve? Akkor nem az lett volna a kérdés, hogy ő akar e hanem, hogy én akarom e őt.


Hülyeséget ne írj.

2023. febr. 7. 17:17
 34/417 anonim ***** válasza:
100%

33: Eddig ismerem a családtörténetet.

Te meddig ismered a felmenőid szerelmi életét, sztorijait?

2023. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/417 anonim ***** válasza:
100%
Te maximum autovezetoi beosztasban vagy.
2023. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/417 A kérdező kommentje:

#31


De nem ez a kérdés, hogy az ilyen diákkapcsolatok régen vagy most hogyan voltak.. ez irreleváns a témában.


#32


Nekem is lehetne ha megelégednék az ilyen átlagos vagy csúnyább nőkkel, de nem én sose adtam le és nem is fogom leadni a szintet ahogy sok férfi teszi.

2023. febr. 7. 17:18
 37/417 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ő akar e hanem, hogy én akarom e őt"

Nálunk mindig a nőnek volt egzisztenciája, de sose merült fel, hogy emiatt akarnák őket. Egy nemesi család se fogad be jöttmenteket különben se.

2023. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/417 anonim ***** válasza:
100%

"De nem ez a kérdés, hogy az ilyen diákkapcsolatok régen vagy most hogyan voltak.. ez irreleváns a témában."

Mért lenne irreleváns? Párválasztásról van szó.

12 évre rá összeházasodtak és életük végéig házasok voltak.

2023. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/417 A kérdező kommentje:

#35


Magyarul mikor tanulsz már meg írni végre? Se az ékezeteket nem ismered, se a helyesírást, se a fogalmazást, SEMMIT.


Segítek neked pótolni az ékezeteket de azért egy kérdés, milyen az az "autóvezetői beosztás" ? Poénos akartál lenni? Nem sikerült!


Ha már külföldön vagy akkor az ottani fórumokra írj a mosogató vendégmunkás élet rejtelmeiről, ne nekem okoskodj , főleg úgy, hogy még amivel próbálsz 5 szóban bosszantani azt is helytelenül és értelmetlenül teszed!!!

2023. febr. 7. 17:21
 40/417 A kérdező kommentje:

#38


Mert a kérdés nem az ilyen jellegű párválasztásról szól, hanem mikor már dolgozó felnőttek a felek!

2023. febr. 7. 17:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!