Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/176 anonim ***** válasza:
56%

Akkor a gyengébbek kedvéért:


- Gusztustalan beszólásért megalázó visszaszólás jár

- Taperolásért, zaklatásért pedig a helyzet komolyságától és a helyszíntől, személytől függően pofon, könyökölés, rúgás vagy paprikaspray

2020. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/176 A kérdező kommentje:

Pontosan szrok arra, hogy van-e hozzá jogom. Egyszerűen nem kell sem hozzám érni, sem beszólni.

Lehet haza menni és a csajának pofázni és őt fogdosni. Ennyi.

2020. ápr. 9. 20:31
 73/176 anonim ***** válasza:
11%
"Sok no szexualis zaklatason esett at" na persze vagy keves volt a boritekban vagy a beigert elorelepes nem jott ossze. A tobbseg ugy oltozik az utcan mint egy rib anc akkor ne csodalkozzanak. Rohadtul nem tudom oket sajnalni, megerdemlik a sorsuk.
2020. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/176 anonim ***** válasza:
28%

De öntsük tiszta vizet a pohárba! Először is fingotok sincs a jogról de még az arab államoktól sem! Tudni illik ott nincs olyan hogy a férj le issza magat haza ér azt megveri az asszonyt! Az alkohol az tilos minden iszlámnak! Az ok nélküli fizikai erőszak is! A normálisabb államoknál a nem önvédelemből történő erőszak is bűntény! (A legtöbb az ilyen és csak egy-két szinte észak Korea szintű arab állam létezik) Ott egy férfi csak akkor kap feleséget ha az 100%-osan el is tudja tartani valamint a gyerekeit is nincs az hogy megcsalja a feleségét és hogy a férfiak életképtelenek meg egy csomó hasonlo dolog


Masik meg amiről mi beszélünk azok ezek azok!!!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/176 anonim ***** válasza:
10%
Ha nincs kint a mell a fenek vagy tevepata esetleg nem vag be hátul teljesen mértékben akkor a sracokkal van a gond ha viszont meg is akkor a nőkkel! Ennyi
2020. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/176 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező majd ezt mond akkor is mikor a rendőrségen kotsz ki könnyű fizikai sértésért...! Az sem mindegy ha valaki csak simán úgymond beszól te meg Állba vágód
2020. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/176 anonim ***** válasza:
11%
De itt van a kutya elásva nektek van jogotok férfiaknak nincs! Ez itt a fő probléma
2020. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/176 anonim ***** válasza:
9%
De őszintén en vagyok a hulye mert meg mindig itt vagyok veletek!!!!
2020. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/176 anonim ***** válasza:
61%

#61:"Igen, a másik a hibás azért, ha irigykedésből viselkedik velem ellenségesen, mikor én nem tettem semmi rosszat ellene."

Épp ezaz, hogy tettél. Gyakorlatilag szavak nélkül tudattad (és tudatod nap mint nap) vele, hogy te mennyivel jobb nő vagy nála, vagyis lealázod. A legtöbb nő retteg a saját testi hibáitól és attól, hogy mások ezt észreveszik. Erre minden nap azzal kell szembesülnie, hogy neked mennyivel jobb tested van. Nyilván ezt neki is jobban kellene kezelnie, de neked is.


#62: "Egy normális világban mindenki azt visel, amit akar. "

Így van. De ebben a normális világban a következményeket is vállalja. Vonatkoztassunk el a nőktől. Vegyük Molnár Krisztiánt, biztosan tudod ki ő? Szóval ha egy ilyen férfi egy szál rövidgatyában kimegy az utcára lenyírni a füvet, biztosan kapja a megjegyzéseket, aminek nagy része nem pozitív lesz. Tehet ő róla? Igen tehet. Ő tette közszemlére az amúgy nem túl férfias felsőtestét, ezzel kiváltva másokból a rá adott reakciókat. Ha legalább egy trikót felvesz, attól nem fog hőgutát kapni és elejét veszi a rosszindulatú beszólásoknak.


"Azt nem fogjátok fel, hogy egy férfi többnyire fizikai fölényben van egy nővel szemben és az ilyen viselkedés valamilyen szinten támadó hatást kelt. Mert mi van ha utánam jön? Mi van ha hozzám nyúl? Az emberek nem fogjál leállítani, elfordítják a fejüket."

Felfogjuk és ebben egyet is értek veled.

2020. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/176 anonim ***** válasza:
33%

Te beteg vagy, 41%. És neked sincs fogalmad a jogról (mellesleg még helyesen írni sem tudsz, ami most ugyan nem releváns, de az értelmi szinted megmutatja).

Senki nem mondott olyat, hogy beszólásért állba vágna valakit. Fizikai erőszakot én csak akkor alkalmaznék, ha taperolna, zaklatna az illető, világosan leírtam.

Beillik önvédelemnek, de egyébként szívesebben felelnék a tettemért a rendőrségen, minthogy szó nélkül tűrjem, hogy fogdossanak, és "magamba nézzek", hogy minek is öltöztem olyan "qrvásan".


A linkelt képeiden szereplő öltözékeknek még a közelében sem jártam soha az életben. Még feleannyira kihívó sem voltam soha, még bulizáskor sem.

Ettől függetlenül az így öltöző nőket sincs joga zaklatni senkinek.


"Erre minden nap azzal kell szembesülnie, hogy neked mennyivel jobb tested van. Nyilván ezt neki is jobban kellene kezelnie, de neked is."


Nem hiszem el, hogy komolyan ilyet leírsz. Lealázom azzal, hogy jobb testem van, persze. :D

Azt megjegyzem, hogy azért van jó testem, mert keményen edzek évek óta és nem zabálok ész nélkül, hanem egészségesen eszem (nem, nem tartok semmilyen drága diétét).

Szóval akkor minél jobban takargatnom kéne magam, hogy nehogy más nők besértődjenek, mert nekem jobb testem van? :D Esetleg ne sportoljak többet és zabáljak össze minden mocskot? Egyáltalán munkahelyi környezetben miért releváns ez?

Majd te határozod meg, hogy mi az a szint, ahol már annyira kirakta magát az illető, hogy már felelős a másik lelki kínjáért?

Szerintem, aki ennyire beteg fejben, az menjen és kezeltesse szépen magát. Ő és csak ő.

2020. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!