Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
 121/176 A kérdező kommentje:

Engedd már el, basszus.

Jól értettem, félre írtam.

2020. ápr. 9. 22:15
 122/176 A kérdező kommentje:

Nem, nem látok bohóc orrot.

Fejezd már be, ezt tolod egész este.

Nem unod?

2020. ápr. 9. 22:16
 123/176 anonim ***** válasza:
22%
miért nem teszel ellene? az már nem pálya? talán élvezed vagy jogosan provokálod ki? mert ezzel simán mehetsz a rendőrségre feljelentést tenni az adott illetőről! elég egy kép róla és mondod hogy most hívod a rendőrséget! bocs de az hogy nem teszel ellene semmit az gyanús és eléggé szánalmas és álszent már bocs de kezedben van a változtatás kulcsa mégsem élsz vele!
2020. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/176 anonim ***** válasza:
19%
Hagyjatok mar a kerdezot. Ostoba no. Soha nem fogja megerteni amit mondani akartok mert nem tud szoveget ertelmezni mondjuk egy neuronnal nehez is.
2020. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/176 anonim ***** válasza:
12%
most már végképp nem fogom!
2020. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/176 A kérdező kommentje:

Ostoba nő vagyok. Fantasztikus.

Számtalanszor elmondtam, hogy nem én provokálom ki a dolgot. Mégis én vagyok a hibás, persze.

2020. ápr. 9. 22:19
 127/176 anonim ***** válasza:
20%

pl mert egy csomó nő úgy járkál az utcán mintha csak a strandon lenne kint van a fenék cici meg sokszor a tevepata is... aki qurvának öltözik az ne csodálkozzon ha akképpen is bánnak vele!!!


persze ha nem ez történt akkor csak pont kifogta a segfejeket... előfordul az ilyen is! persze egy csinos nőt meg néz szinte bárki ahogy egy jóképű férfit is az utcán...



A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.

# 2/127 Időpont tegnap 20:19 Privát üzenet Ez a te válaszod.


tessék első válasz szépen tömören meg van fogalmazva!

ha nincs provokatív viselet akkor a férfi hibája!

please...

2020. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/176 anonim ***** válasza:
68%

"talán élvezed vagy jogosan provokálod ki?"

Miért élvezném azt, hogy egy férfi, aki bőven az apám lehetne utalásokat tesz, holott én nyugodtan olvasok?


"mert ezzel simán mehetsz a rendőrségre feljelentést tenni az adott illetőről!"

Amíg ennél sokkal fontosabb ügyekkel sem foglalkozik a rendőrség. Több lenne a nyűg vele, mintsem, hogy megérné.


"elég egy kép róla és mondod hogy most hívod a rendőrséget!"

Egyik barátnőm próbálkozott ilyennel. Tudod, mi lett a vége? A pasas felkapta a vizet és felpofozta. Na, ekkor már be lett vonva a rendőrség.


"bocs de az hogy nem teszel ellene semmit az gyanús és eléggé szánalmas és álszent"

Álszent vagyok azért, mert nem rohanok a rendőrségre, mert beszóltak? Számomra könnyebb, ha veszek egy mély levegőt és lenyelem, mert tudom, hogy az adott férfinak évek óta a tenyere az egyetlen párja.


"már bocs de kezedben van a változtatás kulcsa mégsem élsz vele!"

Szerintem a változásnak ott kéne megtörténnie, hogy a szülők megnevelik a gyermekeiket.

21/L

2020. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/176 A kérdező kommentje:

Már rosszul vagyok tőled.

Fejezd már be, kérlek.

2020. ápr. 9. 22:21
 130/176 A kérdező kommentje:

#130

Tökéletesen megfogalmazta.

Én nem tépem tovább a szám. Nincs értelme.

2020. ápr. 9. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!