Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti milyen lányokat/nőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti milyen lányokat/nőket szoktatok megbámulni az utcán?

Figyelt kérdés
Sziasztok!🙂 Tudjátok vannak azok a lányok,akiket mindig feltűnően megnéznek az utcán,buszon,besárlóközpontokban és úgy igazából mindenhol. Arra lennék kíváncsi,hogy ti kiket szoktatok megnézni. Milyen öltözék,viselkedés az ami felhívja a figyelmeteket?
2019. nov. 13. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerű, elegáns öltözködés, hosszú barna haj valami egyszerű módon viselve, magas vékony testalkat. Nálam például nem számít a mellméret illetve a popó sem.


De volt már olyan, hogy egy alacsony szőke kiscsaj is vigyorgott mint a vadalma és emiatt megtetszett. A kisugárzás elég sok szabályt felülírhat :)

2019. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
csak a gyári munkások meg a 12-16 évesek csinálnak ilyet bocs. értelmes férfi nem bámul meg senkit.
2019. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
82%

Megnézem pl a csinos lányokat/nőket, bámulni annyira nem szokásom.


Nekem a vékony testalkat, barnás-vöröses haj, babapofi, esetleg a szép, ápolt kezek, vagy kicsit extravagáns, de elegáns öltözetek keltik fel a figyelmemet.

2019. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyengém a fekete hosszú haj és kék szem. Az plusz ha még az alak is jó és csinos. 30/f
2019. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony duci pasikat
2019. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

#1

170cm mióta alacsony?


És azt gúnyvigyornak hivjàk amiről te írsz.

2019. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Múltkor azért bámultam meg egy nőt, mert annyira nevetséges volt a korommal felmázolt hüvelykujjnyi vastag szemöldöke.
2019. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Kàr hogy nem fényképeztem le amikor előttem àllt a batyàd, átlehetett làtni a feje fölött, utàna meg baletozott egyett
2019. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Majd legközelebb sűrűn látom a vonaton

Majd belinkelek neked a képet.

2019. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
en csak hatulrol nezem meg oket.
2019. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!