Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abbol lehet baj ha szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbol lehet baj ha szeretem megbamulni a szep lanyokat? Feljelenthet ha nagyon bamulom?

Figyelt kérdés
a szep lanyok a gyengeim de sajnos nincs naluk eselyem meg csunyacska lanyoknal se pedig en nem csak szep lanyokal jonnek ossze csak egyszeruen ugy tetszenek hogy szeretem nagyon nezni oket es gyonyorkodni bennuk a varosban illetve nyilvanos helyeken, barhol.

2017. máj. 26. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd őket nyugodtan. Csak akkor jelenthet fel, ha zaklatod.
2017. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt szabad.
2017. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolyan kérdezted, hogy fel-e jelenthetnek ezért?


Ha igen, akkor LOL

2017. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindent a szemnek, semmit a kéznek. Amíg csak nézed, nem lehet baj belőle. De ne nézd túl feltűnően, mert zavarhatja.


Én átlagos kinézetű vagyok, semmi extra, szóval nem bámulnak annyit, mint a nagyon szép lányokat, viszont van, hogy zavar. Nem is kicsit, hanem nagyon, főleg nyilvános helyeken. (Mondjuk ezek általában azok az esetek, amikor már tényleg vagy nagyon sokáig, vagy nagyon feltűnően bámul, megszólít, vagy fütyül. Amíg csak néha-néha odapislogsz, lehet, hogy észre sem veszik.)

2017. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!