Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire bunkóság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire bunkóság megbámulni a félmeztelen férfi munkatársamat az öltözőben? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Egy kis cégnél dolgozunk ahol az öltöző egy helységben van, és csak függönnyel lehet leválasztani a férfi és női részt. A nők mindig gondosan behúzzák a függönyt persze, na de a pasik.... Ők még kb soha nem használták, szeretik mutogatni magukat, pedig nincs mit nézni rajtuk mind 45 körüli apuka. Viszont most jött egy új munkatárs, fiatal, és nekem nagyon bejön. Ő ha egyedül van látom hogy behúzza a függönyt, viszont ha ott van a többi férfi akkor ők "nem engedik", ezért kénytelen ő is közszemlére tenni magát. Ami nekem kapóra jön, imádom nézni, próbálom visszafogni magam hogy csak fél szemmel odatekintek mikor megyek ki, de szerintem már észrevette. Hozzá kell tenni, hogy nagyon visszahúzódó srác, és még csak pár napja dolgozik velünk.
2015. dec. 11. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bunkóság. Próbálkozz be Nála.
2015. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne bunkóság?
2015. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem jól esne ha megnéznének.

Én bóknak fognám fel.

Járj utána, hogy van e barátnője? Ha nincs akkor próbáld felkelteni a figyelmét, és ha nem lép akkor lépj te.

Mi félénkek nem vagyunk a csajozás mesterei...

Sok sikert!

24F

2015. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem haragudnék , ha félre hívnál és jól le copiznál...
2015. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
Ha ő megbámulna az számodra bunkóság lenne?
2015. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan tahóság mintha egy nőt bámulnának.
2015. dec. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!