Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleménye érdekel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekel, de ŐSZINTÉN! Tényleg ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Tényleg az tetszik, ha egy férfi bunkó módon viselkedik veletek?


Legutóbb azt kaptam meg, hogy "túl finom lelkű, kedves vagyok". Először meg voltam győződve, hogy lekoptatós duma és más nem tetszett neki, de mikor más is beszélt az illető nővel rólam, annak is azt mondta, hogy túl kedves voltam.

Valóban kedves és udvarias voltam velem, meghallgattam, elmondtam a saját történetem, stb, amikor randiztunk.

Nyilvánvalóan ebből még nem következik, hogy egy puhány tutyi-mutyi alak lennék. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok ilyen, sőt... De nyilván nem bunkózással kezdi a randit az ember, mikor inkább jó pontokat szeretne szerezni a másiknál. No nem megjátszottam magam, csak kedves voltam.


Most őszintén, kedves hölgy olvasó! Ennyire zavar, ha egy férfi kedves, gyöngéd veled? Ennyire kiábrándító?! Kezdem elhinni azt a sok kiábrándult panaszt, amit itt az oldalon olvasni. :\ Annyira elszomorító ez!


Eddig minden nő maximum a barátom akart lenni, de az NAGYON! (mármint nem csak duma szintjén, tényleg barátkozni akartak) Nagyon kezd elegem lenni ebből...

Most legyek lekezelő, nyers?!


24/F



2015. máj. 25. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
63%
Nem, egyáltalán nem baj, az a baj, ha bunkó valaki.
2015. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 A kérdező kommentje:
Őszintén... épp az ellenkezőjét tapasztaltam. Márpedig nem ostoba tinilányoknál szoktam próbálkozni...
2015. máj. 25. 19:03
 3/95 anonim ***** válasza:
27%
Nőktől, őszintén? Ezt te se gondolhatod komolyan :) Igen, zavarja őket, ha egy férfi kedves és gyengéd. Persze a külsőd is lehet az oka az állandó elutasításnak.
2015. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:
Lehetne akár az is, de tudta hogy nézek ki, mikor randira jött velem... nem hiszem, hogy ez.
2015. máj. 25. 19:05
 5/95 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyon is jól csináltad eddig, nekem pont az ilyen fiúk jönnek be. Csak meg kell találnod azt, akit neked szánt a sors. :)
2015. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
68%
Nem, ez egyértelműen lekoptatós szöveg. Vmi más a baj, csak nem akarnak megbántani.
2015. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
76%

Nem az a baj, hogy túl kedves vagy, hanem hogy teljesen unalmas vagy. Érdekesnek ÉS kedvesnek kellene lenned.


Ez egy alap lekoptatós szöveg volt, amit írtál.

2015. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
60%

ha ez zavarta, akkor rossz nőnél kopogtattál... én már alig várom, h valaki tényleg meghallgasson érdekeljék is a dolgaim, de mellette vonzódjak is ahhoz a férfihoz és ne csak szexet akarjon és utána leszarjon


24/ N

2015. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
83%
Mint nő, elárulom, nem az az egyetlen oka a visszautasításnak, hogy túl finom lelkű és kedves vagy. Valószínűleg más is van a történet mögött, vagy határozatlannak tűnsz, vagy sértődősnek, éretlennek, akármi, amit a nők nem csak neked, de másnak sem ismernek be, de másnak se, mert kedves vagy, és emiatt nem akarnak rólad rosszakat mondani. A sok barátkozós csaj pedig lát benned valamit, amitől nem potenciális partner vagy (vagyis nem tetszel nekik vagy nem éreznek elég biztonságos háttérnek), ugyanakkor elég érdeklődő és kedves vagy ahhoz, hogy jól érezzék magukat veled és növeld az önbizalmukat (a kedvesség, udvariasság és figyelmesség jól esik az embernek ugyebár). Ha a férfit látnák benned, nem csak a barátaid akarnának lenni. A megoldás nem az, ha nyers vagy bunkó vagy, azzal legfeljebb a síkbuta libákat vonzanád magadhoz, de olyat, aki nem kell, gondolom így is tudnál fogni. Valami másról van szó. Nem a kedvességedről, az csak kifogás. Valami más hiba van a személyiségedben, ami miatt nem tűnsz megfelelő társnak, és ami első látásra nem szembetűnő, hiszen randizni elmentek veled.. Mi a történeted? Mert akár annak alapján is kiderülhet rólad egysmás, ami nem kedvez egy esetleges közös jövőnek.
2015. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy annak gondoltam... de nem csak nekem mondta ezt.

Érdekesnek... kösz. Nem leszek sem bulizós, sem piás. Nyugis életet preferálok. De nem is a bulizós hölgyeknél próbálkozom soha... alapból taszítani szoktak.

2015. máj. 25. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!