Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleménye érdekel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekel, de ŐSZINTÉN! Tényleg ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Tényleg az tetszik, ha egy férfi bunkó módon viselkedik veletek?


Legutóbb azt kaptam meg, hogy "túl finom lelkű, kedves vagyok". Először meg voltam győződve, hogy lekoptatós duma és más nem tetszett neki, de mikor más is beszélt az illető nővel rólam, annak is azt mondta, hogy túl kedves voltam.

Valóban kedves és udvarias voltam velem, meghallgattam, elmondtam a saját történetem, stb, amikor randiztunk.

Nyilvánvalóan ebből még nem következik, hogy egy puhány tutyi-mutyi alak lennék. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok ilyen, sőt... De nyilván nem bunkózással kezdi a randit az ember, mikor inkább jó pontokat szeretne szerezni a másiknál. No nem megjátszottam magam, csak kedves voltam.


Most őszintén, kedves hölgy olvasó! Ennyire zavar, ha egy férfi kedves, gyöngéd veled? Ennyire kiábrándító?! Kezdem elhinni azt a sok kiábrándult panaszt, amit itt az oldalon olvasni. :\ Annyira elszomorító ez!


Eddig minden nő maximum a barátom akart lenni, de az NAGYON! (mármint nem csak duma szintjén, tényleg barátkozni akartak) Nagyon kezd elegem lenni ebből...

Most legyek lekezelő, nyers?!


24/F



2015. máj. 25. 19:00
 81/95 Mi közöd Tőle ***** válasza:
78: ilyen egyszerű :-)
2015. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
Nem tervezem rögtön a szakítást. De ha a kapcsolat során rám telepszik, ha feladja az addigi hobbijait, barátait... ez ugye első randin nem derül ki, és ilyen kapcsolatban nem fogok maradni.
2015. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 A kérdező kommentje:
#78-as: Lehet, hogy igazad van... csak nagyon nehéz normális nőt találni.
2015. máj. 25. 22:19
 84/95 anonim ***** válasza:
100%
Emberek ki mondta, hogy úgy vagyunk/vagyok kedves a lányokkal ,hogy az első randin tisztára nyalom a seggét és kigörgetem előtte a vörös szőnyeget a wc-ig is? Annyi az egész részemről, hogy meghallgatom ,odafigyelek, próbálok poénkodni, lesegítem/felsegítem a kabátját ha van és hagyom kibontakozni. Ennyi nálam már elég ahhoz, hogy a "túl kedves" kategóriába jussak. Eddig azt hittem ez csak udvarias és nem nyálas. 78-as azért az is kemény, hogy azért találkoztál a sráccal mert épp ki akartál jönni egy másik hapsiból és "hátha feldob". Ez szép :\ Nem gondolom, hogy az első randi után ennyire meg lehet ítélni 1 embert, hisz honnan tudod mik történtek az életében akkor vagy min ment át, milyen lelkiállapotban van?! Ezekről a randin nyilván nem beszél mert privát dolog! Lehet, hogy ha nem beszélsz vele hetekig előtte facebookon ennyire nem lett volna nyitott és csöndesnek meg visszahúzódónak gondolnád és nézd meg milyen jól kijöttök. Egyik ismerősöm pl úgy jött össze a pasijával aki szintén ilyen csendes volt és udvarias és baromi zárkózott, hogy bizonyos körülmények miatt 2en 1 szobában töltötték az estét és félrészegen végigbeszélgették. Ziher, hogy a srác nem lett volna a legkevésbé sem nyitott az első randin de azóta akkora a lila köd és a szerelem, hogy csak na...
2015. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
Nahát, mennyi le jófiú.
2015. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 Mi közöd Tőle ***** válasza:
59%

1 randi után nem lehet valakit rendesen megítélni? 10 mp alatt eldönti a csaj, hogy mennyi esélye van kb kettőtök közt a dolognak. Ahogy először egymás szemébe néztek, az első pár szót ahogy mondod, egyből tudja benne vagy-e a játékban, vagy sem. A többi csak mese.


Utána már viszonylag nagy csodának kell történni, hogy változzon az álláspontja a dolgokkal kapcsolatban.

2015. máj. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
100%
Hát a csaj lehet ,h eldönti de,hogy nem ismeri meg az illetőt eléggé az ziher
2015. máj. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:

#86 teljesen igaza van

MINDEN nőben 10 másodperc alatt alakul ki valami kép az adott férfiról,

magyarul bekategorizál esélyes és esélytelenbe

esélytelenből csak a csoda és/vagy rengeteg pénz segít.

2015. máj. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:

"78-as azért az is kemény, hogy azért találkoztál a sráccal mert épp ki akartál jönni egy másik hapsiból és "hátha feldob". Ez szép :\"


Igen, ez igy volt. 7 évig voltam kapcsolatban, majd megcsalt, hazudott az az ember, akiről sosem hittem. Nagyon kikészültem, gyűlöltem. Rá egy hónapra jött egy férfi, aki más szemszögből mutatta meg az életet (buli, kaland, tudniillik sosem voltam még mással a 7 év alatt és bosszú vagy a franc tudja, de belementem...Talán tőle vártam azt, hogy felejtsek...Aztán persze jött a szokásos kezdek valamit érezni a testiségen kivül story. De tudtam, hogy nem lesz belőle semmi, de ettől függetlenül nehéz volt kijönnöm belőle, nagyon össze voltam zavarodva, nem is voltam önmagam. Közben meg a mostani párom már udvarolt volna akkor és igen, végül adtam neki egy esélyt. Akkor nem szép dolog volt, de most már nagyon örülök, hogy igy történt, hisz akkor nem lenne most a párom. Nem a legszebb dolog életemben, hogy csak azért mentem el egy sráccal, hogy hátha picit feledteti a másikat, de nem bántam meg. Itt meg mindenki olyan erkölcsös mindig és sosem hibázik.... Nahisz! :P

2015. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
24%
utolsó , tipikus olyan nő vagy akitől hányni lehet, kihasználod a férfiakat , mégis mit vársz viszonzásként?
2015. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!