Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleménye érdekel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekel, de ŐSZINTÉN! Tényleg ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Tényleg az tetszik, ha egy férfi bunkó módon viselkedik veletek?


Legutóbb azt kaptam meg, hogy "túl finom lelkű, kedves vagyok". Először meg voltam győződve, hogy lekoptatós duma és más nem tetszett neki, de mikor más is beszélt az illető nővel rólam, annak is azt mondta, hogy túl kedves voltam.

Valóban kedves és udvarias voltam velem, meghallgattam, elmondtam a saját történetem, stb, amikor randiztunk.

Nyilvánvalóan ebből még nem következik, hogy egy puhány tutyi-mutyi alak lennék. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok ilyen, sőt... De nyilván nem bunkózással kezdi a randit az ember, mikor inkább jó pontokat szeretne szerezni a másiknál. No nem megjátszottam magam, csak kedves voltam.


Most őszintén, kedves hölgy olvasó! Ennyire zavar, ha egy férfi kedves, gyöngéd veled? Ennyire kiábrándító?! Kezdem elhinni azt a sok kiábrándult panaszt, amit itt az oldalon olvasni. :\ Annyira elszomorító ez!


Eddig minden nő maximum a barátom akart lenni, de az NAGYON! (mármint nem csak duma szintjén, tényleg barátkozni akartak) Nagyon kezd elegem lenni ebből...

Most legyek lekezelő, nyers?!


24/F



2015. máj. 25. 19:00
 71/95 anonim ***** válasza:
82%
Én nem hiszem, hogy két táborra lehetne osztani, hogy bunkó és lovag, ugyanígy a nőket rancokra és családanyákra. Azért osztjuk ketté, mert nem tudjuk mérni, így a két végletbe kategórizálunk. Mint általában az érzelmeket. Mennyire szeretsz? Nem szeretlek, nagyon szeretlek. Itt is megjelenik a két véglet, nem mondjuk azt, hogy hááát kicsit szeretlek, de nem annyira mint ha félig szeretnélek. Badarság :) Éppen ez miatt lett a 2 kategória teremtve. A valóságban persze, szinte senki nem tartozik ezekbe vele, jóból, rosszból vagyunk összegyúrva. Az meg badarság, hogy minden nő az erős, domináns férfit keresné. Hány párt látunk egymásba kapaszkodni? Akik kényszerből vannak együtt, mert annyira félnek a magánytól. Hány párt látunk ahol a nő viszi a gyeplőt, igazi házisárkány. Hány olyan párt látunk ahol a férfi minden este szétveri a családot? Nagyon is fontosnak látom azt, hogy milyen volt az apa, anya. Kitől nem kapott meg bizonyos érzelmi tölteteket. Ha az apától nem kapta meg? Akkor olyan személyiségű férfiakat/nőket keres az életében, ha az anyától? Akkor az anyjához hasonlóakat, no persze nem minden esetben, mert ha elég érzelmi intelligenciával rendelkezik, akkor könnyen lehet, hogy megoldja az őt ért sérelmeket és valami teljesen más kép alakul ki az ideális párról. Szóval, azt szerettem volna elmondani, hogy nem olyan egyszerű, hogy bunkó és lovag. 23/f
2015. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:
39%

nem olvastam végig a hozzászólásokat,e mert ezt ti se képzelitek ?:D van vagy 20 oldal


sőt a kérdést is csak úgy ahogy,túl sokat írtok......


de nem vagy elég határozott ennyi a bajod.Nem vagy elég laza,nem vagy elég érdekes.


meg azért valljuk be,nem is férfias a virágozás,meg a versezés,előbb olvastam,mi a fa**szért kell egy jött ment nővel úgy bánni mint egy királynővel??


ok együtt vagytok x éve akkor nagy nagy ritkán megengedhető egy kis romantika


de sokszor még kölcsönös szimpátia sincs

De ti!

ti már nyaljátok a talpát :D

aztán meg lestek ha a nyakatokra lép :D jól is teszi! úgy kell



ráadásul egót növeltek minden r**-ibancon,akit meg aztán vissza kell rángatni a realitás talajára,(mondjuk ezt élvezem)


A középkori lovagok is csak bádogos gyilkosok voltak :D


mindent ésszel,és mértékkel.


mondjuk nem árt ha jóképű vagy :D.......

2015. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
63%

Őszintén, de szubjektíven:

A bunkóság nem vonzó. Számomra legalább is nem az, egy kicsit sem. Viszont sajnos ki kell mondani, hogy a túlzott kedvesség sem. Például nem bírom, hogyha egy srác kérés nélkül mindent meg akar nekem/helyettem csinálni, jóformán kinyalja a seggemet. Mert egy életképtelen kis semminek érzem magam tőle. Hiába kedvesség, hiába tudom, hogy értékelnem kéne, köszönöm, nekem erre nincs szükségem. Ugyanígy vagyok azzal, ha valaki az egekig magasztal. Egyszerűen feszélyez, mert folyamatosan azon pattogok, hogy mi lesz, ha eloszlik a rózsaszín köd és rájön, hogy nem két lábon járó csoda vagyok, hanem egy egyszerű ember. Én tisztában vagyok a hibáimmal, amin tudok javítok, amin nem, azt elfogadom. A páromtól is ezt várom, hogy olyannak lásson amilyen és ne makulátlan kis hercegnőnek. (Én sem akarom őt szőke hercegnek beállítani, mert abból úgyis csak csalódás lesz.)

Akkor mi a megoldás? Szerintem azt add, amit kapsz. Én várok több kedvességet, udvariasságot és gyöngédséget annál, mint amennyit én is adni tudok. Ha ezek után is lesz, aki elutasít, akkor annak valami egészen más oka lesz.

A barátságról meg: én azokkal szoktam megmaradni barát szinten, akikkel amúgy jól megvagyunk, sok a közös témánk, bírjuk egymást, de nem érzek különösebb vonzalmat irántuk. (Magyarán nem feküdnék le velük.) Vannak akik ezt elfogadják, nem akarnak többet (mert hát dugható nőből van egypár, majd pont én fogok hiányozni) és így tovább élvezzük egymás társaságát, mint szimpla haverok. Ha ez neked (egy adott nő esetében) nem megy (mert mondjuk annyira klappol minden, hogy törvényszerűnek érzed, hogy beleess- így tényleg ne maradj a barátzónában mert csak szívás lesz), akkor mondd meg a csajnak, hogy köszi, de neked nem kell "csak barátként", vagy randizzatok, vagy hagyjátok egymást békén, mert baj lesz. Egy normális nő ezt mindenféle hiszti nélkül elfogadja, egy nem normálisnál meg örülj, hogy megszabadultál tőle (mert valszeg a párkapcsolat se lett volna fenékig tejfel.)

2015. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, itt nem arról van szó, hogy bunkónak kellene lenned. A "túl kedves" alatt megmondom mit értünk mi nők: nyálas, kihívás nélküli (egy szempillantás alatt leszűrni hogy odavan érted, nincs titok, izgalom, reménykedés...), nyámnyila, behízelgő, teszetosza... ha hiszed, ha nem, ezt elég hamar le lehet szűrni. A tekintetből, a hangodból, a mozgásodból... egyszerűen látni, hogy odavagy valakiért és bátortalan vagy, nem magabiztos, hogy az előzékenységed, kedvességed mögött egy remegő, reménykedő kisfiú van...

És ez valami hihetetlenül illúzióromboló.

2015. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 A kérdező kommentje:
#74 Ebben lehet valami. Bár azért ennyire nem mentem a végletekig.
2015. máj. 25. 21:41
 76/95 anonim ***** válasza:

b*ssz oda mindennel amid van , kezeld le a nőket, egyesek szeretik is

légy egy alfahím

ne itt siránkozz.

2015. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:
28%

A 74-essel valamennyire egyetértek. Nekem pl. nem baj, ha rajonganak értem, de ne csak én legyek az élete értelme.


Ne legyen megszállott, legyen mellette normális élete is. Ne az legyen, hogy rám telepszik, aztán ha szakítani akarok, lemészárolja az egész családomat.

2015. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem tetszik, ha beszólogatós paraszttal van dolgom. Viszont ne legyen már az a nyálas, versikét mondok neked és litániát zengek a szemed kékségéről kategória sem. Nekem ez nagyon nem...viszont imádom én is azt, ha valaki nem tucat. Én is szeretem a meglepetéseket, csak hogy ne legyen tényleg könnyű :P Elmesélem a kis storymat,talán megérted mit is akarok ezzel :) Nos régebben volt egy fiú, aki felfigyelt rám...szingli lettem jópár év után és elkezdtünk online csevegni. Nekem már akkor lejött, hogy próbálkozik, beszélgettem vele egész jókat, de nem vonzott különösen. Előitéletem volt felé, tipikusan ilyen otthonülős, nyámnyila kis izének gondoltam, aki a közösségi oldalon akar felcsipni. Én is hibáztam, de ez jött le. Végül sok idő múlva adtam esélyt a dolognak, találkoztunk, gondoltam hátha felvidit (épp próbáltam kivergődni egy hapsiból) Kellemes meglepetés volt a srác. Laza pasi volt, nagyon jót beszélgettünk, olyan érzés volt, mintha ismernénk már egymást. Szép lassan kiderült, hogy totálisan benéztem róla a dolgokat, egyáltalán nem volt unalmas, se tutyi-mutyi. Kiderült, hogy tök sok csajjal volt már dolga, bulizgatott, tud lőni, ijászkodni, dolgozik, érdekes személyiség. A randinkra nem csokrot hozott 1x, hanem origamizott és papirból hajtogatott egy tulipánt. A másik randinkra meg egy liter ribizli bort kaptam tőle, mert elkotyogtam egyszer beszélgetés közben, hogy imádom. Folyton csipkelődünk, de ettől olyan jó az egész. Persze a jóizlés határain, de ennek köszönhetően sokat nevetünk és ez szerintem egy kapcsolatban alapkő. Már lassan egy éve vagyunk együtt és nagyon szerelmes vagyok. Még sosem voltam ennyire oda senkiért. Ő is folyton kimutatja, érezteti és ez nagyon fontos. Ki akarna egy bunkóval lenni, aki nem figyel a nőre, nem érezteti vele, hogy szereti, csak bunkózik? Szerintem ne erőltesd azt, ami nem Te vagy. Ha kedves vagy, légy az. A párom is az volt, csak nem vitte túlzásba. Valahogy próbált megtalálni az arany középutat. Minden nőnek más jön be, nem könnyű. De a lényeg, hogy sohasem kell más lenned, ami vagy. Úgy akarjon majd Téged egy nő, ahogy vagy. Amilyen vagy.
2015. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 A kérdező kommentje:
#78: Szerettem már nőt ennyire, de azért a lemészárol erős túlzás. De az említett randinál nyilván ez nem állt fenn, hisz 1 hét ismeretség után randiztunk.
2015. máj. 25. 22:09
 80/95 anonim ***** válasza:
68%
77 eleve így kezdeni egy kapcsolatot,hogy már a szakítást is eltervezed, jó, benne van a pakliban,de talán nem is való ilyeneknek kapcsolat..
2015. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!