Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleménye érdekel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekel, de ŐSZINTÉN! Tényleg ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Tényleg az tetszik, ha egy férfi bunkó módon viselkedik veletek?


Legutóbb azt kaptam meg, hogy "túl finom lelkű, kedves vagyok". Először meg voltam győződve, hogy lekoptatós duma és más nem tetszett neki, de mikor más is beszélt az illető nővel rólam, annak is azt mondta, hogy túl kedves voltam.

Valóban kedves és udvarias voltam velem, meghallgattam, elmondtam a saját történetem, stb, amikor randiztunk.

Nyilvánvalóan ebből még nem következik, hogy egy puhány tutyi-mutyi alak lennék. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok ilyen, sőt... De nyilván nem bunkózással kezdi a randit az ember, mikor inkább jó pontokat szeretne szerezni a másiknál. No nem megjátszottam magam, csak kedves voltam.


Most őszintén, kedves hölgy olvasó! Ennyire zavar, ha egy férfi kedves, gyöngéd veled? Ennyire kiábrándító?! Kezdem elhinni azt a sok kiábrándult panaszt, amit itt az oldalon olvasni. :\ Annyira elszomorító ez!


Eddig minden nő maximum a barátom akart lenni, de az NAGYON! (mármint nem csak duma szintjén, tényleg barátkozni akartak) Nagyon kezd elegem lenni ebből...

Most legyek lekezelő, nyers?!


24/F



2015. máj. 25. 19:00
 21/95 anonim ***** válasza:
45%

"nem is a bulizós hölgyeknél próbálkozom soha... alapból taszítani szoktak"


"bulizós nő küldött már el"


oda se mentél, de már elküldött? szerintem büdi vagy

2015. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 A kérdező kommentje:
Azóta van ez. Nem tudtam róla, hogy olyan. De jobb is persze, nem illettünk volna össze.
2015. máj. 25. 19:25
 23/95 anonim ***** válasza:
75%

A párom mesélt ilyeneket,hogy a csajok kiröhögték ha virágot vitt vagy ha verset írt.Én meg pont imádom,amiért ilyen.De alig mert szegénykém megnyílni előttem,félt hogy kinevetem én is.Hát le voltam döbbenve!

A fene se érti a mai kiscsajokat!

2015. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező, amint láthatod MÉG ITT SEM teljesen őszinték a nők még magukkal sem. A nőktől nem szabad túl nagy őszinteséget elvárni.

Mint az előző válaszom is mutatja amiben a nők bántalmazásáról beszéltem,hogy van aki igényli , hiába tudják,hogy van ilyen és hallottak már ilyen esetről sokan itt mégis lepontozzák holott teljesen igazam van,csak jobb szőnyeg alá söpörni az efféle dolgokat ,mert tabu és inkább pontoznak le mint sem legalább maguknak beismernék , tényleg van benne valami...

Nekem ez a véleményem...

2015. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
76%

Csak a saját nevemben tudok beszélni. Nem szeretem a bunkókat. Volt, hogy X-nek, meg Y-nak elnéztem ezt-azt, mert nagyon tetszett, vagy mert már szerettem. De az igazából olyan bunkóság volt, amit ő poénnak szánt, csak sz-rul jött le.


Kedvesnek kell lenned, de lássa rajtad, hogy azért tökös is vagy. Illetve: laza, udvarias, de ne egy nyitott könyv. Csipkelődj, húzd picit az agyát. L

2015. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
azért van különbség aközött, hogy akkor visz virágot és ír verset, amikor még azt se tudja az adott hölgyről, hogy bulizós-e, és lesz-e egyáltalán közös témájuk, vagy akkor, amikor már találkoztak néhányszor és beszélgettek
2015. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 A kérdező kommentje:
Tipikusan az a fajta vagyok, aki tud verset is írni. De azért azt tényleg nem írnék akárkinek.
2015. máj. 25. 19:32
 28/95 anonim ***** válasza:
19%

csak,hogy a #24-es válaszom alátámasszam egy klasszikus példával is ami most jutott csak az eszembe

a szürke 50 árnyalata,tessék lehet cáfolni, mehet itt az álprüdéria ezerrel ,de le merném fogadni az ide írogató nők nagy százaléka látta a mozikban vagy olvasta a könyvet ....................................

bamm

2015. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
67%

Egy másik kérdésnél tapasztaltam a válaszolóknál, hogy szinte kivétel nélkül a rosszat látták abban, hogy valaki kedvesen viselkedett. Ott sem értettem, miért kell hátsó szándékot feltételezni egy ilyen ALAPVETŐ emberi viselkedésben, és helyette inkább a bunkó embereket pártfogolni. Saját véleményem szerint akik így gondolkoznak, azok is megtalálják a párjukat, és azt tudom tanácsolni, ne közöttük keresgélj, mert vannak normális értékrenddel bíró emberek is sokan.


Az egyébként könnyen lehet, hogy tényleg volt más oka is a dolognak, én is ezt tartom valószínűbbnek, viszont ha mégsem, én nem bánkódnék miattuk.

2015. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 A kérdező kommentje:
#29: Lehet igazad van, de ez már nem derül ki. Bárhogy is... elég kifordult világban élünk, ha tényleg ez a baj...
2015. máj. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!