Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleménye érdekel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekel, de ŐSZINTÉN! Tényleg ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Tényleg az tetszik, ha egy férfi bunkó módon viselkedik veletek?


Legutóbb azt kaptam meg, hogy "túl finom lelkű, kedves vagyok". Először meg voltam győződve, hogy lekoptatós duma és más nem tetszett neki, de mikor más is beszélt az illető nővel rólam, annak is azt mondta, hogy túl kedves voltam.

Valóban kedves és udvarias voltam velem, meghallgattam, elmondtam a saját történetem, stb, amikor randiztunk.

Nyilvánvalóan ebből még nem következik, hogy egy puhány tutyi-mutyi alak lennék. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok ilyen, sőt... De nyilván nem bunkózással kezdi a randit az ember, mikor inkább jó pontokat szeretne szerezni a másiknál. No nem megjátszottam magam, csak kedves voltam.


Most őszintén, kedves hölgy olvasó! Ennyire zavar, ha egy férfi kedves, gyöngéd veled? Ennyire kiábrándító?! Kezdem elhinni azt a sok kiábrándult panaszt, amit itt az oldalon olvasni. :\ Annyira elszomorító ez!


Eddig minden nő maximum a barátom akart lenni, de az NAGYON! (mármint nem csak duma szintjén, tényleg barátkozni akartak) Nagyon kezd elegem lenni ebből...

Most legyek lekezelő, nyers?!


24/F



2015. máj. 25. 19:00
 31/95 anonim ***** válasza:
38%

Ugye milyen érdekes a dolog,mikor az ember kedves,udvarias és semmibe veszik,sőt még meg is alázzák,elküldik a búsba.A bunkó majmokkal meg mindennap másik csajt látsz kb.

Én is ezt láttam egész életemben,soha nem értékelte még egy nő sem,hogy kedves,udvarias voltam vele.

Mondjuk nem is kaptam esélyt sem a legtöbbször nőktől,mert nem vagyok az a tipikus másokat megalázó, kihaénnem kategória.

Szóval itt mindegyik nő mennyire állítja hogy áá neki nem kell a bunkó,aztán a valóságban bármerre megyek,vagy bárkit kérdezek meg,de ha körbenézek az egyetemen is,kinek van barátnője?A legnagyobb bunkóknak,a többi srác meg szegény azt se tudja mit csináljon már,hogy a nők legalább észrevegyék egyáltalán...

De az utcán is csak ezt látni sajnos,sőt az egyetemen is,aki nem bunkó és nem tud röhögni az előző napi hányós,részeg történeteken,és nem tud ilyeneket mesélni,azokkal szóba sem állnak a nők.

Szóval érdekes,ugye?:)

24/F

2015. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
95%

Én nőként szeretem, ha valaki udvarias és figyelmes. Nagyon ritka, hogy olyan valakivel találkozok, akit tényleg érdekel, hogy mit gondolok és ezt ki is mutatja.

Viszont a túlzott kedvességtol, romantikusságtol menekulok. De ez nem azt jelenti, hogy elturom a bunkosságot. Nem kell vers, szerelmes level, de a virágot szeretem. Csak, hogy ne legyen konnyu. :D


Szerintem maradj olyan, amilyen vagy és majd egyszer valaki értékelni fogja.

2015. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
83%

csak,hogy egy utolsót rúgjak az elkeseredett kérdéseden

a tökéletest soha nem szeretik a nők

a tökéletes unalmas

igénylik a káoszt

hogy valami felkavarja az álló port

izgalmat hozzon

a túl nyugodt az színtelen szagtalan ,semmilyen

tengjen benne a tesztoszteron

ez tulajdonképpen a rossz szocializáció következménye..

2015. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
69%
28-as, a kérdező normális nőt keres. Abban egyetérthetünk, hogy nem mindegyik az, úgyhogy felesleges a szado-mazo-álromantikus könyvek rajongóit ajánlani, ők majd megtalálják a magukhoz illő pszichopata állatjukat.
2015. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 A kérdező kommentje:

Konklúzió: sosem jó ami van. :D Sosem jó, ha valami jó... neeeeeeeeem, az nem jó. Kell valami, ami nem jó.

Tipikus példa: azt remélik, hogy majd értük megváltozik a bunkó pasi, csak a kedvükért. Aztán *kopp*.


Na mindegy. Ezentúl nem leszek sem kedves, sem barátságos a nőkkel.

Megkaptam már, hogy jól értek a nők nyelvén és nagyon tudok udvarolni, de mégsem lett eredménye. Szóval ideje megváltozni azt hiszem.

Bizonyára az a baj, hogy anyám és nővérem nevelt és nem apám, akitől nem kaptam nevelést soha.


Szívesebben beszélgetek érzéseimről, stb... hasonlóan a nőkhöz, mint mondjuk tipikus férfi témákról. És ki szoktam mutatni az érzéseim is, nem rejtegetem. Lehet ez volt a baj. Ennek vége.

2015. máj. 25. 19:48
 36/95 anonim ***** válasza:
És így lesznek a jó embrekből rosszak....
2015. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
52%
Neeee, kérdezőő, neee!! 27/N
2015. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
57%

na még egy utolsót válaszolok , aztán hagyom,hogy az itteni nők megcáfoljanak

#34 bizonyára,akkor én találkoztam kevesebb olyan lánnyal/nővel, aki nem látta/olvasta azt a hulladékot,

kérdező ott rontod el,hogy érdeklődsz az érzelmeik iránt így egy lelki szemetesnek használnak.

2015. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
52%
Késő... átállt a sötét oldalra.
2015. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
77%

nem baj ha valaki kedves, sőt, de van egy szint ami már sok

de ez nem jelenti, hogy a másik véglet lenne a jó

lehetsz kedves, csak ne barátként viselkedj (flörtölj vele stb)

2015. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!