Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleménye érdekel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekel, de ŐSZINTÉN! Tényleg ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Tényleg az tetszik, ha egy férfi bunkó módon viselkedik veletek?


Legutóbb azt kaptam meg, hogy "túl finom lelkű, kedves vagyok". Először meg voltam győződve, hogy lekoptatós duma és más nem tetszett neki, de mikor más is beszélt az illető nővel rólam, annak is azt mondta, hogy túl kedves voltam.

Valóban kedves és udvarias voltam velem, meghallgattam, elmondtam a saját történetem, stb, amikor randiztunk.

Nyilvánvalóan ebből még nem következik, hogy egy puhány tutyi-mutyi alak lennék. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok ilyen, sőt... De nyilván nem bunkózással kezdi a randit az ember, mikor inkább jó pontokat szeretne szerezni a másiknál. No nem megjátszottam magam, csak kedves voltam.


Most őszintén, kedves hölgy olvasó! Ennyire zavar, ha egy férfi kedves, gyöngéd veled? Ennyire kiábrándító?! Kezdem elhinni azt a sok kiábrándult panaszt, amit itt az oldalon olvasni. :\ Annyira elszomorító ez!


Eddig minden nő maximum a barátom akart lenni, de az NAGYON! (mármint nem csak duma szintjén, tényleg barátkozni akartak) Nagyon kezd elegem lenni ebből...

Most legyek lekezelő, nyers?!


24/F



2015. máj. 25. 19:00
 61/95 anonim ***** válasza:
35%

#43: "A jófiú meg mit csinál? Kedvességgel, udvariassággal rosszabb esetben virággal, versekkel, drága ajándékokkal akarja MEGVÁSÁROLNI a nő vonzalmát."


Egy tehetősebb jóvágású tapló talán nem ezt teszi, amikor évente kétszer elviszi nyaralni a hölgyikét, vagy veszi neki ékszerkét, bundácskát? :D Hagyjuk már ezt, hogy a szerényebb srácok meg akarják vásárolni a csajokat versekkel meg virággal. Na? Szerinted ebben a két esetben melyiket választják a nők? A szerény, versikézős-virágozós átlagsrácot, vagy a kőbunkótaplógörény gazdag fаszkabátot? Akkor ennyi erővel senki ne mondjon egy frappáns viccet a nők előtt, vagy ne villogjon valamelyik tehetségével a nők előtt, vagy ne mutasson magából lófаszt se a nők előtt, mert ezzel csak meg akarja az illető vásárolni a döntésképtelen, szegény, ártatlan nőcskéket. :(

2015. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
69%
Ha neked ennyire könnyű kedvesből bunkóba váltani, talán soha nem is voltál igazán kedves.
2015. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
56: Egyet is értek veled, csak fontosnak éreztem kiemelni, hogy azért egy ember személyisége jóval összetettebb, minthogy egy-két tulajdonság meghatározza. Viszont ezeknél a tulajdonságoknál azért érdemes szemelőtt tartani, melyik is értékesebb (önmagában).
2015. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 A kérdező kommentje:
#62: Könnyű, nem? Képzelheted mennyire van elegem, ha idáig fajult a helyzet.
2015. máj. 25. 20:24
 65/95 anonim ***** válasza:
Nem tudom számít-e neked de én is változtam. Detto ugyan ez volt mint veled és elegem lett nekem is! A figyelmes énem nem ment semmire csak lett 1 rakat lány barátja, ami jó csak mást keresett... most kvázi azon vagyok, hogy hogy legyek vonzóan tirpák.
2015. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:

Nagyon hülye vagy, bár lány vagyok, de én pont azon igyekszem, hogy sokkal kedvesebb, nyíltabb legyek, és vállaljam a sebezhetőségem.


Szerintem bátor vagy. Ha változtatsz... tedd azt, te ha nem az az alapbeállításod, nagyon fogsz szenvedni.

2015. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
60%

"nem számít a külső"

"egy normális, kedves srácra vágyom"

"a pénz nem fontos"

"nekem a belső értékek a fontosak"


Ezek élethazugságok. Senki nem mondja, ezeknek az ellenkezőjét, mert az nem PC.


Mondani ezt kell, utána meg meg lehet magyarázni, hogy miért cselekszenek mégis ellenkezőleg.


A pénz nem számít, de olyan romantikus volt, mikor péntek este váratlanul levitt a Balatonra vacsorázni.

A külső nem fontos, de olyan jóképű srác, minden héten úszik és kondizik.

A kedves rendes srácokat szeretem, de ez most olyan izgalmas, és férfias, mindig tudja, határozott, és egyébként is a múltkor tényleg én csináltam hülyeséget, de komolyan, még jó is volt, hogy helyretett, mert ilyet tényleg nem lehet.

(lehet, hogy a példákon csomót keresni, meg a kákán is, de mindenki tud ilyet mondani az ismeretségi körben).

2015. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:

53-as vagyok: Elsiklottam a válaszod felett, de te magad is mondtad, hogy egyébként határozott vagy. Ha ennek ellenére művészetnek tartod, hogyan legyél kedves is közben, akkor ott valami nem stimmel.

Később egyébként leírtam, hogy a kedvesség az csak a kommunikáció módja, az, hogy mi akarsz mondani, már rajtad áll. Lehet a határozott döntésed eredménye is, az érzelmeid kimutatása, vagy behódolás, megalázkodás is. Az odabent dől el, a kedvesség csak a csomagolás.

2015. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
11%
Ismerkedj velem :)
2015. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
2015. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!