Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleménye érdekel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekel, de ŐSZINTÉN! Tényleg ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Tényleg az tetszik, ha egy férfi bunkó módon viselkedik veletek?


Legutóbb azt kaptam meg, hogy "túl finom lelkű, kedves vagyok". Először meg voltam győződve, hogy lekoptatós duma és más nem tetszett neki, de mikor más is beszélt az illető nővel rólam, annak is azt mondta, hogy túl kedves voltam.

Valóban kedves és udvarias voltam velem, meghallgattam, elmondtam a saját történetem, stb, amikor randiztunk.

Nyilvánvalóan ebből még nem következik, hogy egy puhány tutyi-mutyi alak lennék. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok ilyen, sőt... De nyilván nem bunkózással kezdi a randit az ember, mikor inkább jó pontokat szeretne szerezni a másiknál. No nem megjátszottam magam, csak kedves voltam.


Most őszintén, kedves hölgy olvasó! Ennyire zavar, ha egy férfi kedves, gyöngéd veled? Ennyire kiábrándító?! Kezdem elhinni azt a sok kiábrándult panaszt, amit itt az oldalon olvasni. :\ Annyira elszomorító ez!


Eddig minden nő maximum a barátom akart lenni, de az NAGYON! (mármint nem csak duma szintjén, tényleg barátkozni akartak) Nagyon kezd elegem lenni ebből...

Most legyek lekezelő, nyers?!


24/F



2015. máj. 25. 19:00
 51/95 A kérdező kommentje:
#44 ez általában megvan nekem is.
2015. máj. 25. 20:11
 52/95 anonim ***** válasza:
70%
Az embereknek vannak ösztönös igényeik. Ez nem azt jelenti, hogy ne lehetne valaki oda-adó és kedves. A nőknek kell, hogy pasi erőt sugározzon. Ugyan úgy, ahogy a férfiaknak meg kell a szép arc/formás mell/ szép combok stb. De hiába jártatom a számat. Ahogy észrevettem ezen a fórumon csak sírni szeretnek az emberek, hogy "jajjmiértnincsmárnormálispasihovátűnteka normálisférfiaksegítseteksenkineksekellekanőkrib**cokaférfiakolyanszemetek"
2015. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
19%

43-as: Azért te is elég szélsőségesen kezeled a két esetet, főleg ahhoz képest, hogy az arany középutat említed. Egyáltalán nem kell bunkónak lenni ahhoz, hogy valaki határozott legyen, domináns, ha úgy tetszik. És ugyanígy, az udvariasság, kedvesség sem azt jelenti, hogy tutyimutyi, mindenkinek megfelelni akaró emberről van szó.

Ezek egymástól független dolgok, a kedvesség és a bunkóság a másik személlyel való kommunikációt határozza meg, és aki bunkó, az nem adja meg a kellő tiszteletet a másik iránt. Attól, hogy valakivel normális hangnemben tudsz beszélni, még nem fogsz neki mindenben igazat adni, lesni minden kívánságát.

Az ajándék és virágvásárlós példád pedig megint nem egészen igaz. Ez szintén nem a kedvesség velejárója, sőt, azt kell mondanom, hogy többnyire akik bunkón viselkednek, azok próbálják ilyenekkel ellensúlyozni, ha megbántják a másikat. Bocsánatkérő virág, aztán mehet tovább minden ugyanúgy. Ígérem, megváltozok, de továbbra sem képes emberi hangot megütni vele szemben. Az elég szánalmas, hogy sokak szerint tiszeletet adni csak akkor lehet, ha te magad lemondasz róla, hogy tiszteljenek. Márpedig ezeknél a kapcsolatoknál az egyik fél lemond róla, hogy tiszteljék, a másik pedig nem képes tisztelni.

2015. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ha épp azt érezteted vele, hogy te milyen kemény vagy, akkor hogy vagy közben odaadó és kedves? :D Na ez már művészet...
2015. máj. 25. 20:15
 55/95 anonim ***** válasza:
27%

#41-es.

És szerinted ki az,aki majd 30 éves koráig várni fog csak azért a Nőkre,hogy egyáltalán észrevegyék?

Mert szerintem senki,én sem.

Én már sok éve meguntam ezt amiről a Kérdező is beszél,én is sokszor elgondolkodtam már,hogy egy bunkó leszek,de komolyan.Egyszer ki is próbáltam,és a csajok mindjárt jobban felfigyeltek rám,odáig észre sem vettek.Utána egyből figyeltek rám,milyen érdekes ugye?

Szerintem nem éri meg várni senkire,semmilyen nőre.Bár nekem már úgy is mindegy,én már feladtam az egész nő témát a saját magam részéről,mert ugyanolyan kudarcokat éltem át,mint a kérdező,sőt még sokkal rosszabbakat is.

Megaláztak,kinevettek,a porba tiportak ahol csak tudtak a nők.

Szóval egyáltalán nem éri meg kedvesnek,udvariasnak lenni.Azzal csak a baj van,vagyis én ezt tapasztaltam.

Érdekes,akik megismertek férfiak és közel állnak hozzám mondhatni,mindegyik azt mondta,hogyha tudnák a nők,hogy mit hagynak ki akkor már rég elkapkodtak volna engem.De mivel még csak nem is engedik ezt a nők,ezért vagyok én gondba.

24/F

2015. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
53: Egyáltalán nem ütközik a véleményünk maximum túl nyers voltam :)
2015. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
Ahogy a szűklátókörűség és a begyöpösödőttség is egyesekben.Mindenkinek más és más az ideálja,ha van egyáltalán olyanja.Ahogy vannak nyugodt férfiak úgy vannak olyan nők is.Itt rinyálnak egyesek hogy a bunkók meg a dominánsak kellenek nekik.Ők vajon ilyenek,vagy csak hányják a rizsát?Kérdező nincs veled gond,de,egy kicsit legyél határozottabb.Merj egy kicsit dacolni.Jah és barátságból lehet szerelem.Ha
2015. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 A kérdező kommentje:
Megértelek, #55...
2015. máj. 25. 20:18
 59/95 A kérdező kommentje:

Oh, elég határozott vagyok én... sőt. Kitartó is, egy darabig.


Lehet szerelem barátságból, ha...?

2015. máj. 25. 20:18
 60/95 anonim ***** válasza:
57%

amikor a nők párt választanak,akkor teljes mértékben a benyomásaikra/érzelmeikre/megérzéseikre hagyatkoznak(kivétel,ha a pénz dominál)

ilyenkor tekinthető egy nő ösztönlénynek is ...

2015. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!