Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleménye érdekel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekel, de ŐSZINTÉN! Tényleg ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Tényleg az tetszik, ha egy férfi bunkó módon viselkedik veletek?


Legutóbb azt kaptam meg, hogy "túl finom lelkű, kedves vagyok". Először meg voltam győződve, hogy lekoptatós duma és más nem tetszett neki, de mikor más is beszélt az illető nővel rólam, annak is azt mondta, hogy túl kedves voltam.

Valóban kedves és udvarias voltam velem, meghallgattam, elmondtam a saját történetem, stb, amikor randiztunk.

Nyilvánvalóan ebből még nem következik, hogy egy puhány tutyi-mutyi alak lennék. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok ilyen, sőt... De nyilván nem bunkózással kezdi a randit az ember, mikor inkább jó pontokat szeretne szerezni a másiknál. No nem megjátszottam magam, csak kedves voltam.


Most őszintén, kedves hölgy olvasó! Ennyire zavar, ha egy férfi kedves, gyöngéd veled? Ennyire kiábrándító?! Kezdem elhinni azt a sok kiábrándult panaszt, amit itt az oldalon olvasni. :\ Annyira elszomorító ez!


Eddig minden nő maximum a barátom akart lenni, de az NAGYON! (mármint nem csak duma szintjén, tényleg barátkozni akartak) Nagyon kezd elegem lenni ebből...

Most legyek lekezelő, nyers?!


24/F



2015. máj. 25. 19:00
 11/95 anonim ***** válasza:
77%
# 10 az érdekes személyiségből nem értem, miért a bulizásra meg az ivásra asszociáltál
2015. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 A kérdező kommentje:

#9 Köszi. Nem osztanám meg. Csak elmeséltük az élettörténetünk mindketten és ennyi. Én is meghallgattam, Ő is meghallgatott.

Az lehet, hogy nem olyan nehéz megsérteni. Önérzetes vagyok kicsit. De ezt nem hiszem, hogy éreztettem volna, hisz szó sem volt ilyesmiről.

2015. máj. 25. 19:15
 13/95 A kérdező kommentje:
#11 Mert általában ha ezeket nem csinálod, rád sütik, hogy unalmas vagy. Tapasztalat.
2015. máj. 25. 19:16
 14/95 anonim ***** válasza:
# 13 most el akarod hitetni velünk, hogy a nem bulizós nők elküldenek azért, mert nem vagy bulizós? :I
2015. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa, igen. :|
2015. máj. 25. 19:18
 16/95 anonim ***** válasza:
14%

lehet a kérdésben felvázolt nő a verést igényelte, ilyen is van,hogy valakinek jól odab* sznak egyet az neki a törődés.

már látom előre milyen lepontozást fogok,ezért kapni,de vállalom,hogy a véleményem

tényleg van ilyen attól függetlenül,hogy tabu a téma...

2015. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 A kérdező kommentje:

Azt nem értem, hogy ilyenkor miért nem őszinték a nők:

Ez és ez nem tetszett.

Az ember esetleg tudna csiszolni ezen-azon...

2015. máj. 25. 19:19
 18/95 anonim ***** válasza:
69%

az csak kifogás volt valami más problémára, amit nem mert elmondani, mert túl kedves voltál vele :I

mert ha nem szeret bulizni, akkor nem szereti a bulikat, tehát nincs oda a bulizós pasikért, tehát nem küldene el csak emiatt :I

2015. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
73%
Nos én nem szeretem a bunkó pasikat, pont ellenkezőleg, pont nemrég azért szerettem meg egy srácot mert hozzá fogható kedves udvarias értékes emberrel még sosem találkoztam. Ahogy megtudta mit érzek (nem tőlem) bunkó lett, de még mekkora, most próbálok kiszeretni belőlle. Csak tudom hogy másokkal még mindig milyen rendes, meg alapból milyen jó ember, nem is értem hogy kezelheti ilyen idiótán a helyzetet. (sosem nyomultam rá, sőt inkább már megtartom a 3 lépés távolságot)
2015. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 A kérdező kommentje:
Félreolvastalak: bulizós nő küldött már el, nem nem bulizós. :D
2015. máj. 25. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!