Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleménye érdekel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekel, de ŐSZINTÉN! Tényleg ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Tényleg az tetszik, ha egy férfi bunkó módon viselkedik veletek?


Legutóbb azt kaptam meg, hogy "túl finom lelkű, kedves vagyok". Először meg voltam győződve, hogy lekoptatós duma és más nem tetszett neki, de mikor más is beszélt az illető nővel rólam, annak is azt mondta, hogy túl kedves voltam.

Valóban kedves és udvarias voltam velem, meghallgattam, elmondtam a saját történetem, stb, amikor randiztunk.

Nyilvánvalóan ebből még nem következik, hogy egy puhány tutyi-mutyi alak lennék. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok ilyen, sőt... De nyilván nem bunkózással kezdi a randit az ember, mikor inkább jó pontokat szeretne szerezni a másiknál. No nem megjátszottam magam, csak kedves voltam.


Most őszintén, kedves hölgy olvasó! Ennyire zavar, ha egy férfi kedves, gyöngéd veled? Ennyire kiábrándító?! Kezdem elhinni azt a sok kiábrándult panaszt, amit itt az oldalon olvasni. :\ Annyira elszomorító ez!


Eddig minden nő maximum a barátom akart lenni, de az NAGYON! (mármint nem csak duma szintjén, tényleg barátkozni akartak) Nagyon kezd elegem lenni ebből...

Most legyek lekezelő, nyers?!


24/F



2015. máj. 25. 19:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
Akkor hányj, ne fogd vissza magad :) Kit használtam ki? Mint mondtam hiba volt igy inditani, de akkor szét voltam csúszva. Ja persze az is elhaladt a szemed sarkából, hogy 7 évig hűséges voltam és másra sem néztem. Most utána becsúszott egy kaland, majd jött a párom. Hát ha ezért hánynod kell akkor szerintem ne nagyon nézz körül a világban, mert sokkolnának a dolgok, hogy mik mennek manapság :)
2015. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
Valakinek gyenge a gyomra az élethez :D Pedig ez még csak nem is valami különleges eset, ráadásul nem is értem, ki használt ki benne kit. Nekem nem tűnik úgy, hogy a 3 férfi közül bármelyik is neheztelne rá, az első megcsalta, a másodikkal nem is volt semmi komoly, a harmadikkal meg együtt van.
2015. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
Utolsó :) Én akkor is nyilt lapokkal játszottam. Mikor a párom udvarolt én közöltem, hogy ez szerintem nem jó ötlet, mivel nekem van egy alkalmi partnerem és kicsit össze vagyok zavarodva, nem akarom bántani. Ő erre azt mondta, hogy ő már bizony nem adja fel, mert érzi, hogy mi jól kijönnénk, csak egy randi legyen és ha nem lesz jó, akkor békén hagy. De itt egyesek a részleteket nem tudván is pálcát törnek egyből mások felett :) Szerintem erre izgulnak itt egyesek :P
2015. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
34%

jaj ez a kamu áldozati szerep ,hogy ki dugjon meg

tiszta szánalom

2015. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
0%
meg kell tanuljátok az élet az alá és fölérendelt viszonyokról szól.Ti ezekben a helyzetekben alárendelitek magatok a nőnek,akarva akaratlanul
2015. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!