Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/176 anonim ***** válasza:
10%
kérdező én is 100x le írtam ha nem úgy öltözködsz akkor az 100%-ban a srác hibája! a zaklatás meg már 21x mondom az báncselekmény! egy egyszerű beszólás nem az! bárki megteheti meg van hozzá a joga ahogy neked is hogy azt vegyél fel amit akarsz!
2020. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/176 A kérdező kommentje:
Felesleges neked beszélni. Engedd már el ezt az egészet.
2020. ápr. 9. 22:08
 113/176 anonim ***** válasza:
10%
ezzel van itt a problémám hogy kiforgatjátok meg másról kezdtek el beszélni.... ti tudjátok! ha zaklatnak mennyetek rendőrséghez! mert az bűncselekmény!
2020. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/176 anonim ***** válasza:
68%

"a strand az megint más oda fürdeni megyünk más etiketti és törvényjogi szabályok vonatkoznak rá!"

Szép lenne, ha így lenne, de nincs. A Balaton parti strandolásaim mindegyikénél legalább egyszer megszólnak. Idén nyáron például egy parti pizzázóba ültük be, egy negyven körül férfi odalépett az asztalunkhoz és nadrágon keresztül rámarkolt a férfiasságára azt kérdezve: "Melyik lányka szeretné bekapni?"


Ha az adott férfi ennyire kiéhezett ösztönlény, akkor teljesen mindegy, hogy mit csinál a kiszemelt lány, vagy, hogy öltözik. Teljesen mindegy, mert neki is mindegy, csak azt látja, hogy nő.


"valamint azt hozzá teszem hogy te edzeni olyan nadrágban mész amiben kint a feneked? ":S"

Nem, nem látszik ki. Pont ezt írtam, hogyha nem tolod ki, akkor teljesen normálisan és kulturáltan néz ki.

21/L

2020. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/176 anonim ***** válasza:
12%
neked is mert látom te is egy értetlen vagy
2020. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/176 A kérdező kommentje:

Persze, mindenki éretlen.

Csak te nem.

Ezen jót nevettem.

2020. ápr. 9. 22:11
 117/176 anonim ***** válasza:
10%

a szabályokat úgy értem hogy probálj meg ki menni az utcára bikinibe meg abba flangálni! szépen bevisznek a fogdába! nagy bátyámat is meg bűntették külföldön mert durván le ette a poloját le vette mert nagyon durva volt és addig nyilván nem volt rajta polo de be ment egy boltba gyorsan venni valamit de pont előtte bűntették meg... hiába!


az meg megint más mert ez amit írtál nem beszolás ez szexuális zaklatás!

2020. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/176 anonim ***** válasza:
12%
kérdező olvasd el légyszi... ":D
2020. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/176 anonim ***** válasza:
73%

"az meg megint más mert ez amit írtál nem beszolás ez szexuális zaklatás!"

Ez esetben engem havonta zaklatnak szexuálisan, ugyanis ennél sokkal durvább kommenteket és utalásokat is kaptam már a metrón és más, nyilvános helyeken.

21/L

2020. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/176 anonim ***** válasza:
12%
amúgy tök jó pont nekem "felesleges" beszélnem aki itt szajkózza 100+ válasznál ha a nő normálisan van fel öltözve akkor a férfi hibája mig ha ugy ahogy a linkeken akkor ugyan ugy tehet róla... ":D nézz tűkőrbe kérlek, nem látsz egy bohóc orrot? :D
2020. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!