Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/176 anonim ***** válasza:
39%

Akkor kérdezd meg legközelebb azt, aki ezt csinálja.


Könyörgöm, úgy beszélsz erről, mintha mennének a nők az utcán és mindegyik férfi kiabálna utánuk.

2020. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/176 anonim ***** válasza:
15%

pl mert egy csomó nő úgy járkál az utcán mintha csak a strandon lenne kint van a fenék cici meg sokszor a tevepata is... aki qurvának öltözik az ne csodálkozzon ha akképpen is bánnak vele!!!

persze ha nem ez történt akkor csak pont kifogta a segfejeket... előfordul az ilyen is! persze egy csinos nőt meg néz szinte bárki ahogy egy jóképű férfit is az utcán...

2020. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/176 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom elsősorban az ilyen közmunkás, kőműves, alacsony intelligenciájú prolik, meg a "nagymenő", már-12-évesen-cigiző, diszkóban-verekedő falubikák csinálják ezt. Ettől aztán rohadt menőnek érzik magukat a haverok előtt, hogy beszóltak egy nőnek. Mint a majmok, dagad a mellük amikor felvágnak egymásnak.


Érdekes mondjuk, hogy ennek a rétegnek pont mindig van valami nője.

2020. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/176 anonim ***** válasza:
76%

Könyörgöm 2es, ha egy nő teljesen pucéran sétálgatna az utcán, akkor sem lenne senkinek joga molesztálni.

Bevihetnék a rendőrök közszeméremsértésért, de ez minden.

2020. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/176 anonim ***** válasza:
13%
Aki k-kent viselkedik ne csodalkozzon hogy megb...-ak
2020. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/176 anonim ***** válasza:
11%
Normálisan kell felöltözni.
2020. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/176 anonim ***** válasza:
86%

Ja, aki a 12 éves kislányoknak meg gyerekes, macinacis 40-es anyukáknak szól be, az is azért teszi, mert nem öltöztek fel "rendesen".

A félpucér vagy səggdekoltázst villantó munkásbácsikat meg azért nem zaklatják, mert náluk rendben van?

Vegyétek már észre magatokat.

2020. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/176 anonim ***** válasza:
94%

Kedves 55%


Nálam konzervatívabb öltözködésű embert nem nagyon ismerek. Strandra sem járok, mert annyira szégyenlős vagyok-sőt volt idő, amikor utcán is inkább kerültem az embereket. Ennek ellenére többször kaptam már okádék beszólást, és nem mindig munkásoktól, hanem pl tehetősnek kinéző anyuci pici fiai kamaszoktól, akik falkába verődve keménynek érezték magukat.



Egyszer 17 évesen egy részeg barom meg akart erőszakolni, kabát volt rajtam, iskolából tartottam hazafelé.


De persze mindenki magából indul ki, gondolom te egy nagykabátos nőt és a saját édesanyád is k...rvának látod. Vagy azt az idős nőt, akit annak idején az oroszok erőszakoltak meg.


Viszont a kérdezőt sem értem miért általánosít. Szerintem az ide író férfiak zöme nem szólna be nőknek, legtöbbjük inkább introvertáltnak tűnik.

2020. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/176 anonim ***** válasza:
85%
32% meg 55% gondolom a magát "jaj én kedves rendes srác vagyok" kategória, de közben örömmel k-rvázza le az összes nőt és röhög egy megerőszakolt 11 évesen.
2020. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/176 anonim ***** válasza:
62%

Szerencsére sokunk nem ilyen, csak mi alapvetően láthatatlanok és hallhatatlanok vagyunk :)


De ezzel nincs baj, néha még kellemes is, ma is jó volt hazafelé megsimogattam a félszemű cicát, aztán néztem a Holdat, nagyon szép sárgás színe volt ma és "nagyobbnak" tűnt, mint máskor. Így él egy mások számára jelentéktelen, nem látható és hallható személy.

2020. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!