Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/176 anonim ***** válasza:
25%

14-es sajnos van egy másik oldal is amit kifelejtettél! és általában mindig leírom mindkét oldalt hogy egyenlő legyen mert mindig két félen múlik a dolog!!!

kihagyod azt is hogy önértékelés a nőknél! mert a legtöbb tényleg úgy megy az utcán/színpadon/médiában mint a sarki prostik! tipikusan ezek provokatív dolgok a nők részéről itt is valszeg önértékelési dolgok valamint na ki a nagyobb liba a környéken szindróma ahol egymásnak is bizonyítani akarnak hogy ő már csak ekkora lotyó is tud lenni :S szintén primitiv dolog hogy az intimebb nemi szervünket mutogatjuk mindenki szeme láttára csak hogy azt érezzék hogy szépek és hogy kellenek "valakinek"


valamint kiegészíteném a fő csoportokat!

-Az egyik még "tisztán" megmondja mi a nő feladata, szerepe kifejezetten ízléstelen, primitív módon.


- A másik csoport elismeri a nőt, mint egyént, és rábízza saját útjának keresését, támogatva, de legalább nem hátráltatva benne viszont ezeknek a férfiak igazából nem mernek hangot adni valódi érzéseiknek mert félnek hogy akkor a nők nem fognak szóba állni velük...


-és van egy csoport aki megmondja mi a nő feladata el ismeri az egyénét de keretek közt és normális módon ő is ellása azokat a feladatokat amiket egy úriembernek férfinak kell megtennie!!! ez nem abból merül ki hogy akkor most a nő kussoljon főzzön mosson hanem a nő legyen nő ne pedig prostituált viszont ő is férfi lesz nem pedig gyökér aberált...

2020. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/176 anonim ***** válasza:
30%

#17: Igen, ráhatással vagyunk az emberekre. Ha valaki a viselkedésével, öltözködésével azt sugallja hogy ő könnyűvérű, akkor így fog viselkedni vele a környezete. Azok az emberek minden nőnek füttyögettek, beszóltak? Ugye nem?


#20: Mellébeszélés. Egy nő saját magáért nem teszi kirakatba a testét. Vagy éppen "vadászik", vagy a konkurenciát akarja vele bosszantani. Olyan munkahelyen, ahol 1 nőnél több dolgozik, ez is nagyon gyakori.

2020. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/176 mikeXxX ***** válasza:
20%
20# Azért azt a nettó baromságot is hagyjuk hogy valaki maga miatt néz ki qurvásan és ezt nem azért mondom mert emiatt zaklatok valakit és nem is amiatt mert zavar engem sőt én inkább kedvelem is ezt de az egy baromság hogy ezt egy nő maga miatt csinálja . Kérdésre : Csak annak szóltam be aki erre adott jelet is vagy esetleg aki nagyon bejött de annak sem proli módon. 40f
2020. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/176 Kornikus00 ***** válasza:
81%
Én még soha nem kiabáltan és fütyülten csajok után
2020. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/176 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nyáron szinte mindig beszólnak, amikor egyszerű famer short-ban (nem szúr be, nem mutat semmit), Converse cipőben és sima pólóban (nincs dekoltázs) vagyok.

Amikor fülhallgatóval bedugva, tudomást sem véve a világról sétálok az utcán, mégis mivel provokálom ki a beszólásokat?

Azt pláne nem értem, amikor úgy szólnak be, hogy kabátban, hosszú farmerben és csizmában vagyok.

Kérdező, akik ezt csinálják, azok ha még válaszolnak is, nem fogják értelmesen tenni, mert nincs rá értelmes okuk, csak az ösztön vezérli őket. Ignoráld őket, ha az a legnagyobb öröm a napjukban, hogy látták a térdedet, hadd nézzék. Róluk többet mond el, mint rólad vagy rólam.

22/L

2020. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/176 anonim ***** válasza:
67%

Még csodálom, hogy valamelyik észlény nem kommentálta be, hogy "addig örüljünk, amíg megnéznek minket meg beszólnak, mert aztán vissza sírjuk ám ezt 30 éves vénasszony korunkban". :D Úgy fog hiányozni, mint üveges tótnak a hanyatt esés.


Egyébként engem se akkor zaklattak, amikor miniszoknya volt rajtam, még véletlenül se. Farmerban, kabátban meg kaptam az ívet, mert pont kifogtam egy hülyét. Nem az öltözéktől függ, hanem attól, hogy sikerül-e belefutnod valami parasztba.

2020. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/176 anonim ***** válasza:
63%

Nem öltözködöm visszafogottan, de qrvásan sem. Nem vagyok könnyűvérű, párom van régóta.

Az nem zavar, ha néznek, viszont undorító beszólásokra nem adtam semmi okot az öltözködésemmel, sem arra, hogy h.ülyének nézzenek. Meglepődnek és egyből csendben marad a többség, amikor durván visszaszólok néha.

Fogdosásért, nyílt zaklatásért pedig ütésre, rúgásra, paprikaspray-re is számíthat az illető (volt már példa ilyesmire ;)). Senki nem kezelhet könnyűvérű büdös r.ibancként, csak mert szeretek csinosan, nőiesen (még egyszer mondom: nem qrvásan) öltözni. A figyelem nem zavar (de nem is kifejezetten érdekel), de a taplóság igen.

Mellesleg akkor is 99%-ban ugyanannyi figyelmet kapok, ha farmerban, pólóban vagyok.


Még valami: Az jócskán 50 feletti édesanyám is kapja még mindig az undorító beszólásokat, zaklatásokat. Konkrétan volt, amikor fel merészelt venni egy szoknyát (NEM MINIT), és egy ilyen bazi értelmes egyed a kocsiból ordibált neki ki olyat, hogy "nem fázik a puncid?"

De még neki is majdnem minden hónapra jut egy hasonló, vagy olyan, aki konkrétan ecseteli, hogyan kellene szétb..szni.

Fiatalabb korában pedig egy szálloda liftjében vette elő neki egy pasi a farkát, majd követte a szobájáig, alig menekült meg. Biztos azért, mert ő is akkora büdös qrva, azért volt több mint 30 évig hűségesen házasságban.


Itt a gond kizárólag ezekkel a "férfiakkal" van, ők az undorító állatok, és ne is álmodozzon senki, hogy majd ti itt megmondjátok a frankót, hogy nekünk kéne normálisan öltözni, r.ibancnak bélyegeztek...stb.


Az udvarias, tisztességes férfiaknak pedig minden tiszteletem, és ne feledjétek, ti vagytok a csendes többség. :)

2020. ápr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/176 anonim ***** válasza:
22%

bocsi de a csend az nem egyenlő az értelemmel! én le írtam hogy mindkét fél tud úgy viselkedni a nőket meg a férfiakat sem kell félteni...!

az meg hogy te ilyen agresszívan reagálsz rá mintha rólad lett volna szó vagy bele tartoznál ebbe... ha tudod magadról hogy nem mutogatod magad (mert megint más a csinos nőies öltözködés és megint más mikor valaki mutogassa a tőgyeit fenekét elülső-hátulsó bevágásait! és megint más ha valaki kiprovokálja és megint más hogy vannak gyökerek akik nem bírnak magukkal...) akkor nem kell ennyire magadra venni itt nem tudsz bizonyítani semmit mert nem látunk senkit sem itt csak vagy alpárian le égeted magad vagy normálisan megtudod magyarázni hogy ki mi hol mikor hogyan miként

2020. ápr. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/176 anonim ***** válasza:
21%

Egyébként van olyan nő aki megmosolyogja az ilyesmit aztán tovább megy. Nem mindenki akad ki ezen. Sőt volt már olyan csaj is aki melóhelyen azt mondta a munkatásamnak, hogy azért van a popója hogy a srácok rácsapjanak.


Szóval ez is ugyanolyan mint a leszólítás, van akinek bejön és van akinek nem.

2020. ápr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/176 anonim ***** válasza:
7%
20 év után meg már sóvárognál a beszólásokért...
2020. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!