Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért kell megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért kell megbámulni a nőket és beszólni nekik?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok erre.

26l



2020. ápr. 8. 20:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/176 anonim ***** válasza:
50%
#49 Ti nem vagytok normálisak....ez gusztustalan és sértő. Senkinek az egóját nem simogatja. Ha ezt gondoljátok, valami nagy zűr van a fejetekben.
2020. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/176 anonim ***** válasza:
38%
#49 ezt nagyon adom mint csúnya nő. Érdekes, velem ilyesmi SOHA nem fordult elő 🤔 Majd mindjárt sajnálni fogom itt a drágaságokat, akiknek a szépségük tengernyi előnye mellett ilyeneket is át kell élniük néha... Ja, nem. 😃
2020. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/176 A kérdező kommentje:

Én más nevében nem tudok és nem is akarok nyilatkozni. Nekem rohadtul nem simogatja az egómat. Őszintén.

Az, amikor reggel a szemembe néz a párom és azt mondja gyönyörű vagy ma, szerelmem....na az simogatja.

Egy csicska az utcáról, aki utánam szól hogyan dgna meg...na az nem.


Éppen eléggé tiszteletlen volt az, hogy egy ismeretlen lány anyukáját kihívónak nevezted.

2020. ápr. 9. 18:09
 54/176 anonim ***** válasza:
60%
#51: Már megint szándékosan félremagyarázod. Nem az simogatja az egótokat, hogy az árokparti fogatlan 50 éves segédmunkás füttyöget vagy épp azt ecseteli, hogy mit tenne veletek, hanem az a több tucat normális férfi, aki kulturáltan adja a tudtotokra, hogy mint nő tetszetek neki. Vagy akár az, hogy a kolléganőket láthatóan frusztrálja a megjelenésetek.
2020. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/176 anonim ***** válasza:
16%

Na igen! Itt senki anyukája nem lett elmondva semminek sem vagy egyéb dolog megjegyzem egy 50 eves no meg bőven lehet szexi még a 20-on eves férfiaknak is!!!! De az tényleg érdekes hogy teged és az anyádat napi szinten megtalálják az sem normálisn!!! Megerősítem azt az állítást hogy vagy kihívóan öltözködtök vagy viselkedtek... mert az megint mas hogy félévente 1-2 ilyen emberrel találkoztok és megint más hogy naponta mas és mas ember szologat be...!

És igen maga a kérdés itt nem azzal lett elindítva (válaszok) hogy azert szologatnak be mert a nők adnak magukra csinosak meg stb hanem ugy hogy sok no nagyon kihívóan szinte mar qurvasan öltözködik és ezzel provokálja ki magának a durvább megjegyzéseket is a masik meg hogy az is le lett írva hogy vannak gyökér srácok is akik mindenkinek be szólogatnak! De egy pár válaszoló ugy állítja be magat mintha szent lenne (még ha igaz is amit mond) hogy ők tényleg nem mutogassák magukat hanem nőiesen öltözködnek csinosan esztétikusan nem pedig magamutogatósan és még is napi szinten kapnak durvább beszolasokat és voltak olyanok is akik megint a nyaral és meleggel haritanak hogy ők ugyan nem akarjak senki figyelmet felhívni csupán meleg vám...

az meg megint érdekes hogy sokan azt is irtak hogy amugy nem érdeklik ha nézik őket szoval a lényeg itt ha kint van akkor kint van nem zavartatják magukat persze a döntéseink felelősség vállalása már büdös mert ha valakit ennyire nem érdekel hogy milyen test része van kint akkor a vélemények se érdekeljék és a negativ beszolasok sem de az mar végképp pofára megy ha áldozatnak akarjak magukat be állítani vagy ha azt mondjak hogy ez a normális nőies maximális önértékelés magabiztosság mert nem mert ez csak azt bizonyítja hogy idegenek tucatjainak a figyelme kell hogy megerősítsék a saját kis piti belső értéküket... 🧐😬😓 akkor forgassunk ki rendesen a dolgokat 😤😪😏

2020. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/176 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Azt a mindenit. Komolyan elfáradtam a válaszod olvasásában, értelmezésében.

2020. ápr. 9. 18:47
 57/176 anonim ***** válasza:
38%

Még egyszer leírom érthetően: Sem anyám, sem én nem öltözünk ribisen, és nem is viselkedünk úgy, full introvertált emberek vagyunk. Édesanyám csinosan, üzletiesen öltözik. Nem 50 éves, hanem 56, annyit írtam, hogy 50 feletti. Olyan sem írtam, hogy mindennaposak ezek a beszólások. Sőt, szó szerint azt írtam (vissza lehet olvasni), hogy minden HÓNAPRA jutnak neki ilyenek. A mindennapos vs. minden hónap azért elég nagy félreértelmezés.

Nekem azért gyakrabban jut, de nem minden napra. Nem kell hazudozni, és kiforgatni más szavait.

A másik meg, hogy nemcsak mi kapjuk ezeket, hanem nők tömkelege, semmi különleges nincs abban, amit átélünk.


Még egyszer mondom azt is, hogy ne is álmodozzatok, hogy célba ér az, hogy burkoltan beállítotok akár engem, akár anyámat vmi tetves r.ibancnak, vagy szülhettek olyat, hogy bármilyen felelősségünk van ebben. Egyedül azok a génhulladék, alsóbbrendű lények felelősek ezért, akik csinálják.


Aki azt hiszi, hogy ez simogatja az egóját bárkinek is, annál elmentek otthonról. A normális férfiakat pedig nem kellene idekeverni, senki nem róluk beszélt.


"Vagy akár az, hogy a kolléganőket láthatóan frusztrálja a megjelenésetek." - Ezt meg ki a jó fene élné meg pozitívumként? :D Legtöbbször az ilyen helyzetben undok velem az adott nő, pedig nem tettem ellene semmit, sőt, barátságos vagyok alapvetően mindenkivel, munkahelyen pedig kifejezetten próbálok is együttműködni, mivel azért vagyunk ott.


Frusztrált, irigy nőként sose fogod felfogni, hogy semmi boldogságot nem jelent sem más nők irigykedése, sem pedig a nyálcsorgató kanok által alkotott csőcseléknek a pitizése.

Az élet kissé több összetevőből áll. Nincs is szebb teljesítmény annál, amikor valaki úgy felszínes, hogy nincsenek felszínes értékei (sem), szép megnyilvánulások születnek belőle. :)

2020. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/176 anonim ***** válasza:
7%

Utolso pont erről beszélünk... te forgatód ki a mi szavainkat a burkolt passzív agresszív vislekedeseddel... anyádat nem szokta senki sem le nem is róla volt szó de te mindig bele keverted!

Valamint az “simogatja” az egódat hogy másnak nem lehet igaza csak is neked és ezt akarod be állítani ugy mintha nem is tom mi lenne...

mintha mindenről a férfiak tehetnének

Külön le írod minden egyes válasz a hogy milyen nagy áldozatai bárányok vagytok holott gondolom ennek a fele sem olyan durva ahogy bealítod vagy pedig tényleg van valami ami miatt ki van váltva ez a negativ megjegyzés... utána meg be állítják nem tom hogy te voltal vagy sem de sokan hogy nem mások figyelmet akarjak meg stb oke

Oke oke nem nekünk kell bizonyitanod hanem saját magadnak mert mindegy hogy most mit írsz hogy hazudsz vagy sem te tudni fogod hogy tényleg igaz jogos a dühöd vagy pedig hazugság és csak álszenteskedsz! Ez itt a lényeg! A legtöbb úgymond férfi normális a le írta a dolgokat mire jöttek a passzív agresszív válaszok 😬🧐 jo nyilván volt köztük bunkó gyökér is de nem a többség volt ez...!


A lényeg magadnak bizonyítod hogy most igazad van vagy csak kamuzol mert nekünk qurvára mindegy a te életed a te tested téged ítélnek meg ezzel nem engem meg nem a többi nőt hanem csak is tegedet!

2020. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/176 anonim ***** válasza:
44%

#57: Gyakorlatilag leírtad a lényeget: Mindenféle felelősséget letolsz magadról, illetve a nőkről és az összeset a férfiak, köztük is a "génhulladék, alsóbbrendű lények" nyakába akasztod. Felnőtt emberként minden tettednek súlya van és felelősséggel tartozol a döntéseidért és a cselekedeteidért is. Az olyan apróságokért is, hogy milyen ruhát viselsz, milyen a megjelenésed.


"Legtöbbször az ilyen helyzetben undok velem az adott nő, pedig nem tettem ellene semmit, sőt, barátságos vagyok alapvetően mindenkivel, munkahelyen pedig kifejezetten próbálok is együttműködni, mivel azért vagyunk ott."

Ismételt felelősség hárítás. Hiszen te nem tettél semmi rosszat. Jó, egész véletlenül kihangsúlyoztad a dekoltázsodat, de arról nem te tehetsz, hogy formásabbak a melleid. Miért is kellene rejtegetni? Ahogy arról sem tehetsz, hogy neked jól áll a combközépig érő szoknya, a kolléganőnek meg visszeresek a lábai. Most te ezért rejtegesd a tiedeket? Az meg mindennek a netovábbja, hogy ezek után undok veled az a másik nő, pedig te a szíved-lelked kiteszed a jó munkahelyi kapcsolat fenntartásáért. Csak és kizárólag a másik nő a hibás. Ugye?

2020. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/176 anonim ***** válasza:
49%
#59 lehagytad a "lehet utánam csinálni"-attitűdöt. Az ilyenek még azt szokták nyomatni a bájos kis pofikájukkal, hatalmas, kerek szemekkel, hogy de hááát bááárki lehet ilyen jó nő, csak tenni kell érte 🤦
2020. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!